Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 00:37:26
Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jimi Cimbala  (Prečítané 37765 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #15 kedy: 26. November , 2005, 09:45:35 »

To hej Jimi :) Inak, ked ste to tu tak nadhodili, pred casom som videl v TV typka, ktory nemal ruky a hral na gitare nohami. A celkom dobre.
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 01. December , 2005, 22:01:22 »

jimi nespajaju ta niekedy s priezviskom? myslim Cimbala tak na cimbal bude hrat Žmurk  ale co uz by mne za nastroj dali podla priezviska xi
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #17 kedy: 18. December , 2005, 21:20:07 »

BRKO:OK,posielam ti mail.Ked budem mat viac casu hrajkat sa s obrazkom,tak ho prihodim.Ide ti mail....

Naposledy upravil Jimi Cimbala, : 18.12.2005 o 21:20
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 18. December , 2005, 21:33:11 »

Skúšam prihodiť Jimiho gitarky, obrázok som zmenšil, lebo bol dosť vežký. Na zväčšenie, kliknite na obrázok. Takisto je aj v úvodnom príspevku témy.


* Jimi_Cimbala_guitars.jpg (77.36 KB, 800x600 - prehliadnuté 3223 krát.)
« Posledná zmena: 03. Január , 2007, 19:39:42 od Martinlm » Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #19 kedy: 18. December , 2005, 23:41:42 »

PITU-Diky

Naposledy upravil Jimi Cimbala, : 18.12.2005 o 23:42
Zaznamenané

jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #20 kedy: 19. December , 2005, 00:50:17 »

super zbierka jimi...mohol by si sa pls trosku rozpisat o tej B.C.Rich Mick Thomson Signature...ako si ju zohnal ako hra a tak...ja som totiz z Mickovho Signature uplne vedla...zavidim,zavidim Popiskujem si
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #21 kedy: 19. December , 2005, 02:29:26 »

No,asi ta sklamem.Ta gitara je kvalitovo,ako lepsia seriovka.Uprimne povedane od signature modelu som cakal viac....ak to porovnam napr.s ibanez signature radami........./ale na druhej strane Ibanez K7 bolo pre mna najvacsie sklamanie,ake som s gitarami zazil/Niekde som ju uz na fore zrovnaval s tym Jacksonom,tak,ze ten Jackson je,ako odstrelovacia puska s dokonalou optikou s ktorou vystrelis niekomu zapalku z ust na 100 metrov a ten B.C.Rich je,ako tazky gulomet,co kosi vsetko doradu bez rozdielu.Ten Jackson je taky pekny konkretny citatelny zvuk a ten Mick....to je brutal.Co sa tyka frekvencii,tak je pasmovo dost roztiahnuta,Na basoch to odcenujem,ale na vyskach mi to trosku vadi a musim ich potom na preampe zrezat dole,ale to je subjektivne...osobne mam radsej taky trosku DARK zvuk,takze mozno by to niekomu vyhovovalo.Ale ak by sa ti podarilo prist na nejaky koncert Metropolisu a budem ju tam mat,kludne si ju mozes osahat-to ti o nej povie najviac:)
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 19. December , 2005, 12:12:38 »

Jimmy kde to máš ten obchod som nevedel že sa živíš predávaním gitár
Žmurk

Keby som mal aspoň v shope tožko Wau.
Zaznamenané

tatko fóra
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #23 kedy: 19. December , 2005, 12:39:14 »

Cele je to v Seredi.Ono vacsinou sa to robi tak,ze si gitarista kupi gitaru potom ju za nejaky cas preda a kupi si inu atd....clovece a na toto ja nemam srdce.Ja to proste nedokazem,predat gitaru a tak pribudaju a pribudaju.Dalsia vec je,ze kazdy clovek ma nejaky ten svoj komplex.Moj su gitary.Ja si velmi dobre pamatam,ako som,ako maly chalan /za komunizmu/ bezmocne pozeral na zapadne videoklipy...na tie gitary roznych tvarov,znaciek,farieb atd.....a ja som si mohol vtedy kupit maximalne,tak galaxisku...a tato obrovska bezmoc /nie zavist,pretoze som si bol isty,ze raz to budem mat aj ja,len som nevidel ziadny realny sposob/ vo mne ozaj zanechala stopu,takze teraz sa zase neviem zastavit a uz to tak asi aj zostane.Pribuda mi tak 1 gitarka rocne,takze ked budem mat 70-otvorim muzeum,alebo gitarovy skanzen:)
Zaznamenané

jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #24 kedy: 19. December , 2005, 16:47:54 »

to Jimi : diki bracho...trosku ma prekvapilo,ze ju porovnavas zo seriovkami...no ak je to take zle Smútim
to by sa uz potom mozno oplatilo dat spravit kopiu na zakazku...ked budem velky urcite si ju nejako zaobstaram

tak ta beriem za slovo s tym koncertom Metropolis...len nieze na mna potom postves SBSkarov,ze ti saham na krasku Žmurk
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #25 kedy: 20. December , 2005, 00:06:56 »

Neboj:)  Ja som tym nechcel povedat,ze je to zly nastroj,ibaze ho kvalitou radim k LEPSIM seriovkam,co je dost slusna kvalita.Je to isto kvalitny nastroj,len od signature by sa dalo cakat viac.Ale je to ozaj subjektivne.Kazdopadne som rad,ze ju mam.Je to gitara do ktorej sa da ozaj zchuti mlatit a drzi.Je na to stavana:)   Satrianiho by som vsak na nej nehral :) Ked chytis do ruky stratocaster,vabi ta to k istemu stylu hry,Ked chytis Ibanez prestige,tiez ta to laka hrat zase inym smerom.....ale ked chytim Thomsona,tak mam chut do nej udriet strasnou silou a vychutnavat si podladene vybrujuce 13-ky struny :)
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #26 kedy: 20. December , 2005, 10:25:00 »

...vybrujuce 13-ky...  Jimi, na co si pritom myslel. No hanbím sa.. ha ha ha :woohoo:
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #27 kedy: 20. December , 2005, 11:56:51 »

....teda majo.....:)
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 20. December , 2005, 12:00:58 »

Páni ale keď niečo vibruje je to mäkké teda I
ha ha ha
Také laná to sa dá aj kúpiť chudák krk na gitare ešte sípi a môžeš striežať fanúšikov
Ja som čert..

som myslel:silly:

Naposledy upravil admin, : 20.12.2005 o 13:09
Zaznamenané

tatko fóra
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #29 kedy: 20. December , 2005, 12:02:11 »

myslim ze majo guitman sa postupne rozhodol zrusit interpunkciu nadobro:-)
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 22 otázok.