Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 21:09:45
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Re:SH-2 Jazz/SH-13 Dimebucker  (Prečítané 4244 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 25. November , 2005, 18:29:04 »

jednoznacne Dimebucker :)
Zaznamenané
iceripper
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #1 kedy: 25. November , 2005, 20:33:24 »

hehe si ma nepochopil ale neva som myslel ze ten SH-2 ku krku a Dimebucker ku kobylke by som dal :) som chcel vediet ci si myslite ze ci bude tato kombinacia pre mna ""vyhodna/vhodna"" (neviem ako to nazvat) :)
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #2 kedy: 26. November , 2005, 09:39:30 »

Iceripper, tvoja otazka je zvlastna, lebo nevieme, co ti vyhovuje. Mne osobne by ale takato kombinacia sadla.
Zaznamenané
iceripper
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #3 kedy: 26. November , 2005, 12:55:44 »

ja si tiez myslim ze by mi to vyhovovalo :) ku kobylke by bol ten Dimebucker na taku ""reznicinku"" a ten SH-2 Jazz na daco uvolnenenjsie a cistejsie :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 26. November , 2005, 14:23:20 »

Neviem, ci si si nevybral prilis roznu kombinaciu. Jeden silak a jeden slabuckac. Aby si nemal prilis skok v hlasitostiach. Mrkni k SD na web na parametre tych modelov. Ja by som si vybral kombinaciu trochu viac pri sebe.
Zaznamenané
iceripper
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #5 kedy: 26. November , 2005, 15:23:48 »

presne to som myslel hlavne ohladom tej kombinacie soms achcel poradit... tak neviem teraz : SH-13 dimebucker™ see | tone chart | dimensions application Ultra high output blade humbucker built for aggressive playing styles. Recommended for rock, metal, hard-hitting solos and other heavy rock styles. description The Dimebucker uses a powerful ceramic magnet coupled with stainless steel blades for hard-hitting crunch. The SH-13 has both high d.c. resistance and a high resonant peak. The result is a high-output, aggressive humbucker with more treble bite and clarity than an SH-8 Invader; as well as punchy bass response and exceptional dynamics. The blades make the Dimebucker great for balanced bends. Comes with four-conductor hookup cable and its own form-fitting mounting ring. complete setup Recommended for bridge position. Dimebag used a ‘59 Model in the neck for P.A.F. tones. guitars For all instruments. The double blades make this pickup suitable for both humbucker and Trembucker string spacings. available mods Comes in any color you want. As long as it’s black. players Dimebag Darrell / Damageplan & Pantera, Mark Morton / Lamb of God SH-1 ’59 model see | hear | tone chart | dimensions sh-1 | dimensions tb59-1b | dimensions 7-string version application Versatile P.A.F.-type humbucker. Great for country, jazz, blues, funk, classic rock and heavy rock. description Late-‘50s, vintage-correct, humbucker sound. Warm and crystalline clean tones. Full and bright distorted tones. Smooth sustain. Classic appointments include plain enamel wire, long legged bottom plate, vintage single conductor cable and no logo. Compared to the SH-55 Seth Lover, the ’59 has slightly more scooped mids and is vacuum wax potted for squeal-free performance. complete setup Available in both neck and bridge models. Often a ‘59 neck is used together with a hotter bridge pickup like the SH-4 JB or SH-13 Dimebucker for extra versatility. guitars For balanced and warm instruments. Works especially well with mahogany bodies and rosewood fingerboards. available mods Four-conductor cable. Trembucker. Nickel or gold-plated cover. 7-string version. Seymour Duncan logo. Available in matched set of ’59 bridge and ’59 neck. Colors (humbucker spacing). players Ben Harper (neck & bridge), Robben Ford (neck & bridge), Mike Einzinger / Incubus (neck), Robert Smith / The Cure SH-2 jazz model™ see | hear | tone chart | dimensions | dimensions 7-string version (neck) application Classic moderate output humbucker. Especially popular in neck position. Don’t let the name fool you; it’s not only great for jazz, but also country, blues, funk, classic rock and heavy rock. description Provides an articulate and clear tone. Great for fast runs. The brighter tone has slightly less output and is a good match with most bridge pickups. When distorted, the tone is full and bright. Smooth sustain. Compared to the SH-1 ‘59 Model, the Jazz has slightly less output and a more detailed treble response. Comes with four-conductor hookup cable. complete setup Available in both neck and bridge models. Often a Jazz neck is paired with an SH-4 JB (Seymour’s favorite combination) or SH-5 Duncan Custom in the bridge position for diverse tones. guitars For balanced and warm instruments. Works especially well with mahogany bodies and rosewood fingerboards. Also works great with hollow and semi-hollow body guitars. available mods Nickel or gold-plated cover. 7-string neck version. Available in a matched set with an SH-4 JB for the bridge. Colors (humbucker spacing). players Jerry Horton / Papa Roach (neck), Dave Mustaine / Megadeth (neck), Doug Pettibone / Lucinda Williams (neck) potom by so sa rozhodol pre tu SH-1ku ked ju odporucaju ale neviem...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 26. November , 2005, 15:29:31 »

Aky mas aparat ?
Zaznamenané
iceripper
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #7 kedy: 26. November , 2005, 15:40:45 »

hehe nic moc marshal MG15DFX ale planujem kupit daco vacsie ochvilu...ale uz aj kvoli tej 15ke ked to vytocim tak to robi dobry hluk ale tam uz to pocut proste ze kvalita tych snimacov nieje bohvieka mam totiz ESP-LTD AX-50 a tam su len standartne snimace pre nizsie modely ltd...
Zaznamenané
iceripper
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #8 kedy: 26. November , 2005, 15:43:15 »

kombo (nic moc) : http://media.zzounds.com/media/brand,zzounds/MG_15_DFX-d2ac34d24d3593d56a2c611faefc8ec8.jpg
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 26. November , 2005, 15:49:29 »

Ja mat ako aparat MG15DFX, tak vobec neriesim snimace. Za dva snimace SD + predat kombicko a mas aparat, ktory ta posunie zvukovo ovela dalej, ako tie snimace, taky je moj nazor na vec.
Zaznamenané
iceripper
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #10 kedy: 26. November , 2005, 15:52:46 »

ale ja by som ten aparat nemal kam dat cies... Smútim do bytu? bude dom za daky rok uz sa stavia tak tam pojde daka pekelna zostava potom :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 26. November , 2005, 16:19:17 »

No neviem... To je taky podobny argument, ako teraz nehram s kapelou, tak naco mi bude silnejsi aparat... Ono pri tychto aparatoch nejde o vykon, ale o zvuk. Su to lacne zosilovace, ktore hraju dost o nicom. Na takom kombicku sa podla mna ani moc neda vychutnat rozdiel medzi roznymi typmi snimacov. Kvailtny aparat nemusi byt velky, ze sa nezmesti do bytu a nemusi byt silny, ze sa na nom neda v byte hrat. Ale k snimacom... Ani jeden z tych modelov co pises nepoznam, takze Tazko seriozne radit. Ale to, co tvrdia na ich webe sa da brat ako berna minca, SD nie su firma, ktora by pisala nepravdive reklamne zvasty...
Zaznamenané
iceripper
nováčik
*
Príspevkov: 29



« Odpoveď #12 kedy: 26. November , 2005, 16:53:19 »

ved ja by som rad nejake delo s hlavou za 80litrov si nemysli :D ale na to by mi nasi asi nedali :) nieco okolo 40-50 tis.budem mat urcite ale nie este teraz nad tym neuvazujem...chcel som si objednat aj efekt od Dunlopu ZW-44 Wylde overdrive ale to by asi na tom kombe potom tiez nebolo bohvieco ze?
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 22 otázok.