Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 02:41:46
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cort X-2  (Prečítané 6448 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
dulla
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 274


« Odpoveď #15 kedy: 01. December , 2005, 11:05:28 »

jolan napísal:
Citácia
.....no tak nakoniec som si kupil ten zakladny model X-2 ......a celkovo za tu cenu co to stalo 5 700 SK som asi na lepsej gitare v tejto cenovej nehral.....

Jolan kde si kúpil ten Cort X-2?
   Rozmýšžam,že si ho kúpim.Ešte som uvažoval nad Yamaha ERG 121U a Ibanez GRG 170DX-BK.Zbavil som sa Squiera Strat Affinity a chcem niečo čo má aspoň 1xHB,tak okolo 7000,-Sk.
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #16 kedy: 01. December , 2005, 17:16:37 »

aj ja mam X-2...ale modru:cheer:
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #17 kedy: 01. December , 2005, 18:26:00 »

no nie su tam ziadne roller-nut nulte prazce, klasicky biely umelohmotny...
dulla: no ta ibaneza co si pisal, je ta o ktorej som pisal o par predchadzajucich prispevkov... ma ju kamos a je to dost podobne ako tato corta akurat je to drahsie a ma to stredovy singel, co mne tak ako adminovi, nie velmi vyhovuje, zavadzia mi to pri hre a navyse jej snimace riadne hucali,. tu cort-ku som kupoval v allegre - hudobniny v BB (mam s nimi iba kladne skusenosti aj efekt som tam kupoval..., ak nevies kde su mozem ti poslat daku mapku, alebo skus vygooglit hudobniny allegro BB a urcite ti daco najde, mali by mat stranku a tam je aj mapka, je to taky rodinny domce, v ktorom je obchodik zabudovany :cheer: )...

tento model mam, ale v ciernej farbe:

« Posledná zmena: 05. Január , 2007, 14:42:43 od Martinlm » Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #18 kedy: 01. December , 2005, 18:35:24 »

ty vole tak to som asi pred tyzdnom hral asi na tvojej ked som bol pozret v Alegre po dlhom case...este som tam videl jeden cort dakej zvlastnej oranzovej ci akej farby...

inac sa mi rata ten chlapik v Alegre co predava...v I.F.M. Melodii je to otras,take hovada tam robia,ze az...tak skoro k nim uz nezavitam asi
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #19 kedy: 01. December , 2005, 21:09:06 »

jack_6.3 napísal:
Citácia
ty vole tak to som asi pred tyzdnom hral asi na tvojej ked som bol pozret v Alegre po dlhom case...este som tam videl jeden cort dakej zvlastnej oranzovej ci akej farby...

inac sa mi rata ten chlapik v Alegre co predava...v I.F.M. Melodii je to otras,take hovada tam robia,ze az...tak skoro k nim uz nezavitam asi
noze skusim pozriet otlacky prstov Žmurk
no ja som tam asi pred tyzdnom bol (v pondelok Huh!) a spytoval som sa na tieto corty, totiz minuly rok o takomto case mali na ne akcie a isli uzasne pod cenu... X-6-ka stala myslim 6900 co je super cena, nevyuzil som a dodnes banujem, aj ked mam tuto... myslim ze tieto X-2-ky boli predtym drahsie a po tej akcii ostali na tej nizsej cene zatialco x-6 sa vratili cenovo do normalu... skoda, pytal som sa na x-2 a x-6 v ciernej farbe ci budu opät v akcii-on si ma zapisal, ze sa ozve, prisiel som po tyzdni a ona sa tam uz susila na stojane, tak som bezal rychlo do ZV po prachy... Fuuha zíram

mas pravdu dva obchody v BB: allegro je dost v pohode a v IFM melodia robi ten arogantny k*k*t, ked som si tam raz skusal gitaru, tak mi povedal, ze hrat sa mam ist domov, proste uplny buran je to! :pinch:
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 22 otázok.