Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 12:17:59
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Warwick  (Prečítané 6560 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« kedy: 05. Júl , 2004, 05:34:18 »

No keďže Mrtwosh daako nemá prístup na net tak možno troškú píšem aj za ňho.Kúpil si nový nástroj je to Wawrick Rock Bass konkretnejšie označenie zatiaž neviem.Nástroj vyrobený síce v korei ale s firemným hardware aktívnou MEC. nepoznám zatiaž tieto bassy ale myslím že budú celkom dobré, ak máte prehžad píšte.
Zaznamenané

tatko fóra
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 05. Júl , 2004, 11:10:32 »

Warwick bola odjakziva spickova firma. Drzal som zopar nastrojov v ruke, radost uz len na pohlad. Sucasnu lacnejsiu triedu nepoznam. Mrkol som na stranku, to Rock Bass je akoze vyrobca ( ...by Warwick ), ele nastroje vyzeraju pekne, pisu, ze vsetko solid body, vacssinou jelsa... V akych cenach sa pohybuju ?
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 05. Júl , 2004, 11:26:32 »

dal za ňu okolo 20l, ale na obdobných typoch Ibanez,Yamaha máš standasrt korea hardware a tento je nemecký(teda mozno ho robia v korei)ale nie je neznačkový a to je plus.Na stránke ten typ rock bass nie je ale v google som nejaké našiel to typ.Keď ju uvidím budem vedieť presnejšie aj ju sfotím.
Zaznamenané

tatko fóra
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 05. Júl , 2004, 13:22:40 »

Oficialny web: http://www.warwickrockbass.com/
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 08. Júl , 2004, 05:15:25 »

diki rastis to je ono už som ju videl celkom jednoduchá basička hrá super.Má tento model RockBass Corvette Basic ale v svetlej farbe. prír.drevo
Zaznamenané

tatko fóra
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 08. Júl , 2004, 20:38:18 »

a co vravite na struny warwick? u nas najlacnejsie... su dobre? rozmyslam o nich.. a s kym hra mrtWosh?
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 09. Júl , 2004, 05:37:49 »

MrtWosh hrá občasne so mnou, ale hlavný uväzok má k Janovi Capkovi(najlepší gitarista v Nesluši :o))-ako to o sebe zahlásil) v rockovej formácii zvanej to teda neviem ako ale celkom im to ide s pesničkami štýlu cca Olympic. A ešte hrá s jedným bývalym kamošom daaky metal či čo ale to len občasne Capko ho dosť zamestnáva mávajú skúšky aj 3,4x do týždňa a tak 5-7 hodinové.Inak MrtWosH v Cleste to by bola špica škoda len že je to nemožné.
Zaznamenané

tatko fóra
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 15. August , 2004, 09:08:11 »

aj my mame vela samozvanich najlepsich gitaristov v RK(ja tento titul odmietam). a este viac bubennikov a dokonca aj basakov(aj tento titul ja zdvorile odmietam).. ale sami super muzikanti a potom ja slabsi nemam s kym hrat... ale mam bubennika, s ktorim si rozumiem, no basaka, ani gitaristu clovek v RK nezozenie. viem, uz som sa nad tymto rozculoval, ale furt ma to sere, tak to pisem.. ozaj, tie warwicky som kupil, hraju dobre, ale nebuduce si kupim ine. urcite
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 26. August , 2004, 19:42:12 »

po mesiaci pouzivania pomaly prestavaju zvonit
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 26. August , 2004, 22:33:34 »

treba ich vyvarit v slanej vode.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 26. August , 2004, 23:03:31 »

ja som pocul ze vo vode so saponatom, aby sa odmastili
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 26. August , 2004, 23:05:49 »

Slana voda je overena...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 27. August , 2004, 09:43:45 »

a sakra ja som minule varil, ale bez tej soli
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #13 kedy: 27. August , 2004, 19:14:16 »

saponat trosku zacne penit.. je to problem udrzat pod kontrolou, bez toho aby sa kuchyna nepremenila na jednu velku mydlinu.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 30. August , 2004, 18:28:18 »

ja som tiez varil bez soli... ale po mesiaci, dvoch sa mi to zda dost skoro.. myslite, ze slap je pre struny taky vycerpavajuci?..
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 30. August , 2004, 20:53:04 »

Tam ani nejde o slap, ale struny sa obažujú potom, prachom a podobne a stratia zvuk. Takže keď si zahráš raz za týždeň a inak máš nástroj v puzdre, vždy po hraní struny ošetríš Fast-fretom alebo niečím podobným, tak vydržia hodne dlho. Ale keď budeš hrať každý deň, hodne dlho, veža tónov a po celom hmatníku (ešte k tomu teraz v lete), tak aj na base sú 2 mesiace hodne dlhá doba, aby struny úplne stratili zvuk. A vyvarenie v slanej vode v podstate vráti strunu (zvukovo) do podoby akoby bola skoro nová.
Zaznamenané

mrtWosh
okukávač

Príspevkov: 0


bassociopath


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 14. September , 2004, 16:47:20 »

toz, najlacnejsie budu hadam tie v red edicii. skuste black, to uz je celkom zaujimava trieda. lacne struny su dobre na skusanie.
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 18. September , 2004, 09:37:29 »

na slap meke, alebo tvrde struny... mam .45 tie cervene warvicky, chystam sa na nove... a uz mi aj ten slap trosku ide...
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.