Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. September , 2024, 18:39:01
Spojené udalosti
  • Liptov Jam: 06. August , 2004
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Liptov Jam 06.08.2004  (Prečítané 15274 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« kedy: 05. August , 2004, 07:41:08 »

PRED : Keďže na ten žilinský zatiaľ nie je čas ani chuť organizujem úlet rýchly a bez premýšľania na Liptove miesto ešte neznáme, ale chuť veľká niekde v LM v Piatok môj príchod cca 15"00+- 1/2h realizácia rýchla účasť hojná(Lubo,martinlm,Metallhammer?-ešte o tom nevie)Uvidíme ako to dopadne ak nie hráme na námestí,alebo v dajakej garáži akurát treba pripojenie na 230V inak žiadny problém až na Mestských :) Som zvedavý po konaní budú fotky a rozsiahly popis...A večer hromadne do Harleya na Silent Duo tuším o [21'00] Hurááááááá Jam možno bude pokračovat aj v sobotu nevedno PO : Takže Jam sa úspešne vykonal v Závažnej Porube v KD v skúšobni .Dúfam že hlavný iniciátor a vybavovač skúšobne nebude nahnevaný keďže o tom ani nevedel a pustil nás a dozor nám robil Miro-bicman.Takže ešte raz díki chalani za miesto a nehnevajte sa nič sme nezničili :)). No napriek počiatočným problémom a hlavne źubovej ne��astnosti keďže nás nedokázal trochu zmanagovať to myslím dopadlo celkom dobre.Je �a�ko sa zohra� 4 gitaristom a bassákovi keď sa nepoznajú podaktorí majú značné medzeri v teórii a vedia len rýchlo �alie� bez zmyslu(to ako ja),podaktorým to ide a vedia aj počúvajú(MartinLM),niektorý sa sna�ia počúva�(Danny)a zmanagova� sa to celé sna�il talentovaný a �ialený (źubo)-ktorý má proste talent a na riadny jam by mu boli dobrý partneri tak Malmsteen, Vai a Petrucci od ktorých by čo to pochytil :)).Inak sa to vyvinulo celkom dobre teda myslím zi�li sme sa aj čosi zahrali a bola aj sranda a� na trápenie źuba tomu sme mám taký pocit zničili boles�ou hlavy celý večer :sorry: Ljubik. Ja osobne viac Trashujem ako sólujem predsa na sólovanie treba viac talentu aj teoretických aj technických znalostí.Dajako mi blbol amp a nespojazdnil som ani aut. bubeníka a chýbali aj dajaké bicie sample ktoré som u� nestihol nahra� a bolo by to asi lep�ie.Nabudúce sa lep�ie pripravím.Včera som doma hral s bicími a hralo to nejako lep�ie ako na jame neviem, �eby zákon schválnosti.Fotiek je dos� treba ich tro�ku spracova� aj s popisom a čoskoro ich pridám. Večer sme sa v�etci zi�li na Silent Duu v Harley ale chalanom sa asi moc nepáčilo či silou mocou chceli vidie� dajaký koncert Jazzmanov a tak sa potom zbalili a odi�li. Mne sa u� nechcelo odbieha� a znova sa vraca� tak som u� ostal dokonca. Aj s martinomLM. Domov som pri�iel a� okolo 3"00 značne unavený podarilo sa mi toti� zblúdi� keď�e som i�iel po starej ceste a zabudol som odboči� na Ru�omberok a spamätal som sa a� ďaleko niekde v horách za Liptovskými Matia�ovcami - tajne som dúfal, �e niekde vyjdem aj by som bol, ale v Tvrdo�íne čo by bola značná okžuka bez mapy u� v �ivote nikde nejdem a e�te v tmavej noci a po takej ceste ako je stará z LM e�te �e som sa vrátil a nafty bolo dos� domov som potom pálil ako �ialený chudák traktorík...a skoro som miestami hodil aj mikrospánok...Tak�e som rád �e som nakoniec v poho do�iel. Galéria
« Posledná zmena: 28. November , 2011, 13:40:32 od guitman » Zaznamenané

tatko fóra
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 05. August , 2004, 09:08:38 »

Silent Duo je od 20:00
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 05. August , 2004, 09:10:10 »

Ja prídem až večer, ale teším sa na všetkých, čo sa ukážu, keď už hráme skoro zadarmo - po zaplatení cesty. Ak teda majitež nezruší hranie na poslednú chvížu, ako to urobili týpci z Popradu a Banskej Bystrice, lebo im tam pred nami hrali kapely, čo vyhnali žudí z podniku - Veneer a pod.. Tým pádom sa nám toto 1 hranie v LM vôbec neoplatí (na otočku dôjsť z BA), tak aspoň nech je veselo :yes:
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 05. August , 2004, 09:19:12 »

To akože zadarmo hráte to sa vám oplatí.Nechápem tieto slovenské podniky. A o ktorej teda hrátena stránka máte 21:00
Zaznamenané

tatko fóra
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 05. August , 2004, 09:23:20 »

bol som na viacerych koncertoch v harleyi a nikdy nebol problem, ze by sa nieco zrusilo. co sa tyka vstupneho, tak boli aj koncerty za 100, aj za 20.. a ak bude tak teplo ako doteraz, tak cela akcia bude vonku :)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 05. August , 2004, 09:29:56 »

Hráme samozrejme za koruny. Ale mali sme 3 podniky za sebou v tejto oblasti, aby sa nám to oplatilo prísť, Harley z nich bol dokonca najmenej platený. Z jednej akcie by sme zaplatili cestu a ubytko, to by sa ešte dalo. Ale neseriózne podniky zrušili hrania na poslednú chvížu a ostal len Harley v LM. To už sa ťažko vybavuje niečo iné - týždeň pred termínom. Rozmýšžali sme, že zrušíme aj LM, ale to by som vás potom neuvidel. :aach: :D
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 05. August , 2004, 09:33:02 »

Malo by to byť o 20.00.
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 05. August , 2004, 09:35:12 »

PEO Nestvi ma potrebujem sa trochu odreagovat a hlavne nebyť doma sám teším sa na to nekaz mi radosť lebo budem :cry:
Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 05. August , 2004, 09:38:03 »

Ok Majo, tak budeme hrať len a len pre teba Žmurk
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 05. August , 2004, 10:02:38 »

Nakoniec to vyzerá že ten Jam ani nebude a pojdem tam len kvôli Silent Duu.Nie je ho kde uskutočniť garaže bez elektriky by boli ale centralu nemám.Do ZUŠ to nemá cenu to neviem ovplyvniť jedine že zoženiem centrálu a to námestie to istí Žmurk. Len nápad niekededy nestačí.No každopádne uvidíme možno sa dáaka garáž s 230V nájde.
Zaznamenané

tatko fóra
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #10 kedy: 05. August , 2004, 10:18:36 »

kua chlapi vzdy som vravel najprv sa dohodnut......lebo tymto ste ma riadne vysachovali....ja robim poobede v piatok od druhej do osmej ...... do zatku .....ja by som mohol skorej nabuduci tyzden lebo robim doobedu.....mno a to by potom slo od druhej som volny ............mno ale tento tyzden..... sakra..... to silent duo stihnem ale.....ja chcem jamovat....bueeeeeee (to je akoze plac) aj neviem mno vyadrite sa ....inak akoze ani lubove viadrenie tu nevidim
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 05. August , 2004, 11:04:36 »

Lubo išiel cvičiť klavírik to ma napadlo dnes keďže chcem ísť pozrieť pitua tak som rozmýšžal žeby som šiel skor a vezmem aj veci a dame jam možno to padne a pojdem len na silentduo uvidíme možno prespím v aute a jam bude v sobotu uvidíme ak bude miesto nie je problém víkend mám vožný.Zabezpečte nejakú garáž aj susedovu čo si na pár hodín nechá auto vonku a je to Žmurk Keby toto navrhol niekto mne má aj miesto aj nocžah aj stravu.........,ale keď mňa nikto nemá rád HEHE som ja ale puk :combo:
Zaznamenané

tatko fóra
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #12 kedy: 05. August , 2004, 21:39:18 »

mno je iste ze v pitok robim a pridem az o pol deviatej do harleya ..... takze pitu lubo guitman....stretneme sa tam..... skoda ze nemozem prist na ten jam ....ale hadam to zopakujeme nabuduci tyzden
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 06. August , 2004, 05:24:41 »

Ja neviem na Liptove je vás hojne to ja musím prísť aby sa čo udialo a čo som ja nejaký extra človek alebo špičkový gitarista veď nikto vám nebráni. No Takže malo by to byť na 95% isté vecí mám zbalené a naložené zhruba okolo 14""00 vyrážam som zvedavý dúfam že mám všetko.Potom popíšeme čo a ako.
Zaznamenané

tatko fóra
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 06. August , 2004, 10:14:33 »

ok takze pristory sa nam .. mne.. podarilo vybavit, ale mozno potom budu nejake problemy, lebo clovek, ktory ma tu skusobnu pod palcom je v bulharsku a o celej akcii vobec nevie. hlavne na seba v dedine zbytocne moc neupozornovat.. koniec okolo 19:15.. kto vie kedy tam chodia ludia spavat hehe.... a chcem stihnut aj Pitua, nie je tak?
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.