Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 06:43:32
Strán: [1] 2 3 ... 29 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: John Petrucci  (Prečítané 122123 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« kedy: 05. August , 2004, 09:47:03 »

Je to môj obžúbený gitarista ,ktorého štýl mi vežmi sedí a je zároveň mojím vzorom a už si môžete písť čo chcete len si nevymýšžajte kraviny kvôli oživeniu fóra.Takých fór kde užívatelia píšu kraviny je dosť ale toto určené gitaristom,a danej problematike týkajúcej sa gitaristov ,gitár,hrania...:lease:
Zaznamenané

tatko fóra
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 05. August , 2004, 17:46:14 »

Majo! ty si to sprosto a vulgarne zmazal!!!! ja sa s tebou nebavim!!!!
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 06. August , 2004, 05:21:38 »

Berem zmazal nebav sa zmazal som to ale aj hlavne kvôli tomu že som tam písal o sebe a svojich problémoch a to sa nehodí.Tak :sorry:.A pozri si nadpis témy a keď máš chuť popíš čo sa Ti páči a čo nie na JP a nie čo je alebo nie je... :))
Zaznamenané

tatko fóra
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 06. August , 2004, 09:28:36 »

ja som dosiel na to ze ho uz skoro vobec nepocuvam Smútim idem to zmenit a hned si nieco od neho pustim
Zaznamenané
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #4 kedy: 07. September , 2004, 15:45:11 »

skvely gitarista, niet co dodat...
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 07. September , 2004, 23:12:14 »

mne sa nepaci, ako si geluje vlasy :)) vyzera ako nejaky sampon, asi ho zena donutila...tak ako moja....ale ja si gel nedam fuuuj
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #6 kedy: 08. September , 2004, 09:26:55 »

:lease :lease :lease sklanam sa pred tebou. Naozaj skvely gitarista a tiez jeden z mojich vzorov. :lease :lease :lease :1: Bravooo a este k tomu image: (opakujem sa) na image zalezi az v poslednom rade. Pokial clovek nezahra "ani k.k.t" (takto sa to odborne oznacuje u nas), tak moze vyzerat ako dobre len chce, ale mna nebude mat cim zaujat :! :! :! To by som musel byt GAY, aby ma prvi zaujimal vzhlad :! :! :! A to chvalabohu nie som.
Zaznamenané
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #7 kedy: 08. September , 2004, 14:28:53 »

Suhlasim s tebou, Majo, aj ja som toho nazoru: v prvom rade Hudba, potom image :))
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 17. September , 2004, 00:10:33 »

petrucaak je good...ja milujem jeho nerytmicke riffy a vyhravky....neraz mi z toho ide hlava prasknut. ale image....no mne sa pacilo ked mal vlasy dlhe ako ma na scenes from NY...teraz to uz neni ono. Ved spravny rockovy/metalovy gitarista musi mat dlhe vlasy...aby sa mal na co vyhovorit, ze sa mu pletu do hmatnika. Taky satros ma smolu..ale bejvavalo Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 17. September , 2004, 08:02:23 »

este ze nam zostal pravoverny Yngwie Malmsteen.. ten sa vraj neostriha ani za multiplatinovu dosku :))
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #10 kedy: 17. September , 2004, 08:36:41 »

Prave som praskol od smiechu pri predstave, ze Malmsteen ma na hlave ""kuzelku"" ako Satriani. :)) :)) Ten sa za tych 25rockov moc nezmenil, teda iba v objeme... teraz je tucny ako prasa. iMbUS: Ja mam dlhe vlasy, ale ako metalista si nepripadam. Dlhe vlasy mi proste pristanu. :cool:
Zaznamenané
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #11 kedy: 26. September , 2004, 15:32:39 »

petrucciho image je teraz drsny a dobry:)..hlavne jak si dal dve nausnice do laveho ucha:)a briadka je tiez poho. Ale najlepsi image ma kornak Manky..o tom nie je pochyb. Inac hudba samozrejme skvela..ako vzdy.
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 26. September , 2004, 21:07:09 »

A.J. vitaj v klube:)
Zaznamenané
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #13 kedy: 26. September , 2004, 21:46:38 »

diiky. Aj ja som rad,ze som sa dozvedel o tomto fajn fore :cool:
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 26. September , 2004, 22:09:39 »

A.J.inak myslim to zdvojenie tvojho prispevku.. :) to bola zvicajne moja robota.. :) ale VITAJ!!! :)
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 29 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 22 otázok.