Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 04:30:38
Strán: [1] 2 3 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rudo Sivčák Soller Guitars  (Prečítané 144749 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« kedy: 19. Február , 2004, 10:32:09 »

Rudo Sivčák podža mňa najprofesionálnejší slovenský gitarár, ktorého to nielen baví ale je aj vežký detailista a pedant, ktorý si na nástroji dá vežmi záležať.Preto zaplatiť za jeho nástroj nikdy nie sú vyhodené peniaze a človek získa jedinečný priam umelecký kus nástroja ktorý bol robený s citom http://sollerguitars.com
Zaznamenané

tatko fóra
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 25. Február , 2004, 11:03:51 »

to je ten co maju od neho gitary aj Ine Kaffe? hehe to nie je moc dobra reklama
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 25. Február , 2004, 13:18:10 »

ako keby mohol za to kto na nich hrá inak robí dosť na vývoz a robil gitaru aj pre http://www.bobbyferrara.com a ten nevyzerá že by to nevedel
Zaznamenané

tatko fóra
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #3 kedy: 25. Február , 2004, 23:06:18 »

to ze na tom hra ine kafe, znaci, ze to zrejme nie su az taky tupci ako sa prezentuju. okrem toho, keby som vyrobil gitku a predal bolo by mi fuk kto na tom hra. hlavne ze su vsade a zvuk nemaju najhorsi.
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 26. Február , 2004, 06:09:29 »

No až taká zlá reklama to nieje hlavne, aby niekto videl a dal si urobiť ďalšiu gitaru a keby som sa mal živiť hudbou bolo by mi jedno či hrám žudovky alebo komerciu, pretože popritom by som mohol dosýta jamovať a vytvárať vlastné projekty... Proste je to o hraní.A na Handmade to ide najlepšie :D
Zaznamenané

tatko fóra
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 28. Február , 2004, 10:05:21 »

ale najlepsie je aj tak na tom to ze vecsina ludi si aj tak da urobit nejaku kopiu drahej seriovky
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 29. Február , 2004, 09:38:24 »

Veď na tom je to založené aj keď mne osobne sa viac páči individuálny kus vlastný tvar a všetko ale to už ide asi dosť do peňazí a vždy to vpodstate vychádza z nejakého originálu a hlavne z dvoch variácií a to Gibson A Fender..
Zaznamenané

tatko fóra
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 01. Marec , 2004, 19:59:51 »

ale ten individualny si necha postavi bud niekto uz znamy alebo ked si ju stava sam, zbytok si da postavit na 95percent identicku gitaru nejakej drahej seriovky, ja by som to tiez urobil tak, pretoze ziadny gitarar neurobi tvar a ko by som chcel, musel by som byt asi kazdy den nad nym stat
Zaznamenané
mrtWosh
okukávač

Príspevkov: 0


bassociopath


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 04. Marec , 2004, 15:03:33 »

fakticka poznamka: kto kupuje drahe seriovky? snad len prachami precpane prasnice. osobne mam tiez jednu drahu seriovku. ked si vezmem, že som dal kedysi v '97 za galaxisku 4000 korún, chytám sa za hlavu. neboj, guitmane, raz mi to drevo budeš strúhať, či chceš, alebo nie
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 04. Marec , 2004, 22:25:30 »

ja len vravim ze z tych kopii serioviek je fakt naozaj citit ten pocit ze je osobita :) podla mna je to len pocit ze je to kopia....ako to sa samozrejme nestahuje na gitari typu DR.G :D
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #10 kedy: 08. Marec , 2004, 22:32:59 »

ono to podla mna netreba prehanat. seriovky su dobre az az. ja osobne si vystacim a s mojou squierkou made in china. ak by som chcel zainvestovat, tak by som si musel dat gitku vyrobit aj keby som nechcel lebo som lavak a draha lavacka gitka je na slovensku nieco tak nezvykle ako vidiet yngweho nakupovat marina keksy u gusta v potravinach. takze ked budu buby (asi cca za 15 rokov) a dovod (asi cca nikdy) tak si dam spravit gitku. ozaj. drahe seriovky idu na odbyt jedna radost. sledujem obchod na ventrurskej (ba) a strakace za 60-70 litrov miznu priemernou rychlostou jedna za dva tyzdne, co je dost rychlo. sak kdejaky supak v telke ma taku gitku.
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #11 kedy: 15. Marec , 2004, 15:34:57 »

Musim suhlasit s LockSmithom, seriovky su dobre gitary a pre mna a moju hru zatial urcite stacia. Mam tiez Squieru made in Huh! a staci mi uplne v pohode. Len skoda ze tie snimace tak neznesitelne skriekaju.:). Je pravda ze vacsina ludi ma budto kopiu Gibsona alebo Fendera(osobne nepoznam nikoho kto by mal inu), ja ked som kupoval gitaru, tak som vobec nemal sajnu o nejakych typoch, dosiel som do obchodu, vyskusal dve-tri a jednu zobral-az potom neskor som sa dozvedel, ze to je squiera.:)(v Trnave su velmi slabe hudobniny, naozaj velmi-vsetko sa robi len na objednavku, v predajni nic nemaju:cry:)
Zaznamenané

Keep rockin´
mrtWosh
okukávač

Príspevkov: 0


bassociopath


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 22. Marec , 2004, 11:09:13 »

Anketa hovorí jasnými číslami.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #13 kedy: 22. Marec , 2004, 21:20:30 »

tych 7 hlasov vazne hovori za seba:)
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #14 kedy: 26. Marec , 2004, 16:21:48 »

chcel som Vam len povedat, ze ak reklamu - tak jedine riadneho gitaristu. Napriklad Steve Morse, stretol som sa s nim aj s Igorom Kellerom. Darovali sme mu gitaru, a hodinu sme s nim pokecali a popili nejake to pivo. Pre mna bol sice zazitok sa s nim stretnut, ale ked povedal ze ta gitara je skvela - vyborne vyvazena, skvely sustain a paci sa mu spracovnie - a hlavne ze je lepsia nez ta co si nechal stavat u nejakeho "odbornika" v New Yorku.. to ma uplne dostalo. Igor stavia skvele gitary a potvrdil to aj Steve Morse.. to mi uplne staci :)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: [1] 2 3 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 22 otázok.