Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 18:46:03
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Alexi Laiho  (Prečítané 32478 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mr.zakk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #45 kedy: 22. Máj , 2008, 18:58:06 »

Alexi Laiho.... vo svojich 16 rokoch sa zacal plne koncentrovat na hudbu, teda na gitaru. Podobne ako Malmsteen - jeho sola su rychle a taktiez ma rad klasicke temy. Každý ho asi pozná ako leadra skupiny Children of Bodom a jeho dalsieho projektu Sinergy. Ma 26 rokov a postihal toho uz dost s ChOB uz vydal 5 studiovych albumov, 1 live a nejake DVD. Prve  albumy su nabite energiou a melodikou, je to taky sviezi heavy/black. Posledne dva albumy su o dost tvrdsie a sam Alexi hovori ze je to zthrasovany death.... a ma recht...   ha ha ha
alexi ja perfektny gitarista a spevak, a celkovo children je brutalita.(pocut ze su to profi hraci) ale najviac na alexim sa mi paci to ze do metalu vklada myslienky klasiky. co dodat jednoducho WILD CHILD. inak malmsteen odysiel zo skoli a zacal hravat uz v 14.
Zaznamenané

Groove...
Jorg88
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #46 kedy: 28. Júl , 2008, 21:52:17 »

Alexi je pre mna najlepsi gitarista na svete. Nemusi byt najtechnickejsi (urcite su omnoho lepsi) ale ma super styl a jeho hudba ma riadne tempo. Aj ked novy album Bloodrunk ma trochu sklamal. Co dodat Finska metalova scena je najlepsia na svete. To je fakt! Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #47 kedy: 29. Júl , 2008, 11:04:11 »

Alexi je pre mna najlepsi gitarista na svete. Nemusi byt najtechnickejsi (urcite su omnoho lepsi) ale ma super styl a jeho hudba ma riadne tempo. Aj ked novy album Bloodrunk ma trochu sklamal. Co dodat Finska metalova scena je najlepsia na svete. To je fakt! Bacha na vec kamo!

skoro stebou suhlasim.... nepoznam najlepsieho gitaristu, ale popri Dimebagovi Darrelovi, Malmesteenovi, Beckerovi sa Alexi drzi v mojom rebricku oblubenych gitaristov, riadne vysoko :)
Zaznamenané
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #48 kedy: 29. Júl , 2008, 15:12:15 »

Tak na to ze ma iba 26 ci kolko rokou je vyborny ...... nepoznam tak dobreho gitaristu ako on v jeho veku
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #49 kedy: 29. Júl , 2008, 15:23:46 »

Tak na to ze ma iba 26 ci kolko rokou je vyborny ...... nepoznam tak dobreho gitaristu ako on v jeho veku
tak to ich asi nepoznas vela :)
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #50 kedy: 29. Júl , 2008, 16:09:53 »

Tak na to ze ma iba 26 ci kolko rokou je vyborny ...... nepoznam tak dobreho gitaristu ako on v jeho veku
lol sak petrucci bol v jeho veku najlepsi gitarista na svete uz.....zakk wylde,randy rhoads,hendrix,blackmore,iommy,page...a to ma napadli len najznamejsie mena
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #51 kedy: 29. Júl , 2008, 16:14:44 »

lol sak petrucci bol v jeho veku najlepsi gitarista na svete uz.....zakk wylde,randy rhoads,hendrix,blackmore,iommy,page...a to ma napadli len najznamejsie mena

ze najlepsi gitarista na svete  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

nik a nic nie je najlepsie na svete  Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #52 kedy: 29. Júl , 2008, 16:17:54 »

ze najlepsi gitarista na svete  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

nik a nic nie je najlepsie na svete  Na zdravie!
lepsi neni  Beeee
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #53 kedy: 29. Júl , 2008, 20:04:47 »

Tak na to ze ma iba 26 ci kolko rokou je vyborny ...... nepoznam tak dobreho gitaristu ako on v jeho veku
tak ty toho potom velmi malo poznas Beeee je vela vela inych gitaristov ktorych mam radsej ako Alexiho..ale tak kazdemu to, co sa mu paci, ale najlepsi neni ani keby sa co dialo...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #54 kedy: 29. Júl , 2008, 20:16:51 »

tak ty toho potom velmi malo poznas Beeee je vela vela inych gitaristov ktorych mam radsej ako Alexiho..ale tak kazdemu to, co sa mu paci, ale najlepsi neni ani keby sa co dialo...
tu nikto nepovedal ze je najlepsi ...
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #55 kedy: 29. Júl , 2008, 20:29:16 »

tu nikto nepovedal ze je najlepsi ...
tak si napisal, ze nepoznas tak dobreho gitaristu v jeho veku...ale vsak to je jedno vlastne  Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Ronald G.
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 124



« Odpoveď #56 kedy: 29. Júl , 2008, 21:03:36 »

tak si napisal, ze nepoznas tak dobreho gitaristu v jeho veku...ale vsak to je jedno vlastne  Na zdravie!
no lebo ja poznam uz iba takych starych  machrov  Žmurk
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 29. Júl , 2008, 22:34:34 »

Alexi je pre mna najlepsi gitarista na svete. Nemusi byt najtechnickejsi (urcite su omnoho lepsi) ale ma super styl a jeho hudba ma riadne tempo. Aj ked novy album Bloodrunk ma trochu sklamal. Co dodat Finska metalova scena je najlepsia na svete. To je fakt! Bacha na vec kamo!

Blooddrunk veru riadne sklamanie, ale Alexi urcite vie hrat velmi dobre, len mu nejako dochadzaju napady. A ten ich detsky syntacik do toho, tak to je ozaj hruza, to je asi to jedine co mi na COB ozaj vadi.
A finska scena ze by bola najlepsia? No neviem, neviem ... :) Tych par kapiel co tam maju , tak to mozno ale len ziadna "scena" nie je, ved to je skoro asi ako na Slovensku :). Ale paci sa mi ze finske kapely maju taku nejaku inu melodiku, takisto aj svedske sa daju relativne dobre spoznat (aj ked svedsku scenu uz kopiruje hodne vela inych kapiel).
Zaznamenané
Jorg88
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #58 kedy: 30. Júl , 2008, 10:23:29 »

Blooddrunk veru riadne sklamanie, ale Alexi urcite vie hrat velmi dobre, len mu nejako dochadzaju napady. A ten ich detsky syntacik do toho, tak to je ozaj hruza, to je asi to jedine co mi na COB ozaj vadi.
A finska scena ze by bola najlepsia? No neviem, neviem ... :) Tych par kapiel co tam maju , tak to mozno ale len ziadna "scena" nie je, ved to je skoro asi ako na Slovensku :). Ale paci sa mi ze finske kapely maju taku nejaku inu melodiku, takisto aj svedske sa daju relativne dobre spoznat (aj ked svedsku scenu uz kopiruje hodne vela inych kapiel).

Huh! Finska scena ma najviac kapiel sak si pozri metal - archives. Slovensko ma zaregistrovanych 332 skupin a Finsko 2180. Pritom ma tolko obyvatelov ako Slovensko. Slovensko nema ani jednu svetoznamu kapelu formatu Children of Bodom, Nightwish, Synergy, Sonata Arctica, Impaled Nazarene, Sentenced, Him, Lordi, Turisas, Amorphis, Waltari, Apocalyptica, Stratovarius,  a desiatky inych a to su len komercne. Black Metalovy underground je tam jeden z najvatsich.
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #59 kedy: 30. Júl , 2008, 11:14:14 »

a nezda sa ti ze vsetky tieto kapely hraju presne to iste?...z tychto kapiel si vypocujem akurat tak stratovarius lebo su z nich tusim najstarsi  Bavím sa skvele
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.