Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. Apríl , 2024, 21:18:12
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Alexi Laiho  (Prečítané 32674 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
polarized
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


Hell is full of musical amateurs...


« Odpoveď #60 kedy: 30. Júl , 2008, 11:28:38 »

a nezda sa ti ze vsetky tieto kapely hraju presne to iste?...z tychto kapiel si vypocujem akurat tak stratovarius lebo su z nich tusim najstarsi  Bavím sa skvele
no ak poznas len par kapiel ktore su komercne zname tak mas bohuzial takyto prizemny nazor  Zdravíčko
Zaznamenané

R.I.P. Miika (6.3. 1974 – 19.2. 2009)
Hell is full of musical amateurs: music is the brandy of the damned.
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #61 kedy: 30. Júl , 2008, 11:38:07 »

no ak poznas len par kapiel ktore su komercne zname tak mas bohuzial takyto prizemny nazor  Zdravíčko
az na vynimky vsetky tieto kapely poznam a pripada mi to stale to iste fadne a nudne...stratovarius poznam velmi dobre lebo sa mi paci ako dokazu zakomponovat vaznu hudbu do metalu....tolkki je umelec....napisal by som ti aj cosi od srdca ale kedze je zabanovana polka kapely tak musi niekto zostat aj aktivny...len ti odporucim si pustit aj cosi ine ako finsky metal lebo uz ti z toho hrabe na karbit
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #62 kedy: 30. Júl , 2008, 12:34:43 »

no ak poznas len par kapiel ktore su komercne zname tak mas bohuzial takyto prizemny nazor  Zdravíčko

komercne zname su preto lebo ich maju ludia radi, predavaju albumy, a su vedeny ludmi ktory sa do hudby a manazmentu rozumeju 10000000000000000000000000*1000000000000000000000 krat viac ako ty. Zvysne mentalove kapely su bud neschopne nemaju dobru hudbu alebo hraju stale to iste. Naco ich pocuvat. Takze aky prizemny nazor? Prizemny si ty ze davas argument typu aha ja som naj profik ktory pozna super najbrutal underground finsku kapelu s piateho fyordu.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #63 kedy: 30. Júl , 2008, 12:43:27 »

a nezda sa ti ze vsetky tieto kapely hraju presne to iste?...z tychto kapiel si vypocujem akurat tak stratovarius lebo su z nich tusim najstarsi  Bavím sa skvele
Tie kapely sa mi moc nepacia, ale zname su vsetky a hraju dost rozdielne veci, az na trojku Synergy, Sonata Arctica, Stratovarius. To su asi tie, co ty poznas a zdaju sa ti rovnake Žmurk
Zaznamenané

siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #64 kedy: 30. Júl , 2008, 12:51:16 »

him nightwish hruza,apocalyptica fajn na jedno vypocutie potom to pride dost otrepane a nuden ale su to skvely muzikanti o tom potom
COB mi nesadlo az na needled 24/7 ten song je great.....pacili by sa mi viac keby tam nescreamoval alebo co to stvara...
lordi vedel niekto o nich pred tym nez vyhrali euroviziu ci co to vyhrali?....uplne priemerna kapela takych je 100ky...ostatne poznam skor podla nazvu pocul som ich ale nemam dostatocne napocuvane....ale ked ma nieco oslovi tak si to napocuvam takze asi to bolo priemerne....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
polarized
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


Hell is full of musical amateurs...


« Odpoveď #65 kedy: 30. Júl , 2008, 21:02:35 »

komercne zname su preto lebo ich maju ludia radi, predavaju albumy, a su vedeny ludmi ktory sa do hudby a manazmentu rozumeju 10000000000000000000000000*1000000000000000000000 krat viac ako ty. Zvysne mentalove kapely su bud neschopne nemaju dobru hudbu alebo hraju stale to iste. Naco ich pocuvat. Takze aky prizemny nazor? Prizemny si ty ze davas argument typu aha ja som naj profik ktory pozna super najbrutal underground finsku kapelu s piateho fyordu.
Na zdravie! jasne,za to ze to nepoznas ty tak su to kapely kt. robia zlu hudbu  ha ha ha ha ha ha vzdy som "obdivovala" ludi ktory dokazali hodnotit kapelu bez toho ze by si ju aspon vypoculi :D  Popiskujem si Popiskujem si ha ha ha ha ha ha Zdravíčko Bravooo
Zaznamenané

R.I.P. Miika (6.3. 1974 – 19.2. 2009)
Hell is full of musical amateurs: music is the brandy of the damned.
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #66 kedy: 30. Júl , 2008, 21:55:01 »

siiiiiiilas: Ked ti tie kapely pripadaju vsetky jednake a nutne, tak ich nepocuvaj. Netrap si usi. Bavím sa skvele Zbytocne budes mudrovat, ako su to kapely nanic, ked to nie je tvoj styl. Apocalyptica je nahodou bomba a nie je vobec nudna. Iba nie je vhodna do dedinskej krcmy.

Tomino: Ludia maju vseobecne "radi" skupiny, ktore niesu nicim vynimocne a nejde tam vobec o hudbu, ale skor o spev. Samozrejme za dva mesiace si na tu skupinu ani nespomenu. A tento tvoj nazor :"Zvysne mentalove kapely su bud neschopne nemaju dobru hudbu alebo hraju stale to iste. Naco ich pocuvat. " je viac nez vtipny. Ved ich nepocuvaj. Bud sa ti to paci alebo nie a si alebo niesi fanusik. Inac, ked uz hovoris o tom, ze vsetci maju rovnaku hudbu, tak som tiez na vasich ukazkach BoB nepocul tiez nieco, z coho by som padol na zadok. Takze opatrne s takymi recami, pretoze tak ako ty zotres nejake kapely, tak ta moze zotret aj niekto iny.
Zaznamenané

killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #67 kedy: 30. Júl , 2008, 22:26:59 »

super gitarista so super hlasom...to, co on hra a do toho spieva, je uplne genialne Som metlak
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #68 kedy: 30. Júl , 2008, 23:07:24 »

siiiiiiilas: Ked ti tie kapely pripadaju vsetky jednake a nutne, tak ich nepocuvaj. Netrap si usi. Bavím sa skvele Zbytocne budes mudrovat, ako su to kapely nanic, ked to nie je tvoj styl. Apocalyptica je nahodou bomba a nie je vobec nudna. Iba nie je vhodna do dedinskej krcmy.

Tomino: Ludia maju vseobecne "radi" skupiny, ktore niesu nicim vynimocne a nejde tam vobec o hudbu, ale skor o spev. Samozrejme za dva mesiace si na tu skupinu ani nespomenu. A tento tvoj nazor :"Zvysne mentalove kapely su bud neschopne nemaju dobru hudbu alebo hraju stale to iste. Naco ich pocuvat. " je viac nez vtipny. Ved ich nepocuvaj. Bud sa ti to paci alebo nie a si alebo niesi fanusik. Inac, ked uz hovoris o tom, ze vsetci maju rovnaku hudbu, tak som tiez na vasich ukazkach BoB nepocul tiez nieco, z coho by som padol na zadok. Takze opatrne s takymi recami, pretoze tak ako ty zotres nejake kapely, tak ta moze zotret aj niekto iny.
lol to ze tomino napise nieco s cim sa nestotoznuje cele forum hned musi byt z BOB? ha ha ha....tomino s nami nehrava....uz som to tu pisal 100 krat.....
napisal som ze apocaliptica su kapela skvelych hudbonikov ale casom to omrzi pocuvat stale tie violoncela......a preco by som nemohol mudrovat ja ked moze mudrovat cele forum..... Beeee
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #69 kedy: 31. Júl , 2008, 12:44:04 »

siiiiiiilas: Ked ti tie kapely pripadaju vsetky jednake a nutne, tak ich nepocuvaj. Netrap si usi. Bavím sa skvele Zbytocne budes mudrovat, ako su to kapely nanic, ked to nie je tvoj styl. Apocalyptica je nahodou bomba a nie je vobec nudna. Iba nie je vhodna do dedinskej krcmy.

Tomino: Ludia maju vseobecne "radi" skupiny, ktore niesu nicim vynimocne a nejde tam vobec o hudbu, ale skor o spev. Samozrejme za dva mesiace si na tu skupinu ani nespomenu. A tento tvoj nazor :"Zvysne mentalove kapely su bud neschopne nemaju dobru hudbu alebo hraju stale to iste. Naco ich pocuvat. " je viac nez vtipny. Ved ich nepocuvaj. Bud sa ti to paci alebo nie a si alebo niesi fanusik. Inac, ked uz hovoris o tom, ze vsetci maju rovnaku hudbu, tak som tiez na vasich ukazkach BoB nepocul tiez nieco, z coho by som padol na zadok. Takze opatrne s takymi recami, pretoze tak ako ty zotres nejake kapely, tak ta moze zotret aj niekto iny.

pocuj mcdonald tak za prve : JA NEPATRIM K TBOB, to je ich kapela. Za druhe : keby boli tie kapely dobre boli by zname minimalne v subkulture metlakov s ktorymi sa mimochodom dost stykam a maju prehlad s akym som sa davno nestretol. (pozor niesu to nejake deti ktore cakaju kym im mamicka kupi na vianoce novy album super grind core capely HATSHEPSUT z egypta, su to ludia ktory ziju metlou uz par rokov.) Okrem ineho poznam aj silasa a viem ze jeho nazor na hudbu je viac nez vybrany obzvlast na metal. Ma napocuvane neuveritelne mnozstvo veci a s jeho zbierokou moze tu na fore malokto konkurovat. Preto by som si v tejto veci jeho nazor vazil. Za tretie : preco sa hned vsetci snazia zotierat TBOB Huh!?? co si o nich hubu otierate furt potom sa nedivim ze podostavaju bannany. co to ma spolocne s tymto. Za stvrte : No ide tam aj o hudbu nielen o spev. A ver ak je to dobra kapela ludia si spomenu. Za piate : prid sa pozriet na koncert v Hlave XXII 9 augusta hram tam s kapelou, potom ma mozes kludne zotriet aj na 10 forach a vies co sa stane. Vobec nic, pretoze mi je uplne jedno co kto napise radsej si vyhonim.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #70 kedy: 31. Júl , 2008, 12:45:23 »

siiiiiiilas: Ked ti tie kapely pripadaju vsetky jednake a nutne, tak ich nepocuvaj. Netrap si usi. Bavím sa skvele Zbytocne budes mudrovat, ako su to kapely nanic, ked to nie je tvoj styl. Apocalyptica je nahodou bomba a nie je vobec nudna. Iba nie je vhodna do dedinskej krcmy.

Tomino: Ludia maju vseobecne "radi" skupiny, ktore niesu nicim vynimocne a nejde tam vobec o hudbu, ale skor o spev. Samozrejme za dva mesiace si na tu skupinu ani nespomenu. A tento tvoj nazor :"Zvysne mentalove kapely su bud neschopne nemaju dobru hudbu alebo hraju stale to iste. Naco ich pocuvat. " je viac nez vtipny. Ved ich nepocuvaj. Bud sa ti to paci alebo nie a si alebo niesi fanusik. Inac, ked uz hovoris o tom, ze vsetci maju rovnaku hudbu, tak som tiez na vasich ukazkach BoB nepocul tiez nieco, z coho by som padol na zadok. Takze opatrne s takymi recami, pretoze tak ako ty zotres nejake kapely, tak ta moze zotret aj niekto iny.

po sieste : Apocalyptica sux
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #71 kedy: 31. Júl , 2008, 12:48:25 »

Na zdravie! jasne,za to ze to nepoznas ty tak su to kapely kt. robia zlu hudbu  ha ha ha ha ha ha vzdy som "obdivovala" ludi ktory dokazali hodnotit kapelu bez toho ze by si ju aspon vypoculi :D  Popiskujem si Popiskujem si ha ha ha ha ha ha Zdravíčko Bravooo

nie ja som povedal ze bud robia zlu hudbu, alebo maju naprd manazment alebo hraju stale to iste. preto niesu zname. Sak citaj a skus byt depolarized.

To je asi ako ked si mam pozriet film na namet rosamunde pilcherovej. Nemusim ho vidiet aby som vedel ze je na koko*t.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #72 kedy: 31. Júl , 2008, 12:50:02 »

pocuj mcdonald tak za prve : JA NEPATRIM K TBOB, to je ich kapela. Za druhe : keby boli tie kapely dobre boli by zname minimalne v subkulture metlakov s ktorymi sa mimochodom dost stykam a maju prehlad s akym som sa davno nestretol. (pozor niesu to nejake deti ktore cakaju kym im mamicka kupi na vianoce novy album super grind core capely HATSHEPSUT z egypta, su to ludia ktory ziju metlou uz par rokov.) Okrem ineho poznam aj silasa a viem ze jeho nazor na hudbu je viac nez vybrany obzvlast na metal. Ma napocuvane neuveritelne mnozstvo veci a s jeho zbierokou moze tu na fore malokto konkurovat. Preto by som si v tejto veci jeho nazor vazil. Za tretie : preco sa hned vsetci snazia zotierat TBOB Huh!?? co si o nich hubu otierate furt potom sa nedivim ze podostavaju bannany. co to ma spolocne s tymto. Za stvrte : No ide tam aj o hudbu nielen o spev. A ver ak je to dobra kapela ludia si spomenu. Za piate : prid sa pozriet na koncert v Hlave XXII 9 augusta hram tam s kapelou, potom ma mozes kludne zotriet aj na 10 forach a vies co sa stane. Vobec nic, pretoze mi je uplne jedno co kto napise radsej si vyhonim.
1. to, ze nejaka kapela nie je znama tu, este neznamena, ze moze byt znama niekde inde. takisto ak je kapela neznama, tak to automaticky neznamena, ze nestoji za nic Žmurk
2. poznas vsetkych ludi tu na fore do detailov tak, ze si dovolis tvrdit, ze nikto z fora nemoze svojou zbierkou konkurovat siiilasovi?
3. apocalyptica rulez a basta  Zdravíčko
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #73 kedy: 31. Júl , 2008, 13:00:56 »

1. to, ze nejaka kapela nie je znama tu, este neznamena, ze moze byt znama niekde inde. takisto ak je kapela neznama, tak to automaticky neznamena, ze nestoji za nic Žmurk

Najvacsi zasah od cias divostvorokeho billa, suhlasim ale pri mentale bohuzial to vacsinou tak byva.  Je mi do plaču kto tvrdi opak moze ist spamovat ine forum.


2. poznas vsetkych ludi tu na fore do detailov tak, ze si dovolis tvrdit, ze nikto z fora nemoze svojou zbierkou konkurovat siiilasovi?


keby si mal spolovice tolko rozumu co oci precital by si si prispevok este raz a zistil by si ze namiesto slova NIKTO SOM POUZIL SLOVO MALOKTO  Bleee

3. apocalyptica rulez a basta  Zdravíčko

vis prd apocalyptica sux (netvrdim ze su zly umelci)
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #74 kedy: 31. Júl , 2008, 13:30:47 »

lol to ze tomino napise nieco s cim sa nestotoznuje cele forum hned musi byt z BOB? ha ha ha....tomino s nami nehrava....uz som to tu pisal 100 krat.....
napisal som ze apocaliptica su kapela skvelych hudbonikov ale casom to omrzi pocuvat stale tie violoncela......a preco by som nemohol mudrovat ja ked moze mudrovat cele forum..... Beeee

Raz som postrehol, ze niekde pisal ze je BoB. Ale mozno som sa sekol.

Pre mna nie je vobec Apocalyptica nuda. Pre teba mozno ano.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.