Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 23:36:22
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Alexi Laiho  (Prečítané 32480 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #75 kedy: 31. Júl , 2008, 13:32:54 »

Raz som postrehol, ze niekde pisal ze je BoB. Ale mozno som sa sekol.

Pre mna nie je vobec Apocalyptica nuda. Pre teba mozno ano.
vidis kolko ludi tolko chuti....ale umelci su skveli to sa musi nechat....nikdy s nami tomas nehral...sme len velmi dobry kamarati....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #76 kedy: 31. Júl , 2008, 13:37:43 »

Ked uz to berete takto, tak v jazze hraju stale to iste, v bluese tiez, v pope tiez, v reggae tiez, v punku tiez, ... Huh!
Zaznamenané

kuko6
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171


« Odpoveď #77 kedy: 31. Júl , 2008, 14:29:48 »

Ked uz to berete takto, tak v jazze hraju stale to iste, v bluese tiez, v pope tiez, v reggae tiez, v punku tiez, ... Huh!

tvoja diiagnoza znie asi hluchota  Zdravíčko
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #78 kedy: 31. Júl , 2008, 15:06:49 »

tvoja diiagnoza znie asi hluchota  Zdravíčko

Moja nie, ale ked uz metalove skupiny hraju rovnako, tak preco nie aj osatne? Uz pisat nebudem nic, pretoze to je iba mlatenie prazdnej slamy. Ak sa vam proste nejaka skupina nepaci, tak naco to preberat? Zdravíčko
Zaznamenané

Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #79 kedy: 31. Júl , 2008, 17:57:54 »

Moja nie, ale ked uz metalove skupiny hraju rovnako, tak preco nie aj osatne? Uz pisat nebudem nic, pretoze to je iba mlatenie prazdnej slamy. Ak sa vam proste nejaka skupina nepaci, tak naco to preberat? Zdravíčko

to nieje o tom. pozri sa na to takto. undergroundova metalove kapely ktore drtitia metal v nejakom undergroundovom podniku 100 poschodi podzemou su vacsinou asi tak 99,9999 % nuden , harju co uz tu je a ich tvorba nieje zaujimava a nikto si ich nevsimne a posunu sa do dalsieho under podniku ktory je pre zmenu 120 poschodi pod zemou. Ano podbne je to s inymi zanrami ale rec je o metale.

By the way- chodievam na mnohe koncerty ale este ani raz sa mi nestalo ze by som odisiel s koncertu zacinajucej jazzovej kapely zato z metalu som odisiel vela krat.  Žmurk ano je to smutne ale ked sa niekto da na jazz VACSINOU su to uz muzikanti ktory musia jazz ovladat trosicku  :) (na to potrebujes viac ako len kila a brutalne nacvicene stupnice) no stretavam sa casto s nazorom ze metal moze hrat kazdy v tom tkvie podstata problemu pride nejaky chalanisko co vie nejake power akordy a mysli si ze moze drtit metal vo svojom finskom fyorde . A opakujem pre tych co maju iny nazor aby si znova precitali tento prispevok nez zareaguju prispevkami o mojej obmedzenosti. HOVORIM VACSINA KAPIEL NIE VSETKY.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #80 kedy: 31. Júl , 2008, 21:40:49 »

podla mna si to napisal ok  :)
Zaznamenané

o-yep sro
Cycle
nováčik
*
Príspevkov: 22


« Odpoveď #81 kedy: 07. August , 2008, 10:48:15 »

Podla mna jeden z najtalentovanejsich a technicky najvyspelejsich gitarovych objavov poslednych rokov. Ma velky cit pre techniku hry, velmi dobre neoklasicke citenie melodii. Sola v rannych Children of bodom su velmi pekne vystavane, pricom mi ani tak velmi nevadi, ze COB si okrem ciastocneho pritvrdenia zachovavaju stale rovnaku hudobnu tvar.

Nieco viac o Alexim:
http://www.cobhc.com/index.php?id=alexi

Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #82 kedy: 12. August , 2008, 13:35:08 »

no to je debata.... pridu sem ortodox rockeri a drbu do celeho metalu.... co mam na to povedat? snad len tolko, ze potom je vsetko na jedno kopyto presne ako metal, tak aj rock, aj funky, aj pop.... a co sa tyka alexiho....jeho technika je vyborna, ale existuje kopec namakanejsich vysivacov... no fakt je aj ten, ze jeho sola su nenormalne charakteristicke.... to nevie len tak hocikto.... Zdravíčko
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #83 kedy: 14. August , 2008, 07:13:11 »



pozrite si toto... je to zostrih jeho sol z festivalu TUSKA 2003
myslim, ze mu slo fajne  Žmurk
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 14. August , 2008, 08:05:09 »



pozrite si toto... je to zostrih jeho sol z festivalu TUSKA 2003
myslim, ze mu slo fajne  Žmurk

Alexi hra vyborne, len preco pre boha tam furt musi byt ten detsky syntacik, ved tie zvuky co pouzivaju su priserne...
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #85 kedy: 14. August , 2008, 13:13:34 »

Alexi hra vyborne, len preco pre boha tam furt musi byt ten detsky syntacik, ved tie zvuky co pouzivaju su priserne...

vela ludim sa nepaci syntak v COB... hm, zvlastne mne sa praveze pozdava... ale to vec vkusu
Zaznamenané
Cycle
nováčik
*
Príspevkov: 22


« Odpoveď #86 kedy: 14. August , 2008, 21:54:41 »



pozrite si toto... je to zostrih jeho sol z festivalu TUSKA 2003
myslim, ze mu slo fajne  Žmurk

Tento koncert je asi tym najkvalitnejsim /  najdlhsim, co sa da na youtube od COB zohnat (s vynimkou orig. videi). Koncert je vyborny, hraju tie najvacsie pecky a zvuk nie je taky zly ako ked hrali v halach.

Co sa tyka klaves, na ktore hra Warman, tie podla mna robia COB vynimocnymi a zaroven melodickymi. Ako klavesak hrajuci zaroven na gitaru velmi odcenujem pekne gitarovo / klavesove behy, ktore su v COB bezne (i ked v tomto smere viva starsia tvorba) i ked napriklad na pestrost Liquid Tension (John Petrucci - git / Jordan Rudess - kla ) ci inych to casto nema.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #87 kedy: 21. August , 2008, 22:04:30 »



normalne som toto nikdy necakal od Laiha
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #88 kedy: 21. August , 2008, 22:15:13 »

Tento koncert je asi tym najkvalitnejsim /  najdlhsim, co sa da na youtube od COB zohnat (s vynimkou orig. videi). Koncert je vyborny, hraju tie najvacsie pecky a zvuk nie je taky zly ako ked hrali v halach.

Co sa tyka klaves, na ktore hra Warman, tie podla mna robia COB vynimocnymi a zaroven melodickymi. Ako klavesak hrajuci zaroven na gitaru velmi odcenujem pekne gitarovo / klavesove behy, ktore su v COB bezne (i ked v tomto smere viva starsia tvorba) i ked napriklad na pestrost Liquid Tension (John Petrucci - git / Jordan Rudess - kla ) ci inych to casto nema.

tie gitarovo klavesove behy su fakt popici...najviac sa mi paci, ze chvilu je v popredi gitara a chvilu klavesy a vzajomne sa doplnaju...napr taky downfall alebo bed of razors (ci jak sa to vola...uz som ich dlho nepocuval Beeee )
no a potom je samozrejme fasa ked hraju gitara a klavesy unisono nejaku sviznu vyhravocku
a Tuska je najdlsia, co na youtube je a je uplne super, ze je tam cela, lebo to bolo nieco uplne genialne!!
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #89 kedy: 22. August , 2008, 09:16:25 »

tie gitarovo klavesove behy su fakt popici...najviac sa mi paci, ze chvilu je v popredi gitara a chvilu klavesy a vzajomne sa doplnaju...napr taky downfall alebo bed of razors (ci jak sa to vola...uz som ich dlho nepocuval Beeee )
no a potom je samozrejme fasa ked hraju gitara a klavesy unisono nejaku sviznu vyhravocku
a Tuska je najdlsia, co na youtube je a je uplne super, ze je tam cela, lebo to bolo nieco uplne genialne!!

fiha, netusil som, ze sa ti pacia COB  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.