Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 09:48:59
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Alexi Laiho  (Prečítané 32489 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #30 kedy: 21. Marec , 2006, 16:43:45 »

absolut :sick:
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 21. Marec , 2006, 17:16:13 »

Podstatne lepsie:
http://youtube.com/watch?v=bRVra-wCzJA&search=children%20of%20bodom (Every Time I Die)

:)
Zaznamenané

arpo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 162


« Odpoveď #32 kedy: 22. Marec , 2006, 17:20:23 »

Mne tato hudba nic nehovori, ale musim uznat, ze to co hra dava zmysel....
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #33 kedy: 04. September , 2007, 07:59:32 »

dobry sweep, obcas ma problem s tonom pri zivom hrani, co je dost citelne, ale inac ako sladatel je naozaj originalny, a nesuhlasim stym, ze je pozer! mozno to vidim inac ako niekto iny, ale mne tak fakt nperipada, skor mi pripada, ze je ortodoxny metalista
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #34 kedy: 04. September , 2007, 08:36:20 »

dobry sweep, obcas ma problem s tonom pri zivom hrani, co je dost citelne, ale inac ako sladatel je naozaj originalny, a nesuhlasim stym, ze je pozer! mozno to vidim inac ako niekto iny, ale mne tak fakt nperipada, skor mi pripada, ze je ortodoxny metalista
Uplne suhlasim. Ale mam pocit, ze Cob vycitili sancu si mastne zarobit a prisposobia tomu trochu svoju tvorbu.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #35 kedy: 04. September , 2007, 08:39:24 »

Uplne suhlasim. Ale mam pocit, ze Cob vycitili sancu si mastne zarobit a prisposobia tomu trochu svoju tvorbu.

mas pravdu... ako ich pesnicky su dobre, ktomu niet co dodat.. ale zase je pravda, ze albumy ako Follow the reaper  su ine ako tie nove.. su viac pravdive, maju lepsiu atmosferu... naproti tomu som teraz pocul novy song Tie my rope... a neviem co k tomu dodat... je to dobre, je to rychle, tvrde, ale uz to nieje ten stary dobry children of bodom ako ho vnimam ja
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #36 kedy: 04. September , 2007, 13:48:53 »

Alexi Laiho je pre mna jeden z najlepsich gitaristov sucastnosti, vela veci co hrava, su fakt velmi dobre, prve albumy CoB sa mi dost pacili, a podla mna ma aj Alexi dost dobry zvuk
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #37 kedy: 04. September , 2007, 13:56:21 »

Alexi Laiho je pre mna jeden z najlepsich gitaristov sucastnosti, vela veci co hrava, su fakt velmi dobre, prve albumy CoB sa mi dost pacili, a podla mna ma aj Alexi dost dobry zvuk


ked ho mam hodnotit ako gitaristu, tak podla mna najviac sa predviedol na albume Follow The Reaper... nove albumy su namakane, ale tie sola z Reaper su proste no neviem to napisat... su jednoducho super  :)
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #38 kedy: 08. September , 2007, 19:18:45 »

nuz pre mna je alexi velky vzor nielen ako gitarista ale aj ako "spevak"  Zdravíčko inac ma aj kapelu sinergy kde hra aj s roopem latvalom z COB a basakom z nightwish tusim a je to tiez celkom fajn hudba :)
album are you dead yet je tiez fajn sipacka aj ked trosku ma sklamali no ale nikto nie je dokonaly  Na zdravie! uz sa tesim na novy album, bude to masaker  Bacha na vec kamo!
inac poculi ste freestylera od COB?  ha ha ha LOOOOOOL  ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #39 kedy: 08. September , 2007, 19:28:24 »

inac ma aj kapelu sinergy kde hra aj s roopem latvalom z COB a basakom z nightwish tusim a je to tiez celkom fajn hudba :)

neviem, ci sinergy este funguje, ale pocuval som ich tak 4 roky dozadu... taky typicky vypozovany skandinavsky metal, hodne smrncnuty popom...
Zaznamenané

hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #40 kedy: 08. September , 2007, 22:06:30 »

neviem, ci sinergy este funguje, ale pocuval som ich tak 4 roky dozadu... taky typicky vypozovany skandinavsky metal, hodne smrncnuty popom...
no ano mas pravdu  :) ale je to aj tak ovela lepsie ako tokio hotel  ha ha ha ha ha ha
a pripajam freestylera Beeee

* Children_of_Bodom_-_Freestyler.mp3 (2902 KB - stiahnuté 175 krát.)
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #41 kedy: 08. September , 2007, 22:45:06 »

no ano mas pravdu  :) ale je to aj tak ovela lepsie ako tokio hotel  ha ha ha ha ha ha
a pripajam freestylera Beeee

ok, ja nehovorim, ze je to vyslovene zle, technicky nieje o com...
akurat je tam pomerne dost gycovych motivov/aranzma atd...
freestyler - fuj, to je hnusny metal scooped zvuk, to mne zacne robit aparat, ked spravim ciste V-ecko...
Zaznamenané

hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #42 kedy: 08. September , 2007, 22:51:58 »

a to je urcite od nich ten freestyler lebo norther roby dost podobne (ba, rovnake (su to k***i Bavím sa skvele) veci) a o hentom som jak som uz rok aj nieco zaryty fanusit nepocul Beeee

tie novsie veci su uz take trashom osmahnute dost sa tam vytracaju tie hatebreeder/follow the.. harmonie, zvuk klavesov na novom albume uz neznie vobec tak neoclassical a tiez sa tam az tak neangazuje, are you dead yet mozem ale akurat dneska som znuvo objavil to hatebreederovske caro ha ha ha

...inak tema je o alexim Na zdravie!
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #43 kedy: 09. September , 2007, 15:50:26 »

Ten freestyler neni od CoB 100%.
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #44 kedy: 09. September , 2007, 17:14:56 »

Ten freestyler neni od CoB 100%.
no do pindy  Neser ma! tak co uz, aj mna potom ojebali  ha ha ha
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.