Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Apríl , 2024, 03:20:04
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Roberto - alebo skromnost nadovsetko  (Prečítané 20729 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« kedy: 29. November , 2005, 09:36:16 »

Prave mi dosla dalsia hlavka na hranie :cheer: tak sa s Vami chcem podelit o pocity. Moja skromna aparatura na domace hranie sa trosku rozrastla.
« Posledná zmena: 02. Január , 2007, 17:30:02 od Martinlm » Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 29. November , 2005, 09:50:56 »

Ako vedel by som byť Tvojím susedom a plne to chápem ale oni asi nie a ani sa im nečudujem nie si tak trochu šialený uprimne závidím aj ja chcem také dačo mať doma :woohoo:

Naposledy upravil admin, : 29.11.2005 o 13:16
Zaznamenané

tatko fóra
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 29. November , 2005, 11:38:41 »

roberto napísal:
Citácia
Prave mi dosla dalsia hlavka na hranie :cheer: tak sa s Vami chcem podelit o pocity.


To je fajn roberto, ale kde si písal o svojich pocitoch??  Beeee
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 29. November , 2005, 11:55:16 »

pane boze ....chudaci susedia... ked mas toto na domace hranie co mas teda na koncertoch
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #4 kedy: 29. November , 2005, 12:56:44 »

Moje pocity su fajn, vratil som sa prave od zubara. Ten smajlik to mal vyjadrit za mna.. paradicka, konecne mam doma vlastny nefalsovany britsky zvuk. B)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #5 kedy: 29. November , 2005, 13:27:57 »

No poznam toto ha ha ha, mal by si vystahovat susedov aspon nad a pod sebou o 3 poschodia.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 29. November , 2005, 15:02:12 »

maju len 5 poschodovy barak :)

no konecne lampa baj d vej, dobehnem s gitarou niekedy poplasit susedov Žmurk

a este:
Ja som mal tiez asi tyzden doma 4x12 bednu s hlavou. To bolo neco. A ja mam takych susedov, co buchaju ked si dam hlasnejsie hudbu cez den alebo ked hram o polnoci na akustike. Nechapem ich...ste mali vidiet ako vyvadzali.

Ja som udelil jeden ton do gitary, oni jeden ton metlou do radiatora :)

Naposledy upravil iMbUS, : 29.11.2005 o 15:04
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #7 kedy: 29. November , 2005, 21:52:57 »

tomu hovorim krasa Žmurk

byt tvoj sused tak tiez robim radiatoroveho bubenika...
ten randall ma husty ekvalizer...to som este nevidel:ohmy:
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 30. November , 2005, 01:43:50 »

My MesaBoogie-style fajnsmekri sa nad vasou hlasitostou iba usmievame a vychutnavame si stack-style sound v hlasitosti beznej TV B) .
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 30. November , 2005, 09:52:04 »

rastis napísal:
Citácia
My MesaBoogie-style fajnsmekri sa nad vasou hlasitostou iba usmievame a vychutnavame si stack-style sound v hlasitosti beznej TV B) .


Rastik, je pravda ze Laney ma volume dost skokove. Prve 2 mm otocenia potaku nic nic nerobia, a potom to skoci na brutal hlasitost. Randall je kategoria sama o sebe, je to sice 300W tranzistor, ale hlasitost sa na tom da spachat uplne tichucka. Este sa mi vrati Soldano od Igora a to potom bude peklo. Ja som čert..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #10 kedy: 30. November , 2005, 10:54:32 »

:woohoo:
nadhera
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #11 kedy: 30. November , 2005, 14:46:21 »

Ake lampy tam mas v tom Laney? 4 ECC83 a 2 EL34?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #12 kedy: 30. November , 2005, 18:29:16 »

Progrocker> presne tak..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #13 kedy: 30. November , 2005, 19:37:54 »

LET THERE BE ROCK !

hou hou, asi sa u Teba zastavim niekedy Robo, nech okostujem aj zvuk laney a potom to patricne zapijeme Žmurk
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 30. November , 2005, 21:43:08 »

Jaj ked vidim Randall moje srdce bije rychlejsie ako ked zbadam nejaku holu zenu!!! Jak ti zavidim teraz si jak Gilberto a Dime dokopy. Shiiiit aj ja ceeeeem
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.