Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 10:59:18
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Epi G400-dobra volba?  (Prečítané 1979 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tomas
okukávač

Príspevkov: 4



« kedy: 29. November , 2005, 18:27:40 »

Zdravim.Hram 3 roky na spanielke a planujem si kupit prvu el.gitaru. povodne som uvazoval nad LP,lenze mohol by som si dovolit maximalne tak Epi LP Studio ale co som cital nie je to bohvieco. vzhladom k tomu ze na gitaru+kombo mam max.20 000sk sa mi javi lepsia volba Epi G400. Cital som na tomto fore o epiphonoch a dost som zneistel,cize mozte sa vyjadrit k mojmu vyberu a poradit mi aka gitarka by bola najvhodnejsia? Hraval by som hlavne Guns n´Roses,Ac/Dc a podobnu muziku. Dakujem.
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #1 kedy: 29. November , 2005, 20:32:15 »

nazdar...tak tipujem,ze budes hravat taky rokec...ak mas 20 litrov a chces aj kombo nemusi to byt zla investicia...ja mam Epiphone G-400 celu ciernu takze par vychytavok odomna :gitara ma velmi slusne spracovanie...povrchova uprava krasna az na par chybiciek pri tych rohoch...na sucho hra dost na hlas,az ma to prekvapilo...v aparate to ma gule...krasny dlhy sutain...pekny plny zvuk na cistom,hlavne krkovy snimac ma prijemny teply zvuk...na skreslenom kanale je krkovy pickup ustry,agresivny mozno az prilis takze higain to neni to prave orechove...kobylkovy pickup je uz lepsi...celkovo mam pocit ze sa miestami hltia v basoch :S ale to je moj osobny nazor...gitara je lahucka a ma super pristup k najvyssim poloham...switch a potenciometre bez problemov...krk noo musis skuist ci ti sadne,mne uplne vyhovuje je sice trochu sirsi ako u ostatnych gitarach (ziaden wizard neck Žmurk ) ale pohodlny...este par vychytavok...ladiaca mechanika nesplna ulohu na 100 % takze treba raz za cas ladit...a nezabudni je to SG => nieje vyvazene => pada na hlavu...tak par postrehov odo mna...v kazdom pripade ak mas moznost chod to vyskusat

celkovo,ale myslim ze ak chces novu gitaru je to dobra volba...no s trochou stastia by sa ti podarilo zohnat v bazare LP standard

snad ti bude tato mini recenzia na daco platna...Žmurk
Zaznamenané
tomas
okukávač

Príspevkov: 4



« Odpoveď #2 kedy: 29. November , 2005, 20:55:58 »

jack_6.3: dik, tak ju pojdem pravdepodobne odskusat do muzikeru,snad ju budu mat. a ake mas ty kombo? ja uvazujem nad tymto:  http://shop.muziker.sk/Default.aspx?content=detail&nid=3&nparams=kod_id:1311
si myslim ze by bolo dobre aj do buducna,je to 50w co je celkom slusne si myslim.
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #3 kedy: 29. November , 2005, 21:34:28 »

no ja zdochnem...prave si uhadol moju zostavu SG + Metroverb :woohoo:
kamo mali by sme daky jam hodit...

no neviem co chces od komba,ale ma to dobry vykon (nestratis sa v skusobni),12 palcovy reprak (daky lacny ale predsa Celestion),strunovy reverb,ekvac pre oba kanali (to ma sere,teraz by som kupil uz daco s ekvalizerom pre kazdy zvlast)...pocitaj s footswitchom (dake prachy naviac)...no zvuk...cisty : clean kanal ma uplne dostal...je skvely (co dodat,treba pocut) lead kanal ma dost hutneho skreslenia...krabicka distortion tu moc platna nebude...trochu mi chyba taky ten overdrive,ale ked vyhulis clean tak tlaci celkom slusny crunch...no co dodat nieje to lampac a nestoji to 40 papierov...tak si urob mienku

este ma napadlo dost to reve takze doma moc nezadrtis...ale basak ta bude nenavidiet Ja som čert..

Naposledy upravil jack_6.3, : 29.11.2005 o 21:36
Zaznamenané
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #4 kedy: 29. November , 2005, 23:10:55 »

ja predávam ibanez AXS32, je v inzerátoch. má originál gibson snímač...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 30. November , 2005, 01:32:26 »

No nechcem sa podlizovat, ale ten Radyho inzerat stoji za povsimnutie. Nic proti Epi, casto ich tu obhajujem, ale specialne s ich esgeckou mam skusenost, ze sustain nic moc a to som nedrzal v ruke jeden kus...
Zaznamenané
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #6 kedy: 30. November , 2005, 10:03:00 »

rastis - vôbec sa nepodlizuješ, len napíš číslo účtu a ja ti potom pošlem tvoj podiel:laugh: ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 23 otázok.