Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
18. Apríl , 2024, 22:08:20
Strán: [1] 2 3 ... 18 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gary moore  (Prečítané 54779 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 20. August , 2004, 15:04:28 »

Čo poviete na tohto pána? Podža mňa perfektný gitarista so super feelingom, a super hlasom. Nekomu sa môže nepáčiť štýl, ale ja mám blues strašne rád...
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 20. August , 2004, 15:14:32 »

super gitarista paci sa mi jeho styl je to paradick gitarova hudbicka ktora sa musi pacit snad kazdemu
Zaznamenané

tatko fóra
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #2 kedy: 20. August , 2004, 16:28:36 »

Urcite je to blues-rockova elita. Je to moj oblubenec. Super feeling. Nerobi zbytocne veci naviac. Mam od neho najradsej dva albumy, ktore su dost elektronicke. Je to netradicne spracovanie.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 20. August , 2004, 22:54:32 »

Jeeej, uplne som na neho zabudol - perfektny sound, skvela technika... Co robi dnes ?
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 21. August , 2004, 09:45:20 »

Mne sa na Garym páči hlavne jeho premakané vibrato. V tomto smere je podla mna najlepší
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #5 kedy: 21. August , 2004, 11:44:20 »

Dnes sa dal dokopy s nejakymi faganmi a zalozil kapelu Scars. Netusim co hraju..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #6 kedy: 31. Október , 2005, 14:02:03 »

Je to jeden z mojich najoblubenejsich gitaristov. Apropo, nehra len blues, ale aj hard a heavy. Toho casu ma projekt ,hardrockove trio a hraje po festivaloch kade tade. Samozrejme nezabuda ani na blues ani na roky 80. Mam DVD LIVE AT MONSTERS OF ROCK 2003----siiiiiiiiiilene, mnam.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #7 kedy: 31. Október , 2005, 14:17:18 »

Gary Moore Je perfektny gitarista a hudobnik. Len mi trochu vadia tie jeho popove songy ale inac ho dost pocuvam hlavne starsiu tvorbu.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 31. Október , 2005, 21:56:07 »

Je to pan gitarista,dost ho uznavam ved vdaka jemu som vzal gitaru do ruk
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 01. November , 2005, 00:31:49 »

mne sa pacia jeho albumy z 80' rokov. Naslapany hardrock...potom bluesova era ma uz moc neoslovila. Ake taky Wild Frontier,....to su kusky
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 01. November , 2005, 01:13:37 »

Výborný gitarista s krásnymi sólami. Páči sa mi každá jeho tvorba. Presadil sa ako metalový gitarista a nestratil sa ani ako bluesový, priam si spravil ešte väčšie meno.
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #11 kedy: 01. November , 2005, 10:12:36 »

Strasne sa mi paci jeho ton,ale pravdu povediac blizsi je mi ten ""metalovy"" Gary Moore.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 01. November , 2005, 14:34:50 »

Skvely gitarista so skvelym feelingom-o com svedci to ze prechadza zo stylu do stylu-sem tam vsak prekroci hranice az moc a za tie jeho POPOVE pociny by som najradsej nakopal.Kazi to jeho reputaciu..(hlavne u tych kt.ho poznaju len podla mena,nie podla tvorby).
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 01. November , 2005, 16:28:46 »

Jimi:Myslis vtedy v jeho zaciatkoch ked bol este mlady zajac oooj uz vtedy bol dost dobry,mimichodom videl si dvd Live bluuesand ballads,velmi dobre.
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #14 kedy: 02. November , 2005, 22:35:23 »

Ano.Myslim jeho eru z albumov wild frontier,run for cover atd...Isto-hra vyborne aj blues o tom niet najmensich pochyb,ale uprimne povedane,ked dostanem chut na blues pustim si B.B.Kinga.To DVD som nevidel,ale rad by som si to pozrel.Mam iba 2 jeho koncerty na VHS.Jeden metalovy a jeden bluesovy.
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 18 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.