Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 11:12:47
Strán: 1 [2] 3 4 ... 18 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gary moore  (Prečítané 54781 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 03. November , 2005, 20:12:25 »

Veru je to pan umelec, ked som zacul Still got the blues mal som dost..no a potom este The Loner tak hotovo.
Zaznamenané
vlado z kn
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 84



« Odpoveď #16 kedy: 10. Máj , 2006, 23:40:54 »

mna gary moore nastval, ked na jednom koncerte \"zabil\" B.B.Kinga. myslim jeho hru... Kazdopadne z hry Garyho Moora mavam zmiesane pocity. Hra pocitovo i technicky vynikajuco, niekedy mi vsak pride jeho prehuleny zvuk a technika ako nevkusna do klasickych bluesovych piesni. Velmi ma potesil jeho album Blues for Greeny. Ten nema chybu...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #17 kedy: 10. Máj , 2006, 23:42:39 »

vlado z kn napísal:
Citácia
mna gary moore nastval, ked na jednom koncerte \"zabil\" B.B.Kinga. myslim jeho hru... Kazdopadne z hry Garyho Moora mavam zmiesane pocity. Hra pocitovo i technicky vynikajuco, niekedy mi vsak pride jeho prehuleny zvuk a technika ako nevkusna do klasickych bluesovych piesni. Velmi ma potesil jeho album Blues for Greeny. Ten nema chybu...


Ano, Moore to obcas trosku prehana s gainom. Najradsej ho mam z cias Thin Lizzy, hardrock mu podla mna sedel viac ako blues.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 11. Máj , 2006, 01:33:34 »

Mne to, keďže sa sám cítim viac rocker, nevadí. :)
Zaznamenané

steve68
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #19 kedy: 06. Október , 2007, 00:54:49 »

Album The Scars (2002) som počul iba teraz. Pecka! Takto má vypadať blues-rock!
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 06. Október , 2007, 13:28:26 »

 Zdravíčko Skladby Pretty woman,Cold day in hell,Walking by my self a pecky tomu podobne ma vzdy dostanu.Super,delove mnam ... Ked som na pifku cela partia sedime za stolom a niekto to slahne do jukeboxu jednu z tychto peciek soluje cely senk  Si píš!!!  Si píš!!!  Si píš!!!  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 06. Október , 2007, 13:29:53 »

Album The Scars (2002) som počul iba teraz. Pecka! Takto má vypadať blues-rock!

presne tak. lubi sa mi, ze je chalan absolutne doma aj na LP, aj na Strakaci.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #22 kedy: 06. Október , 2007, 16:52:16 »

Gary je absolutna špica či už hra blues, alebo rock či pop..Je to vzor pre generacie gitaristov..
Zaznamenané

mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #23 kedy: 07. Október , 2007, 17:43:32 »

Gary je absolutna špica či už hra blues, alebo rock či pop..Je to vzor pre generacie gitaristov..

...absolutny suhlas, tiez je to moj oblubenec, ma krasny ton, bravurne zvlada kazdy styl a pritom zostava stale sam sebou.
Zaujimave je jeho menej zname "jazzrockove vybocenie", na tomto takmer 30 rokov starom zazname je Garyho vidiet hrat aj na akustike, co tiez nie je celkom bezne.

http://youtube.com/watch?v=qUFCg7bsFwo

http://youtube.com/watch?v=c7QgNJtuSFo


« Posledná zmena: 07. Október , 2007, 17:53:22 od mr. redwine » Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #24 kedy: 10. Október , 2007, 11:49:10 »


Zaujimave je jeho menej zname "jazzrockove vybocenie"



to veru... hlavne ked som prvykrat pocul album Back on The Streets tak sa na mna asi v polovici vyvalil uplny jazzrock... to som si vtedy vobec nemyslel ze dokaze takto lietat z jedneho stylu do druheho uplne bez problemov  :)
Paci sa mi aj jeho popova tvorba hlavne piesne Empty Rooms, Crying in the Shadows, ale velmi oblubujem aj jeho album Dirty Fingers... z tych sol co su tam som chytal posieracie extazy  Som frajer
a k jeho zvuku, podla mna velmi dobre vie co robi a highgain mi unho vobec nevadi, prave naopak... gary s nim dokaze vyborne pracovat... dobre to pocut aj v skladbe Parissiene Walkways Live...   Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #25 kedy: 10. Október , 2007, 11:51:30 »

Mne sa Moore velmi lubil v kapele Colosseum II v druhej polke 70tych, kde plnohodnotne hral kvazi Meolovsky fusion. Ozaj vsestranny gitarista.

Tu je ukazka:
« Posledná zmena: 10. Október , 2007, 11:52:14 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #26 kedy: 10. Október , 2007, 12:08:49 »

Mne sa Moore velmi lubil v kapele Colosseum II v druhej polke 70tych, kde plnohodnotne hral kvazi Meolovsky fusion. Ozaj vsestranny gitarista.

Tu je ukazka:

...Brano ty ignorujes moje prispevky ha ha ha ...ved ta ukazka je o dva riadky vyssie Na zdravie!
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 10. Október , 2007, 12:10:48 »

ale je pravda, ze to bolo dost meolovske. uz to kupujem :)
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #28 kedy: 10. Október , 2007, 12:11:50 »

Mne sa Moore velmi lubil v kapele Colosseum II v druhej polke 70tych, kde plnohodnotne hral kvazi Meolovsky fusion. Ozaj vsestranny gitarista.

Tu je ukazka:

no parada... toto som tiez od Garyho necakal...  Fuuha zíram
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #29 kedy: 10. Október , 2007, 13:12:43 »

...Brano ty ignorujes moje prispevky ha ha ha ...ved ta ukazka je o dva riadky vyssie Na zdravie!


Clovek nestiha vsetko. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 [2] 3 4 ... 18 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.