Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 01:03:00
Strán: 1 [2] 3 4 ... 28 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SIGN - koncerty  (Prečítané 75303 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 25. Január , 2006, 10:22:08 »

My sme sa na to tiez pytali majitela a vravel, ze jednak su tam aj decka co musia domov cvikat a druha ta podstatnejsia, ze o desiatej odchadzaju autobusy do okolitych dedin.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 25. Január , 2006, 15:57:06 »

Pozor na ten klub Naozzay - včera mi hovoril kamoš, v sobotu tam hrali a nechceli im a ani nakoniec nevyplatili dohodnutý honorár, aj keď ten už bol dohodnutý nižšie ako obyčajne, kvôli tomu, že tam hrali prvý krát. Majitež tam pri vyplácaní nebol a čašníčka už mala od neho inštrukcie. :sick:
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 26. Január , 2006, 10:51:47 »

O tom viem. Kamaratom to tiez spravil poprvykrat, ze im dal menej. S tym uz nic nenarobis. Smútim
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Sulo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


without hope you cannot start a day


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 26. Január , 2006, 14:01:26 »

To je dosť smutné ak nič nenarobíš. Dobre že viem!!!!!! Ja osobne tam nepôjdem ani keby tam bol Deep Purple keď sú smradi!!!!

na DP asi ano
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 27. Január , 2006, 04:01:40 »

noo toto ma vobec netesi, lebo prave teraz sa majitel dost vykrucal a hovoril ine veci ako boli dohodnute. Najprv sme mali ist s druhou kapelou na polku, potom povedal, ze ta druha kapela si asi zoberie vacsiu cast, lebo su znamejsi a taketo kecy. No som zvedavy dnes ..
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #20 kedy: 27. Január , 2006, 12:17:40 »

no chalani,drzim vam palce..mne to nakoniec vislo tak ze budem sedet na intraku za kompom..musim dorabat jeden projekt do skoly a ide mi to podstatne pomalsie ako som dufal Smútim
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #21 kedy: 27. Január , 2006, 13:10:06 »

Treba mu natrhnut rit lodnym hakom.. to pomoze Žmurk
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 27. Január , 2006, 14:18:56 »

Imbus takze nezabudnite zobrat ten lodny hak...ha ha ha
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 28. Január , 2006, 20:33:50 »

Noooo takze...Prisiel som, videl som, pacilo sa mi...az na ten zvuk, ale za to vy nemozete. Vy dvaja(Iggy a Imbus) ste naozzay pekne zohrati. Tak niekedy nabuduce...budem sa tesit...

Naposledy upravil midnightstranger, : 28.01.2006 o 20:34
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 29. Január , 2006, 11:35:28 »

to si mal vidiet co sa dialo vcera v Leviciach. Dobre, ze tam nik nebol Beeee
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 29. Január , 2006, 12:01:05 »

práve, že je ŠKODA, že v Leviciach nikto nebol ha ha ha , úplne najlepší koncert sme odohrali Beeee takú show ešte od nás nikto nevidel :silly: . Treba povedať, že sa nám hralo úplne úžasne aj napriek tomu, že v podniku takmer nikto nebol. Domáca kapelka Rebelsky sú jednak vežmi zohratá partia a jednak vežmi príjemní žudia. V krčme teda vládla domácka atmosféra, a tak sme sa zrúbali, že až No hanbím sa.. . domov sme prišli o piatej, hehehe.

Inak k tomu klubu NaoZZaY treba dodať tožko: prišli sme tam s tým, že pravdepodobne nebudeme mať bedne, pretože kapela, s ktorou sme v ten večer hrali mala nejaké problémy s dopravou a oneskorili sa. Pre nás, gitaristov, to bol dosť prúser. Majitelia však vežmi ochotne vybavili od miestnej kapely jedného 4x12 marshalla a dva ďažšie repráky, ktoré sa nakoniec síce použili len ako monitory, každopádne to svedčí o ich ochote. S peniazmi vôbec nerobili problémy, pulikum bolo skvelé a my sa tam určite zase zahrať vrátime.

Spomínaná kapela, ktorá nedostala zaplatené , je Instant a udialo sa tak vraj konkrétne kvôli ich spevákovi.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 29. Január , 2006, 14:24:11 »

Pravda, ten podnik naOZZaY (velke pismena su O-Z-Z-Y, koli nejakemu spevakovi) je fakt super. Taky v Bratislave chyba. Velky, rockovy podnik, kde stale hra dobra hudba, je to taky druhy domov pre miestych rockerov metalistov, ktori tam ziju po veceroch.

Ozaj hovori vam nieco meno gitaristu Peter Varga ?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 30. Január , 2006, 07:08:07 »

Ja neviem, co to bolo za kapelu Instant, ale na stranke Naozzay mali dokonca ospravedlnenie za ich, citujem: \"trapnu produkciu\".
Rock klub Naozzay ma jednu nezamenitelnu vyhodu. Moze tam prist hocikto hrat. Im treba povedat, ze co hrate a oni vam daju prilezitost. Ak sa budete pacit, zavolaju vas znova (kamaratom z Agonie povedali, ze kludne tam mozu chodit hrat 4krat do roka).

Peter Varga? To je ten zvukar s tym velkym pivnym pupkom?? :))
Predtym som o nom nepocul,ale ma dve revival kapely Naozzay (Ozzy a spol.) a IF (AC/DC) Ma peknu gitaru, taku cierno-bielu ako ma Zakk Wilde. Ved Katka ju videla, ked tam hrali. Hra na nej celkom slusne, ale iba do hranice revival(nacvicene veci super, ostatok nic moc)
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #28 kedy: 30. Január , 2006, 11:09:40 »

No, Pituke(ako ho tam vsetci prezyvaju) hra podla mna celkom slusne. A ta jeho Zakk Wylde Gibson je zevraj len prefarbena Jolana Diamant...ale vyriesil to svojskyB)
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 30. Január , 2006, 12:20:00 »

coo?:) no hned sa mi zdalo, ze tie snimace som uz niekde videl.
Jolana Diamant Zakk Wylde Signature

btw, z naseho koncertu uz su spravene fotky TU

Naposledy upravil imbus, : 30.01.2006 o 12:21
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Strán: 1 [2] 3 4 ... 28 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.