Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Apríl , 2024, 21:34:03
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rozdiely medzi ibanez RG a RG Prestige  (Prečítané 3202 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« kedy: 01. December , 2005, 19:58:48 »

cafte rad by som vediet preco je RG 570 drahsia ako RG1570 Prestige?...a aky je medzi nimi vlastne rozdiel.....
a este jedna vec.....co poviete na novinku IBANEZ S 520 EX....ak s tym mate nejake skusenosti....diki moc
Zaznamenané
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #1 kedy: 02. December , 2005, 07:30:16 »

rg570 by nemala byť drahšia, pretože ide o priameho predchodcu rg1570. 570 sa už nevyrába. rozdiel je hlavne v tom, že prestige má prestige krk, ktorý je ešte kúsok užší a mal by byť kvalitnejší. 1570 má možno novší floyd, ale to už hádam. ináč sú obidve vlastne rovnaké, made in japan. ak je 1570 lacnejšia, tak by som bral tú...
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 02. December , 2005, 08:39:30 »

Vsetky nove Ibanezy Prestige series su vyrabane v Koreji. Cize aj RG1570.
Zaznamenané

rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #3 kedy: 02. December , 2005, 08:46:51 »

pokiaž viem, tak zatial len sz prestige a s prestige sa robia v kórei. kamarát má rg1570 made in japan... aj keď si myslím, že kórea je dosť v poho tiež...
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 02. December , 2005, 08:51:16 »

Je to mozne, ze ma Japan, lebo v skladoch a obchodoch je este stale plno Japoncov (starsich modelov). Prestige sa myslim na azijsky kontinent presunuli niekedy minuly rok (naprk. vsetky nove basy Prestige series su uz MIK), a objavili sa az v tohtorocnom katalogu (ak  sa dobre pamatam). Tie nove Prestige su lacnejsie, co je pochopitelne, na kvalite sa to udajne neprejavilo, co je celkom pochopitelne, kedze v Koreji sa dnes uz vyrabaju aj spickove nastroje. :)

Naposledy upravil MageZ, : 02.12.2005 o 08:52
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #5 kedy: 02. December , 2005, 15:24:56 »

Megaz: Ako ai na to prisiel, ze rada Prestige sa vyraba v Korei? Ja a este minimalne dvaja chalani z fora mame RG Prestihe made in Japan.
Rada Prestige ma kvalitnejsie drevo na krky.
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 02. December , 2005, 18:38:01 »

MegaZ  

Vazne sa mylis s tym Prestige.Fero ma pravdu ..Ja mam uplne novy model s pred 2 mesiacov  a  je original s Japonska este aj vystupneho technika mam napisaneho na papiery vola sa Koui xixi TEAM J.CRAFT  Made by  japan.. jednoznacne.  bola vyrobena 7.8 2005

prestige su vazne pecky a to tremolo namakane  vazne odporucam  dostanes aj zadara kufor k nej namakany k tym drahsim modelom a ked si to zratas ze kupis lacny Ibanez potom vymenis snimace potom sa ti nebude pacit mechanika a kufor k tomu vysplhas sa na este vacsiu sumu jak ma prestige co je vazna pecka..Tiez som rozmyslal ze kupim za 10 litrov zaklad a potom budem dokupavat atd..  to nie radsej som investoval do poriadneho nastroja.. Žmurk
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
atticus
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #7 kedy: 02. December , 2005, 21:31:11 »

dik moc....takze dobry kusok....a este jedna otazka....ma niekto skusenosti s modelom S520EX???....zda sa v pohode

dik
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 03. December , 2005, 00:15:14 »

Takze skusme to takto:
Gitary Ibanez nejako velmi nesledujujem, takze zacnem basami.
Z aktualneho katalogu a ponuky zmizli vsetky japonske Prestige modley - SR3000(3005,30006) zo Soundgear serie. Nahradene boli SR1000/1005/1006. Nove modely okrem ineho su za cca  polovicnu cenu a su MIK.
Co sa tyka BTB serie, tak zmizli Prestige Japonci BTB1000/1005/1006 a namiesto nich sa zjavili MIK Prestige 1205/1206. Opat vyrazne nizsia cena a dizajnove zlepsenia (preibezny krk namiesto bolt-on).
Signatue modely sa tiez nevyhli zmenam. Povodne Japonsky Dough Wimbish Sig. uz je MIK, mensia zmena v layoute potakov, drobne zmeny v dizajne a polovicna cena.

Vsetky aktualne Prestige modely bass Ibanez sa uz pokial viem MIK. Ci aj vsetky Signature modely, to netuism, no Dough Wimbish sig. urcite. Gary Willis sig. netusim, ale dost mozne, ze aj ten.
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 03. December , 2005, 00:20:51 »

Kedze je rec o gitarach momentalne, tak musim opravit svoj vyrok, nie vsetky nove Prestige gitary su MIK. Znacna cast je stale MIJ, ale nie vsetky aktualne Prestige su MIJ. Myslim, ze tych MIK modelov bude casom pribudat.

Tu to mate modre na ciernom.
http://www.ibanezrules.com/namm/2005/
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.