Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 20:27:20
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BECK  (Prečítané 6483 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« kedy: 04. December , 2005, 21:58:01 »

ludia piste o tejto znacke bo mozem zohnat celolampovu 65 w hlavu za slusny peniaz tak kcem vediet co je to zac ...

Naposledy upravil brko, : 18.02.2006 o 10:45
Zaznamenané

Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #1 kedy: 04. December , 2005, 22:03:14 »

Presne viem, o ktorom inzerate hovoris.
V sobotu idem k tomu cloveku kupit jednu gitaru, mozem ju vyskusat a dat info:P
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 04. December , 2005, 22:07:01 »

kurde gazda to by som bol velmo rad ... za tu cenu sa mi to zda az neuveritelne
Zaznamenané

Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #3 kedy: 04. December , 2005, 22:14:32 »

Je to chlapik z Nitry a idem splasit nejaku staru diamantku pre bracha.Inak mam tiez kopiu lampaca, 50w Marshalla a je to zaujimavy stroj.Tie Becky tusim vyraba jeden chlapik z Petrzalky, ale co sa tyka kvality, netusim.
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 04. December , 2005, 22:25:50 »

no presne ten to je z nitry ma jolanu s snimacom kent armstrong
no tak skus som zvedavi aky to ma zvuk ...
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #5 kedy: 04. December , 2005, 23:12:30 »

nechcem odradzat, ale pocul som hrat asi 5 tranzist. beckov a 1 lampac. vsetko hralo priserne zle. mozno boli pokazene, alebo zle nastavene, ale fakt je ze ani jeden nemal ani cisty ani skresleny zvuk schopny......
:hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 05. December , 2005, 00:00:55 »

podla vsetkych indicii som si asi na 80% isty, ze aj ta moja skoro-marshall hlava je Beck. Darthez ma do istej miery asi pravdu, ten moj skresleny kanal je skor taky vtip, no cisty zvuk nie je az taky zly. minimalne je citit, ze je elektronkovy, takze aspon to. zalezi od ceny, za aku sa to kupuje, ja si myslim, ze za 4 litre to bola dobra investicia, pretoze krabickou sa to da celkom pekne nakopnut.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #7 kedy: 05. December , 2005, 00:09:37 »

tak tak. ale ja som samozrejme nemyslle tak, ze medzi beck lampou a beck tranzistorom nie je rozdiel. len som poukazoval na to, ze ani jeden z tych aparatov nehral podla mojih predstav, aby som to kupil. ale mozno to niekomu vyhovuje, tak preco nie Žmurk
:hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 05. December , 2005, 16:06:12 »

100 w hlkava za 6000 daco asi tak nevjem aj tipek vravel ze skresleny neni az taky masaker dobry ale no ... to je jedno
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 05. December , 2005, 16:54:09 »

brko napísal:
Citácia
100 w hlkava za 6000 daco asi tak nevjem aj tipek vravel ze skresleny neni az taky masaker dobry ale no ... to je jedno


S tymto sa casto stretavam. Ludia casto jednoducho nevedia pracovat s lampovymi aparatmi a nevedia na ne hrat. Vela krat sa mi stalo, ze mi niekto rozpraval nieco take, ze skresleny nic moc, ale cisty vynikajuco a s krabickau bez chyby. Ked som dotycnemu na skreslenie zahral, iba cumel, ze jemu to tak nikdy nehralo. Kupoval som nedavno novy aparat, vlastne dost stary, na inzerat. Zhruba som vedel, ako ma hrat, preto ma prekvapilo, ked mi chalan, co to mal chvalit ako sa da, do telefonu rozpraval : \"Jo, jako ten cisty je vynikajici, lepsi nez Fendr. No a ten drajvovy jako nic moc, takovy hodne vintejdz\". Ked som mu hovoril, ze podla mna by mal skreslovat slusne, tak on mi na to asi take ze: \"No ja ho vlastne ani moc nezkousel, ja hraju hodne na ten cisty a kdyz petřebuju, tak mam Blusbrejkra a to je hodne fajn zvuk, takovej kulatej. \". Ked som potom chalanovi v skusobni vytocil gain ako sa patri, len sa nechapavo usmieval: \"Ty vole, tem umi byt hodne nastvanej\" - kde \"nastvanej\" sa po slovensky povie \"spravne prasacke skreslenie\" :).

Ale dost som odbocil - kedysi davno som hral na celolampovu hlavu Beck, ak sa nemylim, tak mala tusim graficky ekvalizer. Bol som este uplny nimand, ale uz som vedel, co sa ma cakat od krabiciek a co od lampovych zosikov a ta hlava sa mi dost pozdavala taka ako bola.

Naposledy upravil rastis, : 05.12.2005 o 19:34
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 05. December , 2005, 17:05:59 »

rastis hehe..dobra cestina..cesi su fajn :)

ja som hral na bratrancovom becku asi 30w kombe...skresleny bol fakt bzuciak...teraz cez to hra so zoomom 505 II :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #11 kedy: 05. December , 2005, 17:11:51 »

Jo a brko, nemas zaujem nahodou aj o tu gitaru, lebo mi tvrdil, ze cez vikend sa na nu ide niekto tiez pozriet...
A k tym kopiam zosikov, najlepsie je zobrat so sebou vlastnu gitaru, lebo zvuk sa moze hodne lisit.Ked som svoju hlavu doniesol domov, povedal som si nic moc, ale ked sa clovek trochu pohra s Gainom, EQ alebo podobnymi vecami, moze byt dost prekvapeny zo svojho prveho dojmu.Popiskujem si
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 05. December , 2005, 17:19:24 »

nie to nie som ja ja som z oravy no on mi tiez vravel ze dvaja ludia sa maju prist pozriet cez vikend dakedy a take finty takze ...

takze vravis rastis ze ok? za 6500 ?
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #13 kedy: 05. December , 2005, 17:30:11 »

ja mam s beckom dobre skusenosti. isty cas som hral s kamosom a on mal ibanez LP a hral do beck komba ktore bolo troska upravene na konkretne jeho poziadavky. bol to tranzistor taky vacsi ... a skresleny zvuk ma uplne dostal. velmi vazne som uvazoval ze si kupim take iste kombo. zvuk bol prijemny, ako rastis vravi - prasacke skreslenie. ale treba povedat ze chalan hral na velmi dobre a myslim ze by dobre zahral aj na repraku bez bedne:side: uplne najviac ma zaujal reverb co to malo.
dalsiu skusenost mam z koncertu rajneesh, kde mal basak na zakazku robenu aparaturu beck a kto zazil koncerty rajneeshu, vie ze ten zvuk cloveka plieskal o stenu.
na druhej strane som dost hral aj take malicke kombicko beck a tam to bolo biedne co do skreslenia a ani cisty zvuk nemal stavu.

taktiez osm sa uz stretol aj so snimacmi beck.

firma beck je vlastne pan Kovac, najdete ho pri strkoveckom jazere.  t.c. je 02/433 333 32
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 05. December , 2005, 18:24:07 »

Ja osobne som mal len preamp tranzistorový od Becka s pružinový halom bol to 1 1/2 kanál čistý a skreslený a spoločné korekcie a poviem vám chýba mi to skreslenie po nášupe to tesly Mono 130 to bolo pekné maso.Takže nemám ani pol slova čo sa týka skreslenia ale konkrétne hal bol vežmi krátky len taký polohall ale inak cool.A podžahol som Locksmitovmu vychvažovaniu vtedy.
Zaznamenané

tatko fóra
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 22 otázok.