Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 04:33:01
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BECK  (Prečítané 6485 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 05. December , 2005, 19:33:09 »

No trosku sa to tu pletie. Uz som o tom pisal, ale ked je znovu taka debata...

p. Milos Kovac (Beck) byva pri strkoveckom jazere a kedysi mal uzasne cislo 233 332 :). Ale ani to dnesne nie je najhorsie.

Vyrabal rozne kombicka. Take tie najbeznejsie, co sa predavali okolo 3 tisic, tie robil vo vacsom. Najprv 30W, neskorej 50W. Alebo sucasne tie a tie ? Neviem presne, ale je to jedno. No a tie neboli nic moc, strasne ubzucane, ziadna dynamika, no zle.

Potom som par razy stretol kombicka, ktore vyzerali tak isto alebo podobne ako tie prve. Tieto robil asi na zakazky pre niekoho, pretoze sice tranzistorove, ale hrali naozaj slusne.

Videl som aj nejake lampove veci, co robil, ale hral som iba na jednu hlavu a ako som spominal, pamatam si ju celkom pozitivne.

Inak s p. Kovacom som sa stretol 2 razy. Raz, ked som si vyrabal singel do gitary, tak mi pozical celu cievku snimacoveho drotu a druhy raz, ked som mu ju vratil. Normalne som zatelefonaoval ako sympaticky mladik na dvatritri-tritridva a povedal som mu, ze si vyrabam snimac. Povypytoval sa na magnety, tak som mu povedal, ze Alnico z Irisky, on ze no vida, to by mohlo byt fajn a ze nech si teda pridem a pozicia mi ten drot. Super :).

Naposledy upravil rastis, : 05.12.2005 o 19:37
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 05. December , 2005, 19:36:47 »

brko napísal:
Citácia
nie to nie som ja ja som z oravy no on mi tiez vravel ze dvaja ludia sa maju prist pozriet cez vikend dakedy a take finty takze ...

takze vravis rastis ze ok? za 6500 ?


Tazko povedat, trebalo by vidiet, pocut, vyskusat. V zasade 6500,- vyzera byt za lampovu hlavu dobra cena.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #17 kedy: 05. December , 2005, 20:32:28 »

admin napísal:
Citácia
A podžahol som Locksmitovmu vychvažovaniu vtedy.


hej. v tom som dobry.  tak pozor:whistle:
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #18 kedy: 09. December , 2005, 22:05:47 »

Ja mam snimace Beck...humbucker pri kobylke a jeden singel snimac...hraju fajn :)
Zaznamenané
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #19 kedy: 09. December , 2005, 22:39:54 »

Takze cez vikend to otestujem, v nedelu napisem ako to hralo.
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #20 kedy: 11. December , 2005, 21:01:18 »

No, brko, takze ak ta to este zaujima, tak ten zosilovac som skusal.Mal som v tom staru diamantku a este nejaku Ibanezu a ja bych to bral...Za 6 a pol to vyzerala byt dobra kupa.Skusal som to cez Digitech multiefekt a s preampom aj bez neho a ani nebrumel vobec.Mal aj zabudovany efekt hall, ale ten chalan tomu ocividne nerozumel.Skusal som to na bedni 4x12\" v skusobni, takze sa da vyskusat aj nahlas.Nejake otazky?
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #21 kedy: 13. December , 2005, 14:54:46 »

Rastis: ma ten Milos Kovac daku web stranku alebo nieco take ci sa tromu venuje iba z nedostatku inej cinnosti?
Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 13. December , 2005, 15:12:35 »

Myslim, ze to robi skorej ako konickaren a ze nema ani web.
Zaznamenané
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #23 kedy: 13. December , 2005, 18:07:41 »

Ozaj len tak informacne, nevie tu niekto ako sa tlacia pismena do toho plechu na prednom paneli, lebo tento kusok to mal urobene dost precizne, tak by ma zaujimalo jak to asi amater moze robit.Napada ma nejake gravirovanie alebo co...:huh:
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #24 kedy: 13. December , 2005, 18:59:19 »

No volakedy este za komancov bolo dostat kupit take sablony velkosti A4 a boli tam natrieskane vsetky pismena abecedy v roznych fontoch a velkostiach to si len prilozil k tomu panelu dakym predmetom /napr ceruzkou/ si presiel po vybranom pismenu a ono sa to otlacilo na ten panel potom si uz len zalakoval priesvitnym lakom a mal si to tam naveky.  Neviem ci sa to da este dnes kupit ale viem ze dnes dostat kupit dake taketo odtackove folie ibaze si tie fonty vytlacis na PC a potom otlacis na panel.
Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #25 kedy: 13. December , 2005, 19:08:09 »

Aha, to si pamatam zo skolky:P
Ale toto je dost dobry napad...
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #26 kedy: 13. December , 2005, 19:22:17 »

Ja som to skusil na moje kombo pozri si to je to v home made 50W git kombo a vypada to obstojne

Naposledy upravil vylo, : 13.12.2005 o 19:23
Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #27 kedy: 16. December , 2005, 08:24:59 »

Videl a počul som hrať na aparát BECK Fera Grigláka,perfektné.
Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #28 kedy: 31. Október , 2007, 13:20:11 »

Ja som mal dlhé roky zakazkový 80W Beck. Tuším som ho kúpil v 1994. Vtedy to bola asi jediná domáca firma čo vyrábala kombá. Zkreslený zvuk bol príšerný. Nedal sa prakticky vôbec použiť. Mne to však bolo jedno. S BOOS metalzone to drajvovalo dobre. Je mi jasné, že pre pána Grigláka postavili v Beck 10krát lepší aparát ako môj.
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #29 kedy: 01. November , 2007, 10:04:28 »

Bola to byčajná sériovka,akurát z neskoršieho obdobia.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.