Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. Apríl , 2024, 14:13:36
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Al Pitrelli  (Prečítané 5309 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« kedy: 05. December , 2005, 12:49:32 »

Otvaram temu o jednom zo svojich naj gitaristov. Na mna urobil dojem hlavne svojou hrou v Savatage, ale pocas svojej kariery vystriedal neuveritelne mnozstvo pracovisk, napr. Alice Cooper, Widowmaker, Megadeth a dokonca hral na klavesy na jednom turne Blue Oyster Cult...momentalne pracuje na nejakom jazzovom projekte svojej manzelky. Skvely gitarista a na podiu aj skvely vokalista...
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 06. December , 2005, 18:16:36 »

jo jo ja ho poznam z Megadethu, a tiez z Alice coperu, mne sa tiez velmi paci, sranda , ze vie vniest do metalovej huby taky cit, mam ho rad, najviac sa mi paci (Megadeth-The world needs a hero) solo z pesnicky Dread and fugative mind :woohoo: . Jeho nejake vlastne veci zial moc nepoznam Smútim
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 06. December , 2005, 18:26:52 »

swordy napísal:
Citácia
vie vniest do metalovej huby taky cit, Smútim




Dobreee...to dokaze maloktory gitarista

Ale vazne....je otazne, co mozno povazovat za jeho valstne veci, lebo vzdy to bol taky najomny muzikant, nikde nebol na stalo. Ale podla vlastnych slov sa \"ako u svojich\" citil v Savatage...povedal to v niekolkych rozhovoroch. Ked odtial odisiel, tak v liste fanusikom napisal, ze do Megadeth isiel hlavne kvoli prachom, lebo sa prave rozvadzal, a v Savatage nedokazal zarobit tolko, kolko po nom chcela jeho nenazrana manzelka. (nerad kazim naladu megadethakom) Aj Mustaine v jednom rozhovore pripustil, ze Pitrelli do kapely osobnostne nikdy poriadne nezapadol.
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 06. December , 2005, 18:34:20 »

to je pravda, ale hoci ho mam rad, tak Megadeth mal aj lepsich gitaristov, no on je svojsky, ale taktiez kvalitny. No nechcem to tu posunut do roviny Megadethu Žmurk
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #4 kedy: 04. September , 2007, 07:51:57 »

to je pravda, ale hoci ho mam rad, tak Megadeth mal aj lepsich gitaristov, no on je svojsky, ale taktiez kvalitny. No nechcem to tu posunut do roviny Megadethu Žmurk

k tomu poviem len tolko, ze sa mi v megadethe pacil viac ako friedman.. a to je co povedat! fakt skvely gitarista..
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 04. September , 2007, 07:59:52 »

k tomu poviem len tolko, ze sa mi v megadethe pacil viac ako friedman.. a to je co povedat! fakt skvely gitarista..
no nikto ti nemoze brat tvoj osobny nazor...
Ale najslavnejsiu eru megadethu mali s friedmanom, on mal tie "najznamejsie" sola a po citovej stranke je lepsi ako pitrelli, .. neviem, nakolko mas napocuvane vsetky megadethy
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #6 kedy: 04. September , 2007, 08:08:04 »

mal som moznost vidiet hrat megadeth aj s jednym aj z druhym... friedman je dobry, ale viac mi tam sedel Pitrelli... mam doma jedno dvd, kde je Pitrelli a mal som dost.. hra cisto, ma krasny ton a gitaru ovlada velmi uvolnene.. akoze friedman je tiez dobry, ale zdalo sa mi, ze je dost afektovany! a celkovo .... neviem to vysvetlit, ale Pitrelli je podla mna lepsi..
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 04. September , 2007, 08:11:56 »

ja som zial friedmana zazil na koncerte len ako jeho solove veci, normlne pred koncertom chodil medzi ludmi a bol velmi mily, nezdal sa mi nejaky afektovany, pokial nemyslis, ze otvara pri solach hubu  Bavím sa skvele ale sak jasne, ak mas takyto nazor :)
hoci friedman ma velmi pekny ton a pitrelli tiez je nenormalny, ale asi je to len vec nazoru :)
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #8 kedy: 04. September , 2007, 08:20:31 »

vies, tazko povedat, ze ten je lepsi ako ten, lebo obidvaja su profici...... to niet o tom pochyb... a ktomu, ze friedma otvara papulu... ja tiez ked hram sola nevyzeram jak clovek, ale vadi mi ta jeho hra... az vela sa babre s tonom... to je to co mi vadi
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #9 kedy: 04. September , 2007, 08:46:05 »

vies, tazko povedat, ze ten je lepsi ako ten, lebo obidvaja su profici...... to niet o tom pochyb... a ktomu, ze friedma otvara papulu... ja tiez ked hram sola nevyzeram jak clovek, ale vadi mi ta jeho hra... az vela sa babre s tonom... to je to co mi vadi
Ja co som videl friedmana ako hra v nejakych videach, tak som si pretieral oci od slz, co som sa uje*****.   ha ha ha
V zivote som nevidel nikoho s podobnou hrou a asi ani neuvidim. To vyzera ako keby mu prisli naspet ruku po nejakej nehode. Ale hra mu to super, to sa musi nechat. Žmurk
A pitrelliho poznam len zo Savatage a TSO a podla mna super.  Bravooo
« Posledná zmena: 04. September , 2007, 08:46:48 od Misko » Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #10 kedy: 04. September , 2007, 08:52:06 »

ved to, maximalne nechapem tej jeho pravacke.. ale ked mu to hra...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 04. September , 2007, 11:45:22 »

http://youtube.com/watch?v=EE7tH-pDd8w - intro k inštruktážnemu videu
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 04. September , 2007, 14:20:39 »

teraz pozeram nejake videa s Pitrellim,co hra v Megadeth. Je uplne na nerozoznanie od Friedmana,ma podobnu gitaru,svinsky nizko a este aj tak divne vykrutenu ruku...ja len nechapem,ako moze niekto tak brutalne solovat s gitarou skoro na kolene. Ja ked som to skusal a mal som zahrat nejaky rozklad 1-3-5,tak nebola sanca  Popiskujem si..myslim tak rychlo.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #13 kedy: 28. November , 2007, 09:49:58 »

teraz pozeram nejake videa s Pitrellim,co hra v Megadeth. Je uplne na nerozoznanie od Friedmana,ma podobnu gitaru,svinsky nizko a este aj tak divne vykrutenu ruku...ja len nechapem,ako moze niekto tak brutalne solovat s gitarou skoro na kolene. Ja ked som to skusal a mal som zahrat nejaky rozklad 1-3-5,tak nebola sanca  Popiskujem si..myslim tak rychlo.

absolutne stebou nesuhlasim!!! jeho pravacka je totalne ina ako friedmanova!!! pozri si ho lepsie
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 28. November , 2007, 11:46:29 »

Vlado Hudec - mrkol som sa na to video ešte raz, čo som sem hodil a má úplne normálne držanie pravačky, uvoľnené zápästie. Friedman má divne zápästie vykrútené, jeho ruka mi príde mierne v kŕči..
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 28. November , 2007, 13:02:33 »

Vlado Hudec - mrkol som sa na to video ešte raz, čo som sem hodil a má úplne normálne držanie pravačky, uvoľnené zápästie. Friedman má divne zápästie vykrútené, jeho ruka mi príde mierne v kŕči..

Pitu ja som pozeral videa z koncertov,co hral s Megadeth tusim..nie toto instruktazne.
Zaznamenané
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #16 kedy: 03. December , 2007, 14:43:37 »

no Pitrelli hraval v Megadeth na exploreri a mal ho pekelne nizko,takze ruku mal preto mierne vykrutenu..lenze friedman ju tak ma odjakziva aj ked hra po sediacky....zrejme nejaky zlozvyk ale nechapem ako moze s pravackou vtakej blbej polohe tak paradne kuzlit....a ten friedmanov Klon co je na joutube ho uplne kopiruje aj stou pravackou...neviem naco mu to je kopirovat aj vykrutenu paprcu  ha ha ha ha ha ha
« Posledná zmena: 03. December , 2007, 14:45:04 od dave1979 » Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.114 sekund, 22 otázok.