Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 06:50:34
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: H&K Edition silver 50W  (Prečítané 2512 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tibi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 102


« kedy: 05. December , 2005, 22:42:57 »

Co si myslite o tomto kombe???  ako ho spravne nastavit da sa s tzm lead kanalom dostat v poho zvuk- hram grunge- metal
a na to sa mi moc lead kanal nezda....
lebo mne sa tak hrozne nepaci charakter skreslenia nech robim co robim a cital som ze len to treba vedet nastavit
no mne sa to teda vobec nedarii...a a da sa gitarove kombo pouzivat na spev alebo nie? su tam niake rizika?

Naposledy upravil tibi, : 05.12.2005 o 22:44
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 05. December , 2005, 22:53:38 »

toto kombo som mal asi dva roky. Je to dobre kombo. No metalovy zvuk tam nespravis. Je to maximalne na rock. Inak je tam kvalitny celestion reprak, ma reverb, efektovu slucku.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 06. December , 2005, 07:54:39 »

Super kombíčko ale ten skreslený kanál na metal nič moc v podstate nepoužitežný stačí dať krabičku a je to o niečom inom ten 12\" palcový reprák má svoje čaro a na to aké je malé má peknú silu.
Zaznamenané

tatko fóra
sanraal
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #3 kedy: 06. December , 2005, 10:47:14 »

bambusovi mozem len potvrdit :-) kombicko hra fajn, ale nedajboze pouzit skresleny kanal ;-) ked ho bambus vytiahol tak to nikdy nebolo to prave orechove :D na metal proste nieco ine...... i ked i na blues by sa s nim trebalo dlhsie pohrat s nastaveniami
Zaznamenané

Keep on rockin in the free world! :-D
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #4 kedy: 07. December , 2005, 16:02:17 »

na metal teda isto nie, ale malo to paradny rockovy zvuk.. ja som bol tiez vlastnikom, pokial mi nebolo to kombo ukradnute. :huh:
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
tibi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 102


« Odpoveď #5 kedy: 09. December , 2005, 10:56:51 »

a este jedna otazka tym ze ho mam v garazi a tam je zima...mozu sa rapiden menit vlastnosti zvuku???lebo chvilu to ma super zvuk a chvilu uplne hrozny a neviem ci to je kombom alebo zoomom 505II
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 11. December , 2005, 16:49:03 »

zuumom...ja som mal tie zkombinaciu tu istu co ty. Zoom 505 II > Kennter edition silver :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #7 kedy: 11. December , 2005, 16:51:03 »

Haha, ja tiez.. 505II + edition blond. Par ludi tu na fore ma tento aparat, asi pojdem na obhliadku ich skusobni so seriovym cislom v ruke Žmurk
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
tibi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 102


« Odpoveď #8 kedy: 12. December , 2005, 20:12:05 »

tebe to kombo ukradli???co to je dost blbe.. Smútim je to smutne co sa deje ale ja mam k mojmu aj blocik aj zarucak a manual a mam ho origos z muzikeru takze tak
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.027 sekund, 22 otázok.