Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 10:48:41
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: jason becker  (Prečítané 37004 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #30 kedy: 21. Január , 2007, 11:04:09 »

Tak to aspon zapis do Guitar Pro ha ha ha

A zapis to ocami jak on.    Smútim
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 21. Január , 2007, 15:26:17 »

viete si predstavit, ze by tento gitarista nebol chory? myslim, ze .... no to ani netraba komentar... je to velmi velmi smutne. gitarova hudba jeho chorobou utrpela velku ranu

JE to urcite skoda, ale taku istu otazku si mozme polozit aj pri inych muzikantoch ako napr Jimi Hendrix alebo John Lennon.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #32 kedy: 21. Január , 2007, 15:45:07 »

viete si predstavit, ze by tento gitarista nebol chory? myslim, ze .... no to ani netraba komentar... je to velmi velmi smutne. gitarova hudba jeho chorobou utrpela velku ranu

JE to urcite skoda, ale taku istu otazku si mozme polozit aj pri inych muzikantoch ako napr Jimi Hendrix alebo John Lennon.

Ani nie.Oni zomreli.Becker bezmocne sedi a akurat moze spominat so slzou v oku, ako vyborne hral.   
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 21. Január , 2007, 15:54:28 »

JE to urcite skoda, ale taku istu otazku si mozme polozit aj pri inych muzikantoch ako napr Jimi Hendrix alebo John Lennon.
Aspon su z nich legendy. Kto vie, mozno by to s nimi slo do sraciek. Takto skoncili v najlepsom, no nie? :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #34 kedy: 21. Január , 2007, 15:55:34 »

JE to urcite skoda, ale taku istu otazku si mozme polozit aj pri inych muzikantoch ako napr Jimi Hendrix alebo John Lennon.
Aspon su z nich legendy. Kto vie, mozno by to s nimi slo do sraciek. Takto skoncili v najlepsom, no nie? :)

Vsak ale u Beckera moze platit to iste, nie ?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 21. Január , 2007, 21:14:12 »

Aspon su z nich legendy. Kto vie, mozno by to s nimi slo do sraciek. Takto skoncili v najlepsom, no nie? :)

Vsak ale u Beckera moze platit to iste, nie ?

Ťažko Rastis, ten chalanisko mal kariéru ešte len pred sebou. Bol veľký talent a strašne na sebe makal. A akurát sa mu otvárali ďalšie možnosti, keďže zrovna mal ísť nahrávať a hrať s Davidom Lee Rothom, s ktorým pred ním hrali len samí špičkoví muzikanti.
A určite by zabŕdol do rôznych ďalších oblastí hudby, veľmi ho bavila aj klasika napr.
« Posledná zmena: 21. Január , 2007, 21:14:51 od Pitu » Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #36 kedy: 02. Marec , 2009, 12:18:00 »

interview s jasonom, odporucam...http://www.guitarmessenger.com/blog/interviews/jason-becker-interview/
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #37 kedy: 02. Marec , 2009, 13:20:49 »

strasny osud...strasny.... Smútim Smútim Smútim Smútim Je mi do plaču
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #38 kedy: 02. Marec , 2009, 13:39:39 »

tiez som tohto gitaristu objavil len nedavno, ale fakt PPC gitarista, a ma aj vynikajuci feeling a kompozicny talent... mam cacophony 1 album a este Perpetual Burn... rad by som si zohnal este jeho dalsie veci aj. inac cudujem sa odkial berie tolko chuti do zivota, EMO kokosi mozu ist dpc, co maju byt co smutni ked su zdravi...
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #39 kedy: 02. Marec , 2009, 13:42:38 »

strasny osud...strasny.... Smútim Smútim Smútim Smútim Je mi do plaču
To hej...Mám DVD-asi nejaké z posledného obdobia a je to hrúza.Pripútaný na vozík a s fotrom debatuje len nejak špeciálne mrkaním očí-to si vymysleli spôsob komunikácie...Ked si pustím nejaké CD od D.L.Rootha-tam mu hosťoval-úžasný feeling...Škoda ho... Smútim
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #40 kedy: 02. Marec , 2009, 13:57:46 »

on mu spravil PC program na to.. aby mohol pomocou oci komunikovat.. dokonca tak myslim aj skladal nieco.. najvyssi respekt voci tomuto panovi. halvne preto, lebo doktori mudavali tak mozno necely rok zivota a to bolo niekedy v 1990 ak sa nemylim.. a dnes je 2009 a on je este tu..  Zdravíčko to je na zamyslenie sa..
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #41 kedy: 02. Marec , 2009, 14:21:40 »

inac v tom rozhovore je videjo a tam sa spominalo ze bude (ak uz nie je) Jason Becker distortion pedal a aj Jason Becker signature gitaro... na ten pedal som videl na youtube ukazku a hralo to aspon z jutubu fajne Na zdravie!

edit: este k tomu pedalu, zevraj ma dva mody, jeden emuluje jeho zvuk z albumu Perpetual Burn a druhy je jeho favorite distortion sound.
« Posledná zmena: 02. Marec , 2009, 14:22:29 od cubo » Zaznamenané
sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #42 kedy: 02. Marec , 2009, 14:44:36 »

Uz je jedno aj druhe: aj signaturka gitarka a aj ten pedal  tu je video Rusty Cooleyho ako nan hra:


a tu je videjko kde si mozte vsetci pozriet aj tu jeho signaturku gitaru:
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #43 kedy: 02. Marec , 2009, 14:54:01 »

To hej...Mám DVD-asi nejaké z posledného obdobia a je to hrúza.Pripútaný na vozík a s fotrom debatuje len nejak špeciálne mrkaním očí-to si vymysleli spôsob komunikácie...Ked si pustím nejaké CD od D.L.Rootha-tam mu hosťoval-úžasný feeling...Škoda ho... Smútim

toto napr.

gitarista uz je cover ale hra super priblizne ako jason
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #44 kedy: 02. Marec , 2009, 14:56:52 »

toto napr.

gitarista uz je cover ale hra super priblizne ako jason
Zrovna v tomto hral Jason sólové party.Asi najbližšie k nemu by som prirovnal jeho spoluhráča z kapely a kamaráta Martyho Friedmana.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.157 sekund, 22 otázok.