Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 16:13:29
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: jason becker  (Prečítané 36977 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #60 kedy: 16. Marec , 2009, 22:40:50 »

mne tiež nič nehovori dokonca som bol vtedy smutny ,že Vai nehra s L Rotom..tiež si myslim že prinos v svetovej gitare neni taky velky to že dobre hral,ale čo zložil take svetoborne ??dokopy ništ..Nemam rad Vaia ale ten je inde..Ton ma taky aky si tu praje vačšina a potom hra rovnako Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 16. Marec , 2009, 22:46:45 od joe » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #61 kedy: 16. Marec , 2009, 22:42:43 »

ktokolvek..napr aj tne chalan z netu co vyzera ako panak z lega...matrach...jason becker je podla mna len technicky vyspely gitarista a tam to konci..ziadna originalita...nic
presne a dnes tak hra barzdo napr ty Bavím sa skvele za chvilku Bavím sa skvele ale to nestači to je hovno normalneho muzikanta to ani nezaujima Zdravíčko
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #62 kedy: 16. Marec , 2009, 23:01:31 »



Tu v 2:49 je jeden z najlepsich tonov zahratych na elektricku gitaru, aspon pre mna. Friedman je blazon  Som metlak

som si to pustal este nez si sem hodil link a myslel som si ze myslis hento:) sranda, mna fascinuju ine friedmanove veci ale henten moment samozrejme tiez stoji za to.. inak Friedmana mam omnoho radsej ako Beckera, vlastne je to jeden z mojich najoblubenejsich gitaristov
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #63 kedy: 16. Marec , 2009, 23:05:51 »

ktokolvek..napr aj tne chalan z netu co vyzera ako panak z lega...matrach...jason becker je podla mna len technicky vyspely gitarista a tam to konci..ziadna originalita...nic

toho matracha som si kukal uz davnejsie, je sikovny, ale teda orginalny tiez nie je o nic viac ako becker. Dnes je tazke byt originalny na pode elektrickej gitary, to je zas pravda. Ja Beckera beriem ako upne zasadneho gitaristu toho neoklasickeho stylu a najlepsieho sweepera 80' spolu s gambalem. Tiez ma az tak nenadchyna, ale svojou gitarovou hrou nieco dosiahol a je pravdepodobne ze by dosiahol omnoho viac nebyt tej choroby
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #64 kedy: 16. Marec , 2009, 23:07:04 »

Nezabudajte na to ze ked Becker nahraval albumy Cacophony a solovky tak mal zhruba okolo osemnast rokov. A v takom veku zlozit napriklad Air je podla mna cosi absolutne vynimocne.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #65 kedy: 16. Marec , 2009, 23:10:33 »

sedemnast rokov mali, becker poznal noty, ked isiel do DLRoth na konkurz nahral za noc 5 skladieb od Vaia v domacom studiu na ukazku. bol to taky paganini na gitare. keby ho ta chhoroba nebola stopla dneska je asi naj skladatel a gitarista,.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #66 kedy: 16. Marec , 2009, 23:22:23 »

sedemnast rokov mali, becker poznal noty, ked isiel do DLRoth na konkurz nahral za noc 5 skladieb od Vaia v domacom studiu na ukazku. bol to taky paganini na gitare. keby ho ta chhoroba nebola stopla dneska je asi naj skladatel a gitarista,.
minimalne Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #67 kedy: 16. Marec , 2009, 23:26:38 »

minimalne Bavím sa skvele

no neviem ci bude aj joe tribute ked ochories  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #68 kedy: 16. Marec , 2009, 23:36:55 »

no neviem ci bude aj joe tribute ked ochories  Bavím sa skvele
už som ochorel kua mam horučku chripku  Zdravíčko
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #69 kedy: 16. Marec , 2009, 23:41:18 »

už som ochorel kua mam horučku chripku  Zdravíčko

pride zahrat G3 Lakros, Vadim a Progrocker  Na zdravie! lepsie ako Koldrex  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #70 kedy: 16. Marec , 2009, 23:43:56 »

pride zahrat G3 Lakros, Vadim a Progrocker  Na zdravie! lepsie ako Koldrex  Bavím sa skvele
Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #71 kedy: 17. Marec , 2009, 10:25:31 »

az ma trosku zobralo do smiechu ked tu niekto zabil ze jason nieje originalny... ludia kde mate usi? vsak ma uplne nenapodobitelny prejav, ton a feeling... ja neviem preco je tu moda hovorit na tych co hraju technicky ze nie su originalni... to vari nejde do kopy?
to joe: neuraz sa ale ak si ty dovolis o nom povedat ze nieje originalny, tak neviem ze ta este bavi hrat na gitare ked sa pozries na seba... aj k sebe si taky kriticky? Žmurk
Zaznamenané
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #72 kedy: 17. Marec , 2009, 10:54:53 »

az ma trosku zobralo do smiechu ked tu niekto zabil ze jason nieje originalny... ludia kde mate usi? vsak ma uplne nenapodobitelny prejav, ton a feeling... ja neviem preco je tu moda hovorit na tych co hraju technicky ze nie su originalni... to vari nejde do kopy?
to joe: neuraz sa ale ak si ty dovolis o nom povedat ze nieje originalny, tak neviem ze ta este bavi hrat na gitare ked sa pozries na seba... aj k sebe si taky kriticky? Žmurk
Bravooo Na zdravie! Som metlak
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #73 kedy: 17. Marec , 2009, 13:32:18 »

az ma trosku zobralo do smiechu ked tu niekto zabil ze jason nieje originalny... ludia kde mate usi? vsak ma uplne nenapodobitelny prejav, ton a feeling... ja neviem preco je tu moda hovorit na tych co hraju technicky ze nie su originalni... to vari nejde do kopy?
to joe: neuraz sa ale ak si ty dovolis o nom povedat ze nieje originalny, tak neviem ze ta este bavi hrat na gitare ked sa pozries na seba... aj k sebe si taky kriticky? Žmurk

ako pri vsetkej ucte k tomu uzasnemu skladatelovi (na gitare hrat vedel velmi velmi dobre, jasna vec)... hentake klasicisticke a barokoidne a neviemake, ale hlavne lubive a prvoplanove melodicke postupy vydavat za vrchol umenia a originality ? Vai bol vzdy naozaj niekde uplne inde, este aj ten Satriani bol a aj je originalny melodik... Becker je presne z takeho toho sudku vody varenej uz par storocii... poznam album Perpetual Burn velmi dobre mozno aj vyse 15 rokov. su tam zaujimave a netradicne momenty, ale cela ta jeho zakladna melodika je klise. moj foter to vtedy ohodnotil, ze komponuje tak, aby mu tam dobre vychadzali efektne rozklady a mohol nimi ohurovat. cim ma vtedy ako mladika, co dovtedy hovno pocul dost urazil. ale mal pravdu.

ja nekomponujem, lebo to neviem a ani hrat bohvieako neviem, ale Jason Becker je sice smutny osud, ale bezvyznamna gitarova epizodka - takych bolo, je aj aj bude.

ak som to tu uz pisal a opakujem sa, tak sorry - okrem toho, ze som blb, tak si aj hovno pamatam.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #74 kedy: 17. Marec , 2009, 13:47:09 »

ako pri vsetkej ucte k tomu uzasnemu skladatelovi (na gitare hrat vedel velmi velmi dobre, jasna vec)... hentake klasicisticke a barokoidne a neviemake, ale hlavne lubive a prvoplanove melodicke postupy vydavat za vrchol umenia a originality ? Vai bol vzdy naozaj niekde uplne inde, este aj ten Satriani bol a aj je originalny melodik... Becker je presne z takeho toho sudku vody varenej uz par storocii... poznam album Perpetual Burn velmi dobre mozno aj vyse 15 rokov. su tam zaujimave a netradicne momenty, ale cela ta jeho zakladna melodika je klise. moj foter to vtedy ohodnotil, ze komponuje tak, aby mu tam dobre vychadzali efektne rozklady a mohol nimi ohurovat. cim ma vtedy ako mladika, co dovtedy hovno pocul dost urazil. ale mal pravdu.

ja nekomponujem, lebo to neviem a ani hrat bohvieako neviem, ale Jason Becker je sice smutny osud, ale bezvyznamna gitarova epizodka - takych bolo, je aj aj bude.

ak som to tu uz pisal a opakujem sa, tak sorry - okrem toho, ze som blb, tak si aj hovno pamatam.

vsak jasne kazfy mame vlastny nazor...  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.093 sekund, 22 otázok.