Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. September , 2024, 17:21:12
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Patrick Rondat  (Prečítané 2999 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« kedy: 10. December , 2005, 11:02:12 »

no,tak som sa pozeral aj na starsie temy,bud som to prehliadol,alebo sa tu fakt este nedostalo pozornosti tomuto sikovnemu panovi..v poslednej dobe ho dost pocuvam,a musim povedat,ze sa mi dost paci ako chalanisko hra :) rad by som teda pocul vase nazory,resp. vsetko co vam pride ako zaujimave ohladom neho povedat..

-----

Guitarist of : Elegy, Consortium Project, G3 with Joe Satriani, Jean-Michel Jarre
www.rondat.com

Naposledy upravil martinlm, : 10.12.2005 o 15:03
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #1 kedy: 10. December , 2005, 11:21:31 »

nikdy som ziadne jeho cd nepocul ale mam na vhs jeho koncert so jarrem a uchvalit ma. zahral tam vivaldiho leto zo styroch rocnych obdobi. ten kusok pasky mam uplne zosuchany a doniceny, lebo si to pustam dodnes a to je to uz aspon 10 rokov co to bolo...:cheer:  chcel som zohnat aj nejake cd ale nemal som stastie. zrejme nie je az taky slavny aby to mal kazdy...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 10. December , 2005, 11:29:11 »

Ja mam niekde doma Amphibia album, dobre pocuvatelna instrumentalna muzika.
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 10. December , 2005, 12:01:33 »

Ludia, vzdy ked zakladate novu temu o nejakom hudobnikovi, tak aspon v strucnosti napiste nieco o nom, aky styl hra, v akej kapele najznamejsej atd., aby si kazdy nezainteresovany mohol utvorit aspon trosku obraz, co dotycny hra.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 10. December , 2005, 15:04:22 »

Guitarist of : Elegy, Consortium Project, G3 with Joe Satriani, Jean-Michel Jarre
www.rondat.com
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 10. December , 2005, 19:30:55 »

ja som od neho pocul len to leto od vivaldiho...to hra dost rychlo a fajne
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #6 kedy: 12. December , 2005, 17:36:54 »

Mam jeho CD just for run....Technicky je namakany.Trosku sa mi vsak nepaci jeho solovy zvuk na tomto CD.Zda sa mi trosku umely.Stylovo by som ho zaradil niekde medzi Vinnieho Moora a Joeyho Taffolu.Kazdopadne ho,ako gitaristu hodnotim velmi vysoko.
Zaznamenané

ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #7 kedy: 12. December , 2005, 19:21:30 »

no ja mam od neho 4 albumy a vsetky sa mi pacia..este by som rad zohnal  an ephemeral world ..snad sa zadari do vianoc :)  aj teraz ho pocuvam.. jimi:mal by si dake prosim ta dake typi na podobnu muzicku?Taffolu uz tiez mam :)
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #8 kedy: 12. December , 2005, 19:38:53 »

Skus George Bellas-Turn of the millenium.....to je normalna uchylka co ten chlap robi   :)     To sa neda ani popisat,to treba pocut.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 13. December , 2005, 00:34:47 »

George Bellas je ok, ale až tak ma nezaujal. Fakt z týchto typov mám najradšej Vinnie Moora.

Aj Patrick Rondat je vyborný gitarista - súdim podža jeho školy, letmo som si niečo niekedy pustil aj z jeho vecí a tiež ma to moc nezaujalo, ale musím sa na to pozrieť lepšie. B)
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 23 otázok.