Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 16:02:43
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: digi-RP80  (Prečítané 8682 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #15 kedy: 14. December , 2005, 17:19:56 »

hmm...este by ma tak okrajovo zaujimalo (s tym digitechom,ci uz 50,al. 80) ci skreslenia odpustaju chyby,viete ako to myslim.Metal zone je ten typ......

vidim ze vacsina z vas je tu pokrocili-az experti na gitaru a nad lacnejsimi multakmi sa ani nezastavia.

ja chcem hrat ale doma/v skusobni.cize som si skusal tento rap 50 a zvuky co som ocul sa mi celkom pacili (za tu cenu). som sa s tym hral asi 45 minut dneska (myslim ze predavac uz chytal nervy) a zvuky sa dali. Mne ide hlavne o brutalny,agresivny zvuk a celkom sa mi to lubilo.Maitelia rp50/80-len mi prosim teraz nenapiste nieco ako- \"RP50?? A NA METAL? SI SA ZBLAZNIL?!\"..bo zinfarktujem:)
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #16 kedy: 14. December , 2005, 18:30:50 »

Ale, Punisher vsak si ho daj k Jeziskovi. Tu je a bude spusta nazorov, kazdy ma svojim sposobom (svoju) pravdu podstatne je ze tebe sa zvuk paci a efekt ti vyhovuje.  Budes mat z efektom pekne vianoce a susedia este lepsie.
Ked za nejaky cas zmenis nazor tak ho proste predas a ked nie tak  s nim budes stastne zit az naveky vekov amen.

Beeee
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #17 kedy: 14. December , 2005, 18:35:55 »

to Punisher : netreba,ved si to napisal sam ha ha ha

chces hrat metal...cize potrebujes predovsetkym dobre hutne skreslenie (co ti asi rp80 neda)
za tie prachy by som sa poobzeral po dakej distortion krabicke + daku analogovu simulaciu apratov (myslim ze behringer robi daco take)

ono lacny multiefekt je na domace cvicenie idealny...metronom,bubenik,mnozstvo nastaveni,vystup na sluchatka...dokonca expresion pedal,ale...moze sa stat,ze ti v skusobni sklesne usmev na tvari
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #18 kedy: 14. December , 2005, 19:16:16 »

no hej...a jasne ze jeziska zneuzijem:evil:  

to jack_(nejake cislo) -fakt?.....ale ja som ocul celkom brutalne veci co z neho isli......no a pravdu povediac-razmyslam easte nad nejakym distortion od bossa.....ale zasa vies...samotny dist. nestaci...a cashe su cashe.....

zatim vezmem rp80,lebo co som na nom hral sa mi to zatim pacilo-metalove zvuky ma (a pre kazdeho je \"metalovy zvuk\" nieco ine)..sak som ocul hadam ne?:)

ale zasa na druhej strane taka kombinacia krabiciek\"distortion+metal zone+chorus\" alebo co ja vim co-hej,mozno by to bolo dobre,ale aj tak ma to vyde o dost drahsie...(a jezisko nieje zas az taky stedry;-)..a bez ladicky,bubenika..(nezeby to boli nejake zivotne dolezite veci)

sak zatial:whistle:
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 14. December , 2005, 19:28:37 »

Ja by som porozmyslal aj nad tym Behringerom, co si kupil Rady a Pitu. Priatelny zvuk na cvicenia aj na sluchatkach.
Zaznamenané

jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #20 kedy: 14. December , 2005, 20:40:14 »

Punisher napísal:
Citácia
Majitelia rp50/80-len mi prosim teraz nenapiste nieco ako- \"RP50?? A NA METAL? SI SA ZBLAZNIL?!\"..bo zinfarktujem:)

no nieco take som mal v umysle, chvalabohu nie som jeho majitel, avsak mal som moznost cez neho hrat parkrat cez rozne aparaty a poviem ti nic-moc, ta dynamika tam chyba a zvuk je velmi zrnity/chemicky, proste nemal som z neho moc dobry dojem, nesprava sa to \"analogovo\" B) , ale co uz narobis... podla mna je to lepsia alternativa ako zoom, ale 707 tiez celkom ujde, resp. vyrovna sa mu dost slusne...
kup si ho ak sa ti paci, nikto nema pravo zakazovat ti to, je to len na tebe ako hlboko doverujes tymto nazorom (100 ludi 100 chuti - co na tomto fore plati na 100%). \"agresivnym\" zvukom by som to vsak nenazyval, ono sa ti to pri \"kilach\" mozno zda, ale ak zacnes tlmit a solovat, tak koniec... zistis ze je na h..no tot fsjo...

...suhlasim vsak s martinomLM... Popiskujem si IMHO lepsia volba...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #21 kedy: 14. December , 2005, 22:40:15 »

to Punisher : no zrejme si sa uz rozhodol pre rp80 a nema zmysel ta presviecat...ak sa ti zvukovo paci,nieje co riesit

jezisko bude o par tisicok lahsi a ty aspon poexperimentujes a uvidis co vsetko chces v buducnosti vyuzivat...
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #22 kedy: 15. December , 2005, 17:25:03 »

sak hej...ale mozno ten zoom....lenze na nom som este nehral..a nema ladicku:) ..(nezeby bola nezbitna...)...

ale ak mam byt uprimny-vase nazoty a rady vobec neberem nalachko a zajtra skocim asi este do hudobnin okuknut ten zoom (vlastne...zajtra ideme zo skoly na exkurziu do blavy:)...kde v blave je presnejsie muziker?) ...problem je ze ten zoom je drahsi....o  cca1000 Sk,nie?

no neviem....sak vyskusam...a podla financii sa rozhodnem,diky chlapi♥
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #23 kedy: 15. December , 2005, 17:37:48 »

vlastne nie...MAA ladicku.....ok,zajtra ci pozajtra pozrem ten zoom a ak sa mi bude pacit,tak vydrancujem od jeziska trochu viac s tym ze \"sak mi len doplatite:) \"
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 15. December , 2005, 17:40:02 »

Kusok od Noveho Mostu na petrzalskej strane. Z Hlavnej stanice autobus 93 a prva zastavka za Novym Mostom, z Autobusovej stanice autobus 50 a konecna v Petrzalke.
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #25 kedy: 15. December , 2005, 18:05:57 »

kujem,hadam sa tam nejak dostanem
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 15. December , 2005, 18:18:34 »

Ta zastavka, kde stoji 93, sa vola AUPARK. Aupak sa vola ten obchodny dom, kde je Muziker, na prvom poschodi.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 15. December , 2005, 18:24:35 »

A nie ze tam budete robit s triedou bordel Ja som čert.. .
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #28 kedy: 15. December , 2005, 18:51:58 »

super,do auparku ideme,to povedala triedna....(haha,lebo v triede mame 22 dievcat a tie chcu do new-yorkera,my 4 chalani sme sa miseli prisposobit:)

uz sa aj tesim:cheer:
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #29 kedy: 15. December , 2005, 23:05:54 »

22 dievcat,4 chalani..musi byt zaujimave zit v takom kolektive..zaujimave ze este nie som ani taky postarsi skusenejsi a uz mi to pride ako velmi ubijajuci pomer Smútim no ale aby som neodbocil od temy..TO JOLAN:neviem co by si chcel za tie peniaze o akych sa tato tema toci..TO PUNISHER:prajem krasne vianoce,aj susedom Beeee sprav si radost,neh ti sluzi k spokojnosti Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 22 otázok.