Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 08:30:20
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JASON NEWSTED vs ROB TRUJILLO  (Prečítané 70739 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 05. Apríl , 2006, 21:14:02 »

pista58 napísal:
Citácia
prednedavnom som konecne dostal do ruk kompletnu diskografiu kapely Infectious grooves. nieco tam nahraval basak josh paul, ale 3 albumy tam su nahravane robom a to je taky mazec co ten chlap predvadza na base ze nechapem. ....


Ktory album nenahraval Rob ?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #31 kedy: 06. Apríl , 2006, 07:36:50 »

mas boracho (posledny)  nahraval josh paul. inac by to mal byt vsetko rob.

omrkol som wikipediu, maju tam chybu, uvadzaju roba aj na mas boracho. v rozhovore pre bass player je ale uvedeny iba pri prvych troch albumoch a tak by to malo spravne sediet.

Naposledy upravil pista58, : 06.04.2006 o 08:44
Zaznamenané

o-yep sro
gadge
nováčik
*
Príspevkov: 21



« Odpoveď #32 kedy: 21. Apríl , 2006, 12:33:56 »

Pozreli ste si vôbec dokument o metallike Some kind of Monster?
ak by ste ho videli, pochopili by ste, prečo teraz Metallica znie inak-predtým nietko s niečím prišiel a dal ostatným hrať nejaké tóny, Kirk do toho pridal sólo:sick:-ináč riadne preteky, teraz sa zhodovali na tom, čo z ich jamovania je dobré-rob si tam sám vymýšžal veci takže porovnajte to:silly:
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #33 kedy: 21. Apríl , 2006, 13:14:38 »

videl som v prahe koncert s robom a vobec som nemal pocit ze by do starych veci rob hral nieco ine. stale to bolo to Ecko ako predtym,akurat pouziva iny zvuk ako jason a cela metallica mala na moj vkus dost slaby zvuk. o jamesovom vokale hovorit ani nebudem, jeho hlas zial dost upadol.
a ci metallica znie teraz inak ako predtym...metallica nikdy neznela na dvoch albumoch po sebe rovnako. akurat tak load a reload aj to preto lebo to bolo jedno nahravanie.
v kazdom pripade som zvedavy na novy album, ze ci tam rob dostane priestor alebo nie a ak ano,tak co ukaze.
Zaznamenané

o-yep sro
PalinkoZa
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 151



« Odpoveď #34 kedy: 21. Apríl , 2006, 13:17:45 »

v kazdom pripade som zvedavy na novy album, ze ci tam rob dostane priestor alebo nie a ak ano,tak co ukaze.[/quote]
tak to som aj ja zvedavý
Zaznamenané

Randall G3 150W, Laney 200W
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #35 kedy: 19. Jún , 2006, 16:39:00 »

obaja su super..

btw aj ked rob uprednostnuje hru prstami tak pouziva aj trsatko...napr ked hral so zakkom v BLS a ten zvuk na koncerte bol delo :woohoo:

osobne mam rad ak pocujem na koncerte vsetky nastroje co sa s jasnom nie vzdy stavalo :unsure:
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #36 kedy: 19. Jún , 2006, 21:00:30 »

styrioci napísal:
Citácia
osobne mam rad ak pocujem na koncerte vsetky nastroje co sa s jasnom nie vzdy stavalo :unsure:


mal som svojho casu velku zbierku koncertov a na koncertoch bol jason ako sa patri- vo velkej vacsine to boli veci natocene priamo z mixu.co mam oficialne nahravky koncertov, tak tam je jason tiez pekne pocutelny. dobre ho pocut aj na zatracovanych albumoch load a reload, na garazi taktiez- je to dane aj tym, ze od loadu zmenil pristup k zvuku-nenastavoval si Vcko na EQ, ale zacal hrat v stredovych pasmach.
Zaznamenané

o-yep sro
The Ripper
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 218


« Odpoveď #37 kedy: 19. Jún , 2006, 21:14:45 »

V-cko myslis..ako tu krivku, ked som spravne pochopil.
No..ja ked robim podklad, tak na basu stredy praveze stale stahujem...ale nie uplne, len tak trochu..:)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #38 kedy: 13. August , 2006, 16:46:30 »



rob s kapelou infectious grooves.
Zaznamenané

o-yep sro
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #39 kedy: 13. August , 2006, 16:47:29 »

The Ripper napísal:
Citácia
V-cko myslis..ako tu krivku, ked som spravne pochopil.
No..ja ked robim podklad, tak na basu stredy praveze stale stahujem...ale nie uplne, len tak trochu..:)


skus sa s tym niekedy pohrat, s tymi stredmi. mozno budes prekvapeny. nezneje ti ta basa obcas moc zahulene resp. nemas pocit ze sa ti v nahravke straca ked tie stredy stahujes?
Zaznamenané

o-yep sro
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #40 kedy: 13. August , 2006, 19:44:45 »

Jasona som mal rad.  Pocnuc st.anger metaliccu nepocuvam, takze ma trujillo nezaujima. Ale toto z you tube sa mi osobne vidi byt dost primitivne. jeden riff stale dookola. Malo invencie. Navyse sa mi to nezda byt nejako extra technicky narocne, ale ja niesom basak Ja som čert..
Zaznamenané
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #41 kedy: 23. August , 2007, 08:57:25 »

podla mnohych je Metallica teraz v najlepsej zostave v akej mohla byt. Myslim, že s Newstedom mal James aj komflikty a to je dovod, prečo odisiel. Ved jeho meno je len na zopar skladbach, nepracoval skoro na ziadnej. Ale bol komunikativnejsi, Rob toho veľa nenahovori. Ale čo sa tyka hrania tak urcite Rob. Bol som vo Viedni a jeho solo nemalo chybu, splhalo sa k virtuoznym kuskom. Zatial čo Newstedove sola z DVD su prevazne My friends of mysery a Cunning stuns velmi pekne skladby ale nie je to nic co by nemal zvladnut aj zaciatocnik. A co sa tyka Cliffa tak bol uzasny no mne velmi nepasuje skreslovanie basy. U gitary ano ale vsak u basy naco ved ma pekny zvuk sama o sebe. Ja hrajem Pulling teeth bez efektu aj ked mam a znie to lepsie aspon pre mna. :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #42 kedy: 23. August , 2007, 09:50:07 »

no lebo rob hra furt na cistom zvuku  :)

porovnavat dvoch basakov na zaklade sola je IMHO hlupost. podstata basy je niekde inde. a podpisany bol jason pod tak malo pesniciek len preto, lebo mu nechceli dat priestor. a kedze nemal priestor v metallice, tak si nahraval solove veci a chcel ich vydat,  co sa nepacilo jamesovi a tak to vyustilo do odchodu (+ dalsie ine nezhody).po odchode jasona to otvorene priznali obe strany.
« Posledná zmena: 23. August , 2007, 09:55:12 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
Bonifac
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 80


Bassgitarový mág


« Odpoveď #43 kedy: 23. August , 2007, 10:16:50 »

osobne mi bol Jason v metallice sympatickejsi. Rob sa mi dvakrat nepaci neviem preco a asi je pravda ze najlepsi basak tam bol Burton Som frajer
Zaznamenané

ketrin
nováčik
*
Príspevkov: 54


« Odpoveď #44 kedy: 10. September , 2007, 08:42:34 »

no ja som teraz nedavno docitala knihu This Monster Lives a boli tam tie nezhody v skupine celkom rozobrate, ze Jasona vsetci clenovia stale brali iba ako nahradu a nikdy k nim poriadne nezapadol
a tiez tvorba pesniciek, v podstate vsetko vymyslal len James a Lars, ostatni len do hotovych veci dorobili svoj part, Jason potom zacal hravat este s nejakou inou skupinou a Jamesovi to vadilo tak nakoniec sa rozisli... a dalsi album (anger) uz nahravali tak, ze sa na nom podielali vsetci.. uz to tu niekto spominal, ze cely film Some kind Of Monster je vlastne o tom
Zaznamenané

" then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel, is just a freight train coming your way..."
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.