Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 00:28:36
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JASON NEWSTED vs ROB TRUJILLO  (Prečítané 70967 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #45 kedy: 04. Október , 2007, 13:32:04 »

Metallica už s Robom nahrala dva songy :

The New song   

The Other new song   
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #46 kedy: 04. Október , 2007, 14:02:40 »

Metallica už s Robom nahrala dva songy :

The New song   

The Other new song   

ake  nahravanie? ide o 2 zblastene songy, ktore odohrali kedysi na koncertoch. podla najnovsich sprav sa ani jeden, ani ziadna cast, z tych songov na novom albume neobjavia
Zaznamenané
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #47 kedy: 04. Október , 2007, 19:59:42 »

aha
Zaznamenané
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #48 kedy: 27. November , 2007, 18:19:06 »

Podľa mňa je Robert Trujillo skvelý a Metallica si lepšie basaka ani nájsť nemohla. Hraje jedinečným štýlom ako nikto iný. Je to super, že nehraje trsatkom veď jeho prstová technika nemá chybu.  Žmurk


* 03mar1806_pic16.jpg (31.83 KB, 400x267 - prehliadnuté 437 krát.)
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #49 kedy: 27. December , 2007, 15:19:17 »

Ja by som to definoval takto....mam radsej Jasona: image hra trsatkom super vokál....ale zvuk basy sa mi viac paci Trujillov...taky hutnejsi§
Musim vsak povedal ze ma zklamal....  mam jeden live zaznam kde trujillo totalne dokatoval Am I evil uplne zabudol ake tony ma hrať strasne pocut ako to pokazil..takym profikom by sa to nemalo stavat....pomylit sa moze kazdy ale "odísť" na 10 sekund a hladať sa tam to je moc:)
Zaznamenané

koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #50 kedy: 17. Február , 2008, 23:24:40 »

James sa v poslednej dobe strasne zhorsil v speve. Teraz by sa mu tam poriadny beckup vocal hodil. Kirk sa snazi ale na Jasona nema a o Robertovio ani nevravim, ten len tak steka. Este Lars by sa mohol pokusit
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #51 kedy: 18. Február , 2008, 11:23:03 »

heh, normalne som si chvilu myslel, ze som na met.sk , takato diskusia  ha ha ha , osobne mi je Rob nesympaticky, tie jeho pohyby a tak,  inak hra v poho, myslim, ze zapadol a to je podstatne, nech im to slape. O ten novy album, resp. o turne mam trochu obavy, bo je pravda, ze james uz ten hlas trochu nezvlada, kirk soloje trochu nevyrovnane. Ale neva, metla rulzzzz  :G
Zaznamenané

... all life is future to past ...
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #52 kedy: 18. Február , 2008, 16:22:41 »

mne tiez pripadaju jakeby im uz sebavedomie stuplo dohlavy a myslia si ze nepotrebuju cvicit. je to cim dalej tym horsie. ked porovnam ako spieval James na S&M, ako tam hral Lars a. A teraz? Lars volako uchadza z ritmu, akokeby sa ani nesnazil byt presny. Odsieraju to skratka
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #53 kedy: 18. Február , 2008, 18:12:36 »

mne tiez pripadaju jakeby im uz sebavedomie stuplo dohlavy a myslia si ze nepotrebuju cvicit. je to cim dalej tym horsie. ked porovnam ako spieval James na S&M, ako tam hral Lars a. A teraz? Lars volako uchadza z ritmu, akokeby sa ani nesnazil byt presny. Odsieraju to skratka

bol si na nejakom S&M koncerte? lebo to co vyslo na DVD bolo dodatocne upravovane v studiu, taaaakze sa nuka otazka, ze odkial vies ako spieval na S&M?  Popiskujem si
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #54 kedy: 18. Február , 2008, 18:29:14 »

taze v studiu upravia falosny spev a potom uz neni falosny?
tha podla mna ne  Popiskujem si
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #55 kedy: 18. Február , 2008, 18:43:42 »

taze v studiu upravia falosny spev a potom uz neni falosny?
Dobre rano.  :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #56 kedy: 18. Február , 2008, 19:04:25 »

Dobre rano.  :)
tha to je p*čovina jak svina
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #57 kedy: 18. Február , 2008, 19:07:26 »

Nebud naivny, keby len spev sa takto upravoval.
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #58 kedy: 18. Február , 2008, 19:26:49 »

jasne ze daco v studiu upravis ale mi netvrd ze James spieval v skutocnosti na S&M takisto slabo, ako trebarz na live in Lisboa 2004 (kde skrieka nestaci s dychom a neintonuje), ale potom sa s tym v studiu niekto pohral a zrazu mal James pevny hlas bez jednineho falosneho tonu. (aspon ja si na ziadny nepametam)

Abo ze lars obcas usiel z ritmu ale potom mu to upravili a zrazu bol presny jak metronom?

meximalne ze by to nahrali znova v studiu na 10ty pokus kvalitne a potom to nejako domixovali do live verzie. Ale k tomu sa moc nepriklanam.

Skor si myslim ze to zne dobre tym ze sa na to poriadne pripravili a cvicili. A dnes si myslia ze neni nadnich, tak to flakaju a preto to znie tak slabo ako to znie.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #59 kedy: 18. Február , 2008, 19:29:55 »

Tebe prepina ci co, to ti nic nehovori ANTARES AUTOTUNE  Huh!  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.