Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 02:55:39
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JASON NEWSTED vs ROB TRUJILLO  (Prečítané 70972 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #60 kedy: 18. Február , 2008, 20:05:07 »

Tebe prepina ci co, to ti nic nehovori ANTARES AUTOTUNE  Huh!  Bacha na vec kamo!
hmmmm ja niesom zvukar. neviem co vsetko dokaze dnesna technika a zrejme by som bol velmi prekvapeny. ale to nic nemeni na tom ze sa Metallica za posledne roky zoshitila. isto je to aj tym ze starnu. ale fakt si nemozem pomoct, podla mna tie koncerty odsieraju. akokeby sa len tvarili ze ich to bavi. uz tam neni take nasadenie jak volakedy.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #61 kedy: 27. Február , 2008, 04:45:52 »

hmmmm ja niesom zvukar. neviem co vsetko dokaze dnesna technika a zrejme by som bol velmi prekvapeny.

hej, bol by si asi viac nez velmi prekvapeny  Som frajer a navyse ked nahravas do stop, tak mozes party nahrat kludne nanovo a da sa to zamaskovat, aby to nebolo laikom nasupu odhalitelne. a aj sa to bezne robi. existuju mnohe "live" nahravky, kde je live vlastne len to publikum  Žmurk

co sa tyka inak flakania koncertov, pamatam si este cunning stunts ako je na nom dojebany one. cize odflakane koncerty nie su v portfoliu tejto stvorky nicim novym.

a aby som aj k teme nieco dodal. v metallice je uplne jedno, kto tam hra na basu. kludne by im tam mohol tuto pista, alebo magez ist a bude to uplne jedno  Cmuk chlapci
« Posledná zmena: 27. Február , 2008, 04:47:12 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #62 kedy: 05. Jún , 2008, 17:10:20 »

no, nesuhlasim s tym ze je jedno kto tam hra na basu, teda teraz mozno aj hej ale za cias Burtona to bol vraj prave on ktory kapelu posuval a ohybal, vraj to bol najtalentovanejsi clen Metalliky
co sa tyka tychto dvoch, podla mna jednoznacne Jason lepsie zapadol do kapely, neviem, nejak mi su prosti srsti Robertove kacaky na podiu  :)  a navyse  Jasonovi nejak hraje k oblubenosti to, ze jeho pozicia v kapele bola dost biedna z postoja Jamesa a Larsa, cize ludia s nim sucitia, ja takisto, nejak mi je LUTO ze nebol plnohodnotnym clenom  No hanbím sa..
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #63 kedy: 06. Jún , 2008, 11:59:56 »

trujillo ma image ten newsted nikdy nemal.....v metallice ho ma kazdy...hetfield je frontman jak remen,hemmetove sola vie hrat skoro kazdy naspamat a ulrich je teply  Bavím sa skvele takze trujillo s capakmi, indianskymi copikmi a basket tielkom perfektne zapadol a navyse je to podla mna druhy najlepsi basak rockovej historie hned po myungovi
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #64 kedy: 06. Jún , 2008, 12:02:28 »

co to trepes najlepsi basak si ty a potom john paul jones a roger glover  Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #65 kedy: 06. Jún , 2008, 12:05:56 »

myjung je ten steril, co sice prepleta o stosest ale aj tak ho nepocut ?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #66 kedy: 06. Jún , 2008, 12:07:09 »

myjung je ten steril, co sice prepleta o stosest ale aj tak ho nepocut ?
hej  ha ha ha

Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #67 kedy: 06. Jún , 2008, 12:07:54 »

dream theater je cele jeden velky omyl  Zdravíčko
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #68 kedy: 07. Jún , 2008, 11:59:24 »

velky omyl mas v trenkach....dovtedy ti budem s marcelom tlacit dreamov do gebule az sa ti zapacia ty kereštúr Bavím sa skvele
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #69 kedy: 07. Jún , 2008, 13:52:58 »

siiilas: som mu to chcel napisat ja, ale odomne by to znelo ako provokacia  Bavím sa skvele ale ked uz take cosi napisal niekto z kapely, tak sa kludne pridam ha ha ha

inac rob vs jason: s jasonom stratili vynikajuceho backing vokalistu, to naozaj klobuk dole.. rob je vynikajuci basak, znova to predvadza na tomto turne..ma sice svojsky podiovy prejav, ale mne sa celkom pozdava - aspon je sranda  Na zdravie!
« Posledná zmena: 07. Jún , 2008, 14:10:02 od styrioci » Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #70 kedy: 07. Jún , 2008, 14:03:34 »

dream theater je cele jeden velky omyl  Zdravíčko
Aby nebolo trapne Bag Of Bones. Sorry, ale nedalo mi lebo tvoje vystupovanie na tomto fore je uplne ubohe. Tvoje nazory su ako prd do vetra a miliony fanusikov na ne serie. Skus sa spamatat a nerobit zo seba vola. Maj trocha respekt k inym kapelam a hudobnikom. Zdravíčko
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #71 kedy: 07. Jún , 2008, 14:20:45 »

dream theater je cele jeden velky omyl  Zdravíčko

Od isteho roku ich tvorbz by som sa pod to podpisal aj ja.  Ja som čert..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #72 kedy: 07. Jún , 2008, 14:31:23 »

hej, od takeho 1989teho
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #73 kedy: 07. Jún , 2008, 17:00:04 »

ze jaki ste zase rypaci  ha ha ha je sobota a neni co robit, co?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #74 kedy: 07. Jún , 2008, 18:33:19 »

jasona bolo cele podium, vyborny vokal, bez neho to uz pre mna nieje ono.
rob tam niekde klaci v kute ako za trest a to je co do podiovej shov asi tak vsetko. o tom kto ako hra nema vyznam pisat, obaja su vyborni.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 23 otázok.