Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 16:51:42
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JASON NEWSTED vs ROB TRUJILLO  (Prečítané 70421 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #75 kedy: 07. Jún , 2008, 19:43:14 »

trujillo ma image ten newsted nikdy nemal.....
newsted image mal aj stale ma a dost drsny dla mna asi najlepsi z celej metallicy Neser ma!
ostatny maju skor pozu, niekedy az do smiechu pri pohlade na hameta co sa ksichti jak michael jackson
a hetfield jak bachar s tym jeho afektovanym prejavom/pokrikmi..
nemozem si pomoct ale dnesna tallica s tym niggom vyziera ako nejaky cirkusanti...sa tam kniše
jak najebana opisa s basou na žal´udi Bavím sa skvele Bavím sa skvele
dost iritujuce mi to pride ked porovnam s nejakym starym koncertom Popiskujem si
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #76 kedy: 08. Jún , 2008, 11:00:59 »

vsetci starnu a nahodou rob ma brutal pozy Na zdravie!


ale pride mi celkom vtipne, ked sa ho james s kirkom snazia napodobnit (napr na tomto turne pocas bellz). oni to proste nemaju v krvi. je to jeho prejav a ja mu ho verim.. podobne ako ma vai svoje grimasy a vyzera pritom akoby ho slahlo 220V Na zdravie!
« Posledná zmena: 08. Jún , 2008, 11:01:41 od styrioci » Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #77 kedy: 08. Jún , 2008, 11:12:50 »

230 zas si o nieco mudrejsi   :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #78 kedy: 08. Jún , 2008, 11:24:15 »

vsetci starnu a nahodou rob ma brutal pozy Na zdravie!


ale pride mi celkom vtipne, ked sa ho james s kirkom snazia napodobnit (napr na tomto turne pocas bellz). oni to proste nemaju v krvi. je to jeho prejav a ja mu ho verim.. podobne ako ma vai svoje grimasy a vyzera pritom akoby ho slahlo 220V Na zdravie!

verit mu ho mozes, to ti nikto neberie. ze vyzerali kompaktnejsie s jasonom je moj subjektivny nazor.
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #79 kedy: 08. Jún , 2008, 11:44:43 »

verit mu ho mozes, to ti nikto neberie. ze vyzerali kompaktnejsie s jasonom je moj subjektivny nazor.
zmenilo sa X veci odvtedy - ci to vsetko sposobil len odchod jasona je tazko povedat
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #80 kedy: 08. Jún , 2008, 11:47:28 »

zmenilo sa X veci odvtedy - ci to vsetko sposobil len odchod jasona je tazko povedat

to ako vystupuju na podiu teraz mi pride omnoho menej kompaktne ako ked tam bol jason. este mam ako inac napisat?  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #81 kedy: 08. Jún , 2008, 11:53:42 »

viem co myslis a co chces povedat, ale nemyslim si, ze na vine je len vymena basaka  Zdravíčko
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #82 kedy: 08. Jún , 2008, 12:35:33 »

viem co myslis a co chces povedat, ale nemyslim si, ze na vine je len vymena basaka  Zdravíčko

hm, mame basaka ktory ma vyborny vokal, na podiu lieta hore dole. mame druheho basaka, ktoreho vokal je oproti prvemu odvar a nevidno ho spoza odposluchu, lebo je naskladany pod nim.
kde udelali soudruzi chybu.
Zaznamenané

o-yep sro
zakky
Hosť
« Odpoveď #83 kedy: 08. Jún , 2008, 12:38:38 »

vtom ze metallica je uz iba stroj na peniaze  :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #84 kedy: 08. Jún , 2008, 13:01:15 »

kua akurat dnes sa mi snivalo, ze som bol na koncerte Metallici, ale uz neviem kde. bola to pomerne mala sala a James aj Kirk aj Lars sa len tak prechadzali medzi ludmi a dokonca som sa dal do reci s Kirkom Hammetom a ten mi zveril gitaru aby som mu ju odniesol ha ha ha neviem ci tam nebol aj styrioci ( nepamatam sa ).

to je asi z toho jak sa tu o tom keca stale Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #85 kedy: 08. Jún , 2008, 14:43:10 »

radsej nech sa daju Suicidial dokopy a vydaju nejaky peckovy punk funk trhash metalovy albu. Newsted nech najde poriadneho gitaristu a da dokopy Voivod a ti nech vydaju nejaky poriadny industrial punk metalovy album a Metallica nech ide do riti.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #86 kedy: 08. Jún , 2008, 14:49:50 »

radsej nech sa daju Suicidial dokopy a vydaju nejaky peckovy punk funk trhash metalovy albu. Newsted nech najde poriadneho gitaristu a da dokopy Voivod a ti nech vydaju nejaky poriadny industrial punk metalovy album a Metallica nech ide do riti.

to by bolo velmi zaujimave riesenie. metallica v riti, to by mi bolo urcite luto, ale voivod by bol super. suicidal stale funguju, ale keby sa vratili do cias ked tam smazil rob, tak by to bola parada. negrov tam maju stale spickovych. myslim ze aj nejaky infectious pocin sa chysta.
Zaznamenané

o-yep sro
zakky
Hosť
« Odpoveď #87 kedy: 08. Jún , 2008, 14:50:33 »

radsej nech sa daju Suicidial dokopy a vydaju nejaky peckovy punk funk trhash metalovy albu. Newsted nech najde poriadneho gitaristu a da dokopy Voivod a ti nech vydaju nejaky poriadny industrial punk metalovy album a Metallica nech ide do riti.

jj a potom by to aspon rasto peteraj doma pocuval a nepisal kktiny na forum  Beeee Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 08. Jún , 2008, 14:50:59 od Zakky » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #88 kedy: 08. Jún , 2008, 14:55:55 »

ja na gitmanovom mieste by som to tu davno zavrel a mali by ste po ptakach
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #89 kedy: 08. Jún , 2008, 14:58:54 »

rasto, tomu neverim Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.