Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 16:42:34
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 51 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Igor Keller guitars  (Prečítané 214486 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #435 kedy: 19. Október , 2008, 20:37:33 »

a kto by to kupoval tie vlastne dizajny Huh!

Páčia sa mi aj pekné gitarky z hromadnej výroby nejakej značky, ale o to je pre mňa cennejšia krásna a svojská gitara od výrobcu, ktorá je sama o sebe potom originál. Má pre mňa už aj inú hodnotu ako finačnú. Mám takých zopár. Žmurk
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #436 kedy: 19. Október , 2008, 20:43:00 »

Gitarari vedia,že gitaristi su "národ konzervativny" a uprednostnuju klasicke tvary. Preto sa do novych dizajnov moc nepuštaju-aj ked už som zopar videl.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #437 kedy: 19. Október , 2008, 20:48:20 »

Gitarari vedia,že gitaristi su "národ konzervativny" a uprednostnuju klasicke tvary. Preto sa do novych dizajnov moc nepuštaju-aj ked už som zopar videl.

no sak to je v poradecku ale ked budes mat par vlastnych dizajnov vycapenych na webe ta nezabije, ci?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #438 kedy: 19. Október , 2008, 20:51:19 »

no sak to je v poradecku ale ked budes mat par vlastnych dizajnov vycapenych na webe ta nezabije, ci?

Tých pár vlastných dizajnov treba najskôr urobiť. Nikto sa do toho nebude asi púšťať len tak a potom mu budú doma stáť. Najlepšie je, keď to má gitarista v hlave zrovnané, príde za výrobcom a povie si, aký nástroj by chcel mať. Netreba sa báť experimentovať.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #439 kedy: 19. Október , 2008, 20:52:32 »

to bola predsa objednavka - Igor neprisiel za chalanom a nenukal mu kopiu PRS... preco chalan nejde do PRS ? ja tipujem, ze je to takto nejako. najzakladnejsi PRS model zacina niekde 2400 Euro. "level" aky je na tej fotke v tejto teme (vykladanie, materialy) by od PRS zacinal niekde co ja viem - 3000Euro ? tipujem. a nepredpokladam, ze tolko si Igor za tu gitaru vypyta - skorej podstatne menej... ale to iba hadam a najlepsie by nam povedal Igor...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #440 kedy: 19. Október , 2008, 20:55:46 »

skus hodit par linkov lebo sa mi tie svk dizajny nejako nevryli do pamati

viem ze greben ma velmi pekny vlastny dizajn...ale zbytok neviem nic
sivcak ma tiez napr, uz spomenuty greben, milan ciz ma vlastne modely..
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #441 kedy: 19. Október , 2008, 20:58:07 »

to bola predsa objednavka - Igor neprisiel za chalanom a nenukal mu kopiu PRS... preco chalan nejde do PRS ? ja tipujem, ze je to takto nejako. najzakladnejsi PRS model zacina niekde 2400 Euro. "level" aky je na tej fotke v tejto teme (vykladanie, materialy) by od PRS zacinal niekde co ja viem - 3000Euro ? tipujem. a nepredpokladam, ze tolko si Igor za tu gitaru vypyta - skorej podstatne menej... ale to iba hadam a najlepsie by nam povedal Igor...
scenar je vacsinov taky, ze pride typek za gitararom a povie chcem kopiu gitary ako je na obrazku, kolko to bude stat? :) a gitarar gitaru urobi
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #442 kedy: 19. Október , 2008, 21:22:11 »

scenar je vacsinov taky, ze pride typek za gitararom a povie chcem kopiu gitary ako je na obrazku, kolko to bude stat? :) a gitarar gitaru urobi
Tiez suhlasim, pretoze v kazdom pripade ide o pocit z hry. Na novoty si clovek tazko "zvyka". Teda aspon ja urcite. Mne ide o dobry pocit z nastroja.
 Na zdravie!
Zaznamenané

cutaj
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 175


« Odpoveď #443 kedy: 20. Október , 2008, 07:48:57 »

Gitara vyrobena u gitarara s dobrym MENOM by mala byt drahsia ako original Kus vyrobeny na CMC linke  Si píš!!!   Nezahrávaj sa  neni podmienka ze gitara vyrobena u DOBREHO gitarara ma byt lacnejsia ako original ... Vsak ak chce niekdo original nech setri a ak chce niekdo original od gitarara nech setri viac aspon take pravidlo je u vyrobcov na zapade ,,, No neviem preco Slovaci pochybuju o svojich nadanych ...  , Myslim ze neni rozdiel ci je gitara vyrobena v JP , USa , EU  , je dolezite aky bol ten co na nu hra spokojny a splnila mu to co chcel  Žmurk  Pride cas ked tito chlapci -  vyrobcovia budu cennovo na svetovej  urovni  a to im prajem ,
« Posledná zmena: 20. Október , 2008, 07:50:30 od cutaj » Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #444 kedy: 20. Október , 2008, 08:40:00 »

Gitara vyrobena u gitarara s dobrym MENOM by mala byt drahsia ako original Kus vyrobeny na CMC linke  Si píš!!!   Nezahrávaj sa  neni podmienka ze gitara vyrobena u DOBREHO gitarara ma byt lacnejsia ako original ... Vsak ak chce niekdo original nech setri a ak chce niekdo original od gitarara nech setri viac aspon take pravidlo je u vyrobcov na zapade ,,, No neviem preco Slovaci pochybuju o svojich nadanych ...  , Myslim ze neni rozdiel ci je gitara vyrobena v JP , USa , EU  , je dolezite aky bol ten co na nu hra spokojny a splnila mu to co chcel  Žmurk  Pride cas ked tito chlapci -  vyrobcovia budu cennovo na svetovej  urovni  a to im prajem ,

dobre vravis. len pravdou sa to stane ked to bude skutocnost.  skoda ze teraz svetova kriza hypoteky zvysia urokove sadzby a za tie peniaze co si teraz kupis auto si kupis potom bycikel. zase to len vyhraju sikmaci a ich tovar za 5 korun.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #445 kedy: 20. Október , 2008, 09:05:04 »

Cutaj Zy si niečo pil už tak skoro ráno ?
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #446 kedy: 20. Október , 2008, 09:11:20 »

Cutaj Zy si niečo pil už tak skoro ráno ?

kolko myslis cutaj kusov kupil gitar od gitararov ked sa v tom tak vyzna ?  ha ha ha

Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #447 kedy: 20. Október , 2008, 09:17:27 »

cutaj má pravdu, vo svete je to tak. Už sme sa o tom inak bavili, furt sa tu preberá to isté..  ?§!.
 Žmurk
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #448 kedy: 20. Október , 2008, 09:26:22 »

Áno, ale je to napr. keď si niekto objedná model z Fender Custom shopu alebo Gibson Custom Shopu a stavia mu ho senior master builder, tak zacvakne oveľa viac, lebo tam robia tý najlepší z naj v rámci firmy a  majú naj materiály. Ja sa nebavím o stolároch...na to je možno iné fórum..
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #449 kedy: 20. Október , 2008, 09:30:07 »

Áno, ale je to napr. keď si niekto objedná model z Fender Custom shopu alebo Gibson Custom Shopu a stavia mu ho senior master builder, tak zacvakne oveľa viac, lebo tam robia tý najlepší z naj v rámci firmy a  majú naj materiály. Ja sa nebavím o stolároch...na to je možno iné fórum..

Nebavím sa o Custom shope známej komerčnej firmy, ale o Custom shope dobrého regionálneho výrobcu. Vo svete sú ceny takýchto robených nástrojov naozaj dosť vysoké.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 51 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.