Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 10:35:10
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 51 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Igor Keller guitars  (Prečítané 214470 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #480 kedy: 20. Október , 2008, 11:38:38 »

 bolo by dobre keby na tomto fore bolo uvedene kolko rokov ma prispievatel ( ale skutocne )  a ako dlho hra na gitare , ( pripadne ake ma IQ) aspon si clovek spravi obraz o niektorych prispevkoch  ,

Mal by si zacat, takze vek a IQ. Oboj nema prakticky vyznam, ale ides  Na zdravie!

 a este mylim ze slovensky gitarary poznaju viac technologii ako niekdo co pracuje  u Fendra , tam sa robi len fender a nie ziadne opravy insich znaciek ...  pripadne insie modely  ,

Toto je tiez extremny nazor robit z gitararov vo Fender Custom shope nejakych šiškárov.


Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #481 kedy: 20. Október , 2008, 11:47:54 »

keby boli henti stolari taki nimandi, tak po svete niesu ich nastroje KUPOVANE.
jasne ze je jednoduchsie ist do niecoho co ma spravne logo a potom po tyzdni vychvalovania tlacit najlepsiu gitaru (aparat) na svete dalej.
Zaznamenané

o-yep sro
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #482 kedy: 20. Október , 2008, 11:48:39 »

chlapci, vidim ze si tu tocite svoje plky.. tak nech to zaklincujem za kolko sa predavaju slovenski stolari (ako ich tu volate) http://cgi.ebay.de/Igor-Keller-Super-400-18-Archtop-Gibson-saiten_W0QQitemZ130258072174QQcmdZViewItem?hash=item130258072174&_trkparms=72%3A1229|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14
neprajnici radsej mlcte a cvicte na gitarach.

Roberto vidim ze aj ty si presiel z spickovych japonskych kopii na overeny model no tom videu co si sem dal. ale vsetko ma svoj vyznam  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #483 kedy: 20. Október , 2008, 11:48:43 »

už si veľký, nemalo by sa Ti to stávať....povedz to Pavlíčkovi, že mu to hrá zle...

...môže poďkovať Pejsovi, Tvojmu brachovi, čo bol za mixpultom..nikedy sa stane že hluchý zvukár vyrobí aj z Marshalla teslu signature sound... Na zdravie!
nepovedal som že to hra pavličkovi zle!!!! a nieje to  tym ,že bol za mixom P(aj pri pavličkovi bol a nehralo mu to tak dobre).. jemu to dobre hralo a je mi jedno ako to bolo hralo tam viac kapiel naraz a ked to jednemu hralo lepšie tak hovorim o tom... tu sa riešia same k...y na 5tu
prečo ked niekto povie "nebolo to biele všetci hned bolo to čierne!!!!!
« Posledná zmena: 20. Október , 2008, 11:50:12 od joe » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #484 kedy: 20. Október , 2008, 11:52:36 »

doležite je aby bol spokojny muzikant ked chce robenak za 100l je to jeho vec a ked nechce origoš tak nechce ,ja tiež nechcem drahe gitary lebo ma to nepresvedčilo že su vždy aj lepšie a mne to hra stejne vždy rovnako na čom brnkam
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #485 kedy: 20. Október , 2008, 11:55:14 »

prečo ked niekto povie "nebolo to biele všetci hned bolo to čierne!!!!!

lebo u nas na slovensku sa vynaslo vsetko vratane elektriny a nekonecneho zivota, o absolutnej inteligencii radsej nepisem, to je samozrejmost...len jaksik sa to odtialto bud este nedostalo von,alebo to pripisali niekomu inemu. tu ma kazdy patent na rozum. a taktiez lubime dopriat kazdemu, tesime sa z uspechu a neuspesnych povzbudzujeme:drink:

presne ako si napisal, kazdy nech hra na co chce.
Zaznamenané

o-yep sro
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #486 kedy: 20. Október , 2008, 12:07:25 »

Roberto vidim ze aj ty si presiel z spickovych japonskych kopii na overeny model no tom videu co si sem dal. ale vsetko ma svoj vyznam  Na zdravie!
beriem to ako dobry pokus, ale neboj nic.. ja mam stale kellerovku na ktorej hravam a za posledneho pol roka to bola moja hlavna gitara


* keller.JPG (44.1 KB, 432x576 - prehliadnuté 722 krát.)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #487 kedy: 20. Október , 2008, 12:09:35 »

ked poviem Pavličkovi to tak nehralo "napisal som pavličovi to hralo zle?Huh!? i
ked sa mne niečo nepači neznamena to "to je zle"
« Posledná zmena: 20. Október , 2008, 12:31:37 od joe » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #488 kedy: 20. Október , 2008, 12:12:13 »

beriem to ako dobry pokus, ale neboj nic.. ja mam stale kellerovku na ktorej hravam a za posledneho pol roka to bola moja hlavna gitara
ja hravam na robeny strakač a ani ma iny nezaujima "katov hra dobre" a v študiu mame ine kusky(origoš!) nemam dojem že by hrali lepšie,ked ma niekto ale milion mesačne nech si kupi aj briliantovu gitku stejne to nikoho nezaujima
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #489 kedy: 20. Október , 2008, 12:31:49 »

beriem to ako dobry pokus, ale neboj nic.. ja mam stale kellerovku na ktorej hravam a za posledneho pol roka to bola moja hlavna gitara

tak potom preco nahravas videa na gibson custom ? je to kazdeho vec na co hrava ale vidim ze aj tak si sa nakoniec prepracoval k nemu :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #490 kedy: 20. Október , 2008, 12:40:00 »

tak potom preco nahravas videa na gibson custom ? je to kazdeho vec na co hrava ale vidim ze aj tak si sa nakoniec prepracoval k nemu :)
Pozri, ja som mal take gitary o akych sa tu 99% ludom ani nesniva. to nieje obsahom tejto temy, to co mam ja doma si nedavam do popisky - je to moja osobna vec a vie to par ludi. Obsahom tejto temy su gitary, ktore vyraba Igor Keller. Ak chces nieco preberat osobne, tak mi napis spravu.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #491 kedy: 20. Október , 2008, 12:45:16 »

To studio bolo u Igora v dielni a nahral som to na tuto gitaru, lebo PRSko chlapec natesene odniesol pocas mojej vecere. Kedze sa u Igora ziadna gitara dlho neohreje, zostala len tato a rozobrany behringer strat. Clovek nemusi dva krat premyslat na co bude hrat. S tym PRS to bolo tak, ze sme ani nestihli ist k duskymu a za tebou spravit recenziu & porovnavacku, takze preto.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #492 kedy: 20. Október , 2008, 12:59:38 »

Podme radsej na pivo.  Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #493 kedy: 20. Október , 2008, 13:00:46 »

zatial najlepsi napad.....
Zaznamenané

kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #494 kedy: 23. December , 2008, 13:37:02 »

Gitary Majstra Kellera sa mi velmi pacia a prajem mu este hodne krasnych a dobre hrajucich nasrojov.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 51 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 23 otázok.