Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 12:21:02
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 51 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Igor Keller guitars  (Prečítané 214802 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #495 kedy: 30. Marec , 2009, 19:07:49 »

http://cgi.ebay.co.uk/Igor-Keller-Super-400-18-Archtop-Gibson-saiten_W0QQitemZ130258072174QQcmdZViewItemQQptZGitarren?hash=item130258072174&_trksid=p3911.c0.m14&_trkparms=66%3A2|65%3A3|39%3A1|240%3A1318



 Bravooo Bravooo
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #496 kedy: 30. Marec , 2009, 19:09:37 »


ale kde, pche...robenak za tolke peniaze  ?§!.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #497 kedy: 30. Marec , 2009, 19:12:36 »

urcite hra vyborne, igor je velmi sikovny, dneska som si zas zahral na novej misovej gitare a ta hra tiez uplne skvele!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #498 kedy: 30. Marec , 2009, 19:15:00 »

ale kde, pche...robenak za tolke peniaze  ?§!.
To nie je kus fošne osadenej snimačmi a tremolom-el.gitara.  :) Toto je ina kategoria gitar. Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #499 kedy: 30. Marec , 2009, 19:18:55 »

To nie je kus fošne osadenej snimačmi a tremolom-el.gitara.  :) Toto je ina kategoria gitar. Na zdravie!
asi som az prilis skryl tu ironiu :) verim, ze ta gitara hra dobre, rovnako ako ostatne igorove prace a tiez verim, ze ta cena gitary je opodstatna vzhladom na to ako hra, na spracovanie aj na pouzite drevo a HW   Na zdravie!
« Posledná zmena: 30. Marec , 2009, 19:19:18 od styrioci » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #500 kedy: 30. Marec , 2009, 19:25:06 »

asi som az prilis skryl tu ironiu :) verim, ze ta gitara hra dobre, rovnako ako ostatne igorove prace a tiez verim, ze ta cena gitary je opodstatna vzhladom na to ako hra, na spracovanie aj na pouzite drevo a HW   Na zdravie!
Ja som ju tam citil. :) Ale,niekto možno nie,tak som napisal,čo som napisal.A tym napisanym som chcel povedat,že tento druh gitar si hrači davaju často robit na zakazku / vid. u nas Jakabčič ? / a tie ceny su .... no su ake su.  :)
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #501 kedy: 30. Marec , 2009, 19:26:46 »

Ja som ju tam citil. :) Ale,niekto možno nie,tak som napisal,čo som napisal.A tym napisanym som chcel povedat,že tento druh gitar si hrači davaju často robit na zakazku / vid. u nas Jakabčič ? / a tie ceny su .... no su ake su.  :)

môžem jednu nemiestnu otázku? čo je na tých gitarách také zvláštne? čo je zvláštne na zuškárskej cremone so snímačom?

má to kilometrový sustain? či len to hrá uprdene?  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #502 kedy: 30. Marec , 2009, 19:30:10 »

môžem jednu nemiestnu otázku? čo je na tých gitarách také zvláštne? čo je zvláštne na zuškárskej cremone so snímačom?

má to kilometrový sustain? či len to hrá uprdene?  Na zdravie!
lubove nastroje su vseobecne narocne jednak na spracovanie, aj na pouzite materialy aby hrali tak, ako hrat maju... nie nadarmo sa medzi vyrobcami nastrojov povazuju za najnarocnejsie
Zaznamenané
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #503 kedy: 30. Marec , 2009, 22:40:08 »

Igor gratulujem ,zasa jedna nádhera na svete. Bola robená na objednávku,alebo si mal len potrebu stvoriť další majstrovský kus?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #504 kedy: 30. Marec , 2009, 22:50:59 »

Ako je tam uz dlho?
Zaznamenané

arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #505 kedy: 21. Máj , 2009, 15:12:28 »

Igor je proste macher. Ak budem mať raz peniaze - čo asi nebude tak skoro - dám si u neho urobiť gitaru. Držím mu palce, nech sa mu darí a nech veľmi nezdražie, kým pošporím.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #506 kedy: 11. Júl , 2009, 11:02:58 »

vcera sme so semishom spravili kratku navstevu igorovej dielne, pretoze undergroundovy virtuoz potreboval naladit gitary. predstava ze si sam naladi gitaru mu sposobuje takyto stav:


v dielni sme nasli niekolko majstrovskych kuskov, medzi vrchlne dielo patri kopia 12 strunovej gitary STAGG, ktoru igor tvori skutocne svojsky. pomaly priliepa kazdu pilinku a vo finishi to bude uzasny nastroj. zatial sa dostal do takehoto stadia:


aby sa mu lepsie pracovalo, tak neustale hladi na portret tohto veseleho pana. ano, je to pan golonka:


ked ma ale igor cas, tak sa venuje aj plytkejsej zabave, a to napriklad ladeniu jednej zo semishovych gitar:


a ked uz sa skutocne nudi, tak vyraba cuda pre jazzmanov:




fotka nadherneho vykladania hmatniku 7 strunovehu jazzcuda bohuzial nevysla, ale ten krasny pupenec ktory igor perletou vyskladal na hmatnik je ozaj majstrovske dielo. kvalita fotiek bohuzial nezodpoveda urovni igorovej prace, technika bola proti. cestu spat sme si kratili debatami o tom ako lubime hory a ci ten kosican ma niekoho.

stretli sme sa aj s arnysimmilarom ktory priniesol na servis svoju lavacku brian may gitaru a podebatovali na temu "ako ovplyvnuje kov v metalickom laku zvuk gitary". u igora je jednoznacne badat neustaly progres, 7 strunova jazzova gitara uz urcite nieje ziadna brnkacka. doprial by som kazdemu vidiet ako igorovi pod rukami z dreva rastu neskutocne kusky a nemusi sa jednat len o jazzovky, ci pripravovane mandoliny, ale aj "obycajne" elektriky. klobuk dolu  Zdravíčko
« Posledná zmena: 11. Júl , 2009, 11:05:32 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #507 kedy: 11. Júl , 2009, 11:08:15 »

 Bravooo krasa.. ja verim ze uz coskoro budu peniazky a zvazujem, ze oslovim prave Igora, aby mi spravil gitaru..  som o tom cim dalej viac presvedceny
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #508 kedy: 11. Júl , 2009, 11:16:14 »

 Bravooo
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #509 kedy: 12. Júl , 2009, 10:12:11 »

Zdravím pista58 a semisha s ktorými som sa stretol tento týždeň u Igora. Igor je skutočne trieda. Keď vezmeme do úvahy, že tá moja Mayovka už bola u gitarára predtým a stále mal na nej čo Igor robiť, klobúk dolu. Pokecali sme dobre s chalanmi, pozreli ako sa robí hmatník s použitím kozmických materiálov (grafitová výstuha + 2x uhlíková výstuha). Igor je skutočne trpezlivý a pracuje neustále na sebe. A ja som rád, že som osobne spoznal chalanov z fóra a gitaru mám už konečne v stave, že sa na tom dá hrať. Už som začal ale odkladať "jura" do prasiatka a keď ich bude dosť a Igor ešte bude žiť (niežeby sa chystal zomrieť, len mne to môže tak dlho trvať - našetriť), tak si dám k nemu spraviť nejakú "dospelácku" gitaru, s ktorou nebudú žiadne problémy.  Zdravíčko
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 51 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 23 otázok.