Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 05:51:40
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 51 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Igor Keller guitars  (Prečítané 214455 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #510 kedy: 04. September , 2009, 10:57:58 »

Majstrovi Kellerovi zelame vsetko najlepsie k dnesnemu jubileu, nech mu ruky a oci este dlho sluzia a nech ma este kopec dalsich spokojnych zakaznikov/priatelov..  Zdravíčko
Zaznamenané

ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #511 kedy: 04. September , 2009, 14:03:31 »

vela zdravia a hlavne vela nových gitár z tvojej dielne ti prajem k narodkam.
Zaznamenané
Syd
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105


Astronomy Domine


« Odpoveď #512 kedy: 06. September , 2009, 21:05:50 »

pripajam sa tiez vsetko naj a hlavne vela predanych gitar!!!!
Zaznamenané

Lime and limpid green, a second scene
A fight between the blue you once knew.
Floating down, the sound resounds
Around the icy waters underground.
Jupiter and Saturn, Oberon, Miranda and Titania.
Neptune, Titan, Stars can frighten.
Blinding signs flap
Flicker, flicker, flicker blam. Pow, po
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #513 kedy: 09. Február , 2010, 18:00:28 »

ahojte dobri ludia, chcel by som sa len opytat, ci nemate v plane niekto v najblizsich dnoch cestu za Igorom do Kralovho Brodu, mam tam uz druhy tyzden gitaru a kedze ma skolila choroba a nebudem moct tento vikend za nim zrejme prist, tak hladam niekoho z BA kto by mi ju dotiahol domov.

Dakujem
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #514 kedy: 09. Február , 2010, 18:05:56 »

ahojte dobri ludia, chcel by som sa len opytat, ci nemate v plane niekto v najblizsich dnoch cestu za Igorom do Kralovho Brodu, mam tam uz druhy tyzden gitaru a kedze ma skolila choroba a nebudem moct tento vikend za nim zrejme prist, tak hladam niekoho z BA kto by mi ju dotiahol domov.

Dakujem

dal si si vyrobit ci opravit? Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #515 kedy: 09. Február , 2010, 18:34:59 »

aj jedno aj druhe aj ked v tomto pripade ide o upravy/opravy na tej mojej..  o stavbe sa dozvieme neskor ak bude niekto zvedavy.. teda ak to vyjde samozrejme, ak to nevyjde tak sa tu jednoho dna uz proste neukazem to budete vediet ze veci su v dedicskom konani  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 09. Február , 2010, 18:37:21 od kaolko » Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #516 kedy: 09. Február , 2010, 18:43:04 »

ahojte dobri ludia, chcel by som sa len opytat, ci nemate v plane niekto v najblizsich dnoch cestu za Igorom do Kralovho Brodu, mam tam uz druhy tyzden gitaru a kedze ma skolila choroba a nebudem moct tento vikend za nim zrejme prist, tak hladam niekoho z BA kto by mi ju dotiahol domov.

A do Tatier Ti to pomoze? To by som vedel zabezpecit na tento vikend...  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #517 kedy: 09. Február , 2010, 18:43:40 »

A do Tatier Ti to pomoze? To by som vedel zabezpecit na tento vikend...  Na zdravie!
Bavím sa skvele do Tatier to nepomoze nikomu..  tam ti poslem humanitarnu pomoc akurat tak  Na zdravie!
Zaznamenané

igork
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 191



WWW
« Odpoveď #518 kedy: 27. Február , 2010, 12:48:06 »

Kamaradi, pratele... chcel by som poprosit vsetkych co maju nejaky nastroj z mojej dielne a mohli by mi ho zapozicat na vystavu Music expo, nech sa mi ozvu, najlepsie SS (pripadne mail, fon)  Na zdravie!

http://www.musicexpo.sk/
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #519 kedy: 05. Marec , 2010, 23:29:10 »

Dnes som si pokecal s Igorom na výstavke, ošahal jeho nástroje..výborná robota a zodpovedné meteriály..na to že som mu už na ne prispel nejakým hardwerom sme sa spoznali až dnes, teší ma to..ďalší pohodový chlapík "do zbierky"...gitary krásne... Na zdravie!
Zaznamenané
Marian.Radosovsky
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 215



« Odpoveď #520 kedy: 15. Marec , 2010, 20:56:32 »

Caute,
len tak v rychlosti, nechcelo sa mi tu hladat nejake podobne prispevky a problemy, nie je na to cas. Tak kym na neho zozeniem kontakt a kym mu vobec napisem...
Takze, mam doma jednu Ibanez, lacna Korea, ale mam ku nej celkom pekny vztah a podarila sa mi jedna nehoda a to taka, ze mam po nej na prednej doske celkom pekny flak az do dreva... Viditelny aj slepemu...
Tak sa chcem spytat, ci sa to vobec da a ak ano, ci sa to da za taku cenu, aby to nepresiahlo cenu samotnej gitary... Podotykam, nie je to ziadna jednoducha farba (cierna, biela a pod.), ale modra metaliza ?§!.... Diki...
Zaznamenané

Všetko je najprv v hlave, srdci a prstoch, až potom v drahých gitarách a efektoch.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #521 kedy: 16. Marec , 2010, 00:05:05 »

Caute,
len tak v rychlosti, nechcelo sa mi tu hladat nejake podobne prispevky a problemy, nie je na to cas. Tak kym na neho zozeniem kontakt a kym mu vobec napisem...
Takze, mam doma jednu Ibanez, lacna Korea, ale mam ku nej celkom pekny vztah a podarila sa mi jedna nehoda a to taka, ze mam po nej na prednej doske celkom pekny flak az do dreva... Viditelny aj slepemu...
Tak sa chcem spytat, ci sa to vobec da a ak ano, ci sa to da za taku cenu, aby to nepresiahlo cenu samotnej gitary... Podotykam, nie je to ziadna jednoducha farba (cierna, biela a pod.), ale modra metaliza ?§!.... Diki...
Igor sem chodi tak sporadicky, cislo nanho je 0915253535.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #522 kedy: 30. Marec , 2010, 17:12:37 »

mozem igora odporucit, dokaze odviest skvelu pracu v rekordne kratkom case  Zdravíčko
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #523 kedy: 30. Marec , 2010, 17:15:37 »

mozem igora odporucit, dokaze odviest skvelu pracu v rekordne kratkom case  Zdravíčko
V rekodne kratkom hovoris...

Kolko to je ?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #524 kedy: 30. Marec , 2010, 17:18:02 »

ak je material, cas, chcenie, tak cca tyzden
Zaznamenané
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 51 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.