Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 14:29:19
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 51 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Igor Keller guitars  (Prečítané 214479 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #555 kedy: 06. Jún , 2010, 22:12:57 »

ked uz sa rozoberaju fotky, tak fotit gitaru v trave je podla mna uplna hlupost  :)
treba jednoliate pozadie, minimalne trochu rozostrene a nerusive, aby vynikli detaily
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #556 kedy: 06. Jún , 2010, 22:26:14 »

ked uz sa rozoberaju fotky, tak fotit gitaru v trave je podla mna uplna hlupost  :)
treba jednoliate pozadie, minimalne trochu rozostrene a nerusive, aby vynikli detaily
ano, hlavne pri fotkach rozmeru 346x588  vyniknu aj tie najmensie detaily  :)

inac gitara popici, asi uz tradicne z igorovej dielne
« Posledná zmena: 06. Jún , 2010, 22:27:01 od styrioci » Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #557 kedy: 06. Jún , 2010, 23:20:33 »

velmi sa mi paci:) super styl.
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #558 kedy: 06. Jún , 2010, 23:26:04 »

uplne špica... a dúfam že do témy kde má karolko radosť pribudnú poriadne v poriadnom rozlíšení  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #559 kedy: 07. Jún , 2010, 07:16:14 »

ten co treba mam vsetko a naco ho budem kupovat zbytocnosti ked ho vyzaduju len taki co v zivote nic nenahraju a chodia past gitaru na luku
to je uplne v pohode ja sa totiz stale este len ucim hrat.. tak aby ked niekam nahodou raz pridem tak ti chudaci co to budu davat dokopy nemuseli nad tym stravit 100 hodin nad editaciou  Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #560 kedy: 07. Jún , 2010, 08:02:11 »

Krasne drevo, musim uznat.  Zdravíčko
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #561 kedy: 07. Jún , 2010, 09:47:27 »

uplne špica... a dúfam že do témy kde má karolko radosť pribudnú poriadne v poriadnom rozlíšení  Na zdravie!

ta tema uz neexistuje.. budem ked tak potom davat nejake linky priamo na FB kde budu vo velkom rozliseni je ich zopar tych fotiek dnes sa na to kuknem po praci
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #562 kedy: 07. Jún , 2010, 09:54:02 »

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs358.snc3/29505_1444258717681_1569510818_1063924_1947182_n.jpg
Zaznamenané

much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #563 kedy: 07. Jún , 2010, 09:56:15 »

fakt velmi pekna gitarka...dufam ze aj nieco nahras :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #564 kedy: 07. Jún , 2010, 12:23:22 »


je to krasny nastroj na pohlad, musi hrat zaujimavo vzhladom k drevam a ked sa jej budes chciet z nejakeho divneho dovodu zbavit, tak budes v mojich ociach za trubiroha, jedine ak by si sa mal na tom predaji nebodaj nabalikovat :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #565 kedy: 07. Jún , 2010, 12:45:52 »

vdaka, urcite sa jej nebudem chciet zbavit aj kebyze som vo financnej tiesni skor predam ostatne veci a nie toto.. zvukovo mi velmi vyhovuje, dokonca sa priznam ze som mal obavy ako to bude hrat cela ta kombinacia ale som spokojny. Ak by mal niekto zaujem spravit recenziu aj pre forum nie je problem.
zvukovo je to velmi zaujimave, povedal by som ze to hra podobne ako Robertov LP custom len s tym ze ma trochu hlasnejsie vysky a trochu komprimovanejsi charakter (cize zvuk nerobi vhuuus ale dzn dzn). s mojou 5150 si to rozumie uplne vyborne az som bol prekvapeny, specificky zvuk, iskrivy nabeh miestami ako ked sa zapne sirena a hlasitost nacisto takmer ako pri akustike heh, obaval som sa ze to bude velmi ostre ale je to uplne idealne, samozrejme je to tam citit ale nie je to neprijemne
skusim objektivne posudit z mojej strany:

pozitiva pre mna:
-zvuk je velmi tvrdy a pevny v basoch co mi uplne vyhovuje na take tie sekave styly kedze sa to nezlieva a neni to rozplzle
-pohodlie pri hre - super kobylka aj standardne perfektne prevedenie krku(co som si vsimol na viacerych Igorovych nastrojoch)
- vyborny attack (zrejme ta kombinacia ebenu a wenge)
- paci sa mi kontakt s drevom, clovek citi ze to viac rezonuje a je to zivsie
-variabilnost zvuku - na plexi sa to krasne vycistilo pri stiahnuti potaku vyborny cisty zvuk ani jazzman by nepohrdol (myslim vazne kebyze chce niekto slovickarcit heh)
-perfektne vyvazenie

negativa pre mna:
- vaha nastroja (je to fajn posilovacka na chrbat)skusal som to narychlo hodit na vahu doma a nejake 4kg tam asi aj nabehli heh
- ostra hrana hore - to sa zrejme este doriesi
- narocnost na udrzbu clovek musi byt opatrnejsi pri takejto uprave ale ja som v tomto svedomity (uz mam aj kupeny danish oil tak sa budem v tom vyzivat aby pekne vyzerala az ju vezmem na prechadzku)
-velmi citlive mechaniky budem si musiet na to zvyknu (trochu potocim o mm a uz som o 10 centov vedla heh)

momentalna signalova cesta:
gitara- TS808 od Janka (odporucam ppci)- MXR phase 90- NS2- 5150+4X12 EVh box a v slucke TC nova repeater

este narychlo otazka pre vas - Nechyba vam tam vizualne cierny binding? Lebo toto je vec z ktorej som stale na vazkach,takto sa mi to paci ale stale sa snazim predstavit ci by to s tym nebolo este o kusok lepsie
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #566 kedy: 07. Jún , 2010, 12:57:46 »

podla mna si to binding nezela, mne sa to osobne hodi akurat tak na LP, inde to vyzera trochu gycovo...
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #567 kedy: 07. Jún , 2010, 12:58:30 »

- binding urcite ano (ja milujem binding, hlavne natural)
- mal si si dat nieco na tu hlavu, je prazdna a vyzera ako nedorobena (capicu, siltofku alebo nieco podobne)

inak krasny nastroj
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #568 kedy: 07. Jún , 2010, 13:02:24 »

naturalny binding si tam neviem predtavit ked tak nieco tmavocierne mozno nech to vyzera zeto ide 'od krku'
a na tu hlavu som aj rozmyslal ze minimalne na krytky nejake logo ale to este domyslim, skoda ze Igor nema nieco take graficke okrem toho napisu, nejaky symbol by sa tam hodil
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #569 kedy: 07. Jún , 2010, 13:35:53 »

karol, ked das na tej gitare nieco prerabat, tak ta pridem vlastnorucne preplieskat svojou orechovou lopatou po chrbte  ha ha ha

na tej vahe sa okrem mahagonu a wenge isto podpisal aj palisander s ebenom, ked chce mat clovek heavy sounding gitaru, tak musi pouzit heavy dreva :)

gitarka hra minimalne tak dobre, ako vyzera. ak ti prepne a budes ju chciet predat, tak ti tiez pridem dat jednu s lopatou po chrbte  Beeee
Zaznamenané
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 51 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.