Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 19:28:40
Strán: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 51 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Igor Keller guitars  (Prečítané 214776 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #615 kedy: 01. August , 2010, 22:08:51 »

no ved hej a to neni pevna kobyla? som myslel, ze hej

to je napicu pevna kobylka
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #616 kedy: 01. August , 2010, 22:12:11 »

to je napicu pevna kobylka

tak to hej  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #617 kedy: 01. August , 2010, 22:15:46 »

mne jedna vec strasne vadi na tychto handmadeoch, aj ked je to skor problem zakaznika, a to ze nieje na tych gitarach logo. Co je to za gitara bez znacky? vsak keller nieje nejaka garazova zlatanina.. kebyze si dam spravit taku gitaru tak na tu tmavozelenu hlavu by slo pekne do kontrastu nejake vkusne biele logo vyrobcu
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #618 kedy: 01. August , 2010, 22:32:16 »

mne jedna vec strasne vadi na tychto handmadeoch, aj ked je to skor problem zakaznika, a to ze nieje na tych gitarach logo. Co je to za gitara bez znacky? vsak keller nieje nejaka garazova zlatanina.. kebyze si dam spravit taku gitaru tak na tu tmavozelenu hlavu by slo pekne do kontrastu nejake vkusne biele logo vyrobcu
šak každy si nalepí logo aké chce,aby sa to lepšie potom predávalo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #619 kedy: 01. August , 2010, 22:34:04 »

šak každy si nalepí logo aké chce,aby sa to lepšie potom predávalo  Bavím sa skvele

to plati len pri vernych musicman kopiach  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #620 kedy: 01. August , 2010, 23:02:22 »

nie vsade sa to logo ale aj tematicky hodi.. to co ma Igor vyborne pasuje na tie LPcka ale na mojej a asi ani na tejto si to nejak neviem predstavit..
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #621 kedy: 01. August , 2010, 23:07:35 »

vsak ale co brani v tom, navrhnut si vlastne logo, pouzit vlastny font aby sa to hodilo na konkretnu gitaru?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #622 kedy: 01. August , 2010, 23:10:50 »

vsak ale co brani v tom, navrhnut si vlastne logo, pouzit vlastny font aby sa to hodilo na konkretnu gitaru?

potom to uz nie je ale logo vyrobcu nie? ja som mal par napadov.. skor nieco take originalne.. napadlo mi ze co kebyze je logo na tele gitary.. vrezane.. zozadu ako je vlastne zadna strana gitary tak po obvode co ja viem 15cm by to bolo vyrezane a pismena by boli vystupene z dreva

veriza pre novacikov:

potom to uz nie je ale logo vyrobcu nie? ja som mal par napadov.. skor nieco take originalne.. napadlo mi ze co kebyze je logo na tele gytary.. vrezane.. zozadu ako je vlastne zadna strana gytary tak po obvode co ja viem 15cm by to bolo vyrezane a pismena by boli vystupene z dreva
« Posledná zmena: 01. August , 2010, 23:22:30 od kaolko » Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #623 kedy: 01. August , 2010, 23:28:02 »

potom to uz nie je ale logo vyrobcu nie?

vobec nie, pozri si napriklad ESP pouzivaju asi 3 druhy loga (neratam do toho ltd). Mne tam proste na tej gitare nieco chyba, podla mna ste mali skusit dat si spravit nejake graficke navrhy, verim ze nejaky sikovny clovek by vymyslel pekne logo ake by sa hodilo na tu gitaru + by sa pacilo aj tebe. Dalsia vec je marketing vyrobcu, nejaka vec s logom a znackou ma z marketingoveho hladiska omnoho vacsiu hodnotu
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #624 kedy: 01. August , 2010, 23:33:50 »

to je napicu pevna kobylka
+1
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #625 kedy: 01. August , 2010, 23:39:39 »

veriza pre novacikov:

uz si asi na toto stary aby si vedel nasimulovat take nieco  ha ha ha vsak tomu rozumiet, to musis takto: aká tesla 100w lampa na gitaru som mal na misle tesla music 70 je to lampa
Zaznamenané
Gaťo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 219



« Odpoveď #626 kedy: 01. August , 2010, 23:52:11 »

potom to uz nie je ale logo vyrobcu nie? ja som mal par napadov.. skor nieco take originalne.. napadlo mi ze co kebyze je logo na tele gitary.. vrezane.. zozadu ako je vlastne zadna strana gitary tak po obvode co ja viem 15cm by to bolo vyrezane a pismena by boli vystupene z dreva

veriza pre novacikov:

potom to uz nie je ale logo vyrobcu nie? ja som mal par napadov.. skor nieco take originalne.. napadlo mi ze co kebyze je logo na tele gytary.. vrezane.. zozadu ako je vlastne zadna strana gytary tak po obvode co ja viem 15cm by to bolo vyrezane a pismena by boli vystupene z dreva

páči sa mi ten nápad.. rezať to nebude jednoduche.. skor vymodelovať nalepiť a zalakovať
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #627 kedy: 02. August , 2010, 08:31:36 »

ale ja som nemyslel nic s lepenim... skor som myslel ze by to bolo vyrezane priamo do dreva :) bez nejakeho lepenia.. ze by vlastne bol ten napis taky obdlznik s castiami okolo pismen vyrezanymi takze by pismena vystupovali po obvode.. 
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #628 kedy: 02. August , 2010, 08:40:34 »

Sice pekne ze Schecter vyraba left hand, ale uz sme s Mirom (typek co si dal spravit tuto poslednu gitaru u Kellera) hladali vsade v europe s nejakou vyhodnou cenou ale kazdy dodavatel nam povedal ze az za cca 4-6 mesiacov ak vobec dodavatel doda... a to vazne sme uz skusali uz aj dobre ze nie Tadzikistanske stranky XD... Jedine z USA by sa dalo ale cena by ho vysla 1300eu co je pomerne vela XD
Zaznamenané

Im a little princess
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #629 kedy: 02. August , 2010, 08:50:13 »

Sice pekne ze Schecter vyraba left hand, ale uz sme s Mirom (typek co si dal spravit tuto poslednu gitaru u Kellera) hladali vsade v europe s nejakou vyhodnou cenou ale kazdy dodavatel nam povedal ze az za cca 4-6 mesiacov ak vobec dodavatel doda... a to vazne sme uz skusali uz aj dobre ze nie Tadzikistanske stranky XD... Jedine z USA by sa dalo ale cena by ho vysla 1300eu co je pomerne vela XD

no neviem aka je teraz situacia, ale ja som kupil pred rokom a pol, ci tak nejako lefthand schecter C1 za 530 ecok z ceskeho shopu
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 51 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 23 otázok.