Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 13:11:47
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Priznajte kolko casu stravite pri gitare  (Prečítané 28856 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #150 kedy: 16. December , 2007, 14:17:33 »

0 (slovom nula)
to bola veľmi vtipná odpoveď máš asi astrálneho dvojníka, mal by si si naňho dávať pozor, minule som ho stretol aj s gitarou  :)
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #151 kedy: 16. December , 2007, 18:12:27 »

rád by som si pokecal so Steveom Vaiom , koľko on stravil s gitarou pri cvičení. Že koľko rokov je to dokopy  ha ha ha
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #152 kedy: 16. December , 2007, 18:39:32 »

mna by zaujimalo ci kolko casu cvicenia(stupnice a tak) alebo inych veci(impro a licky)  lebo ked stupnice tak...to sa radsej ani nepriznam....a ked sola a tak tak aj ...4   5 hodin
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #153 kedy: 17. December , 2007, 16:29:18 »

huh priemerne by to mohlo vyst tak hodku za den ...   To co bolo? červená-von
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #154 kedy: 17. December , 2007, 20:29:55 »

no niekedy ju ani nechytim, niekedy 5 minut a niekedy 1 hodinu. a potom aj tak moja hra vyzera, ale to mam tazko v pici Som frajer
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #155 kedy: 18. December , 2007, 01:12:15 »

ked mam skuskove a picoviny, tak tie tri hodky denne, ale ked je potom taaaaaaaaaaak ....  Ja som čert..  Ja som čert.. ale je pravda, ze tri hodiny poriadne je viac ako 10 na hovno.
Zaznamenané

lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #156 kedy: 18. December , 2007, 07:19:38 »

1-2 hodiny denne.  Ale keď si zoženiem alebo požičiam školu tak viac.
Zaznamenané

hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #157 kedy: 20. December , 2007, 19:07:37 »

no podla toho co si nacvicoval  s metronomom na 180bpm. ja tiez vytiahnem cele a polove noty na aj na 181bpm Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele   ale nie...naco byt tak rychly... Fuuha zíram
rozklad co som supol do temy sweep picking...
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
xaxoo
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #158 kedy: 10. Marec , 2008, 19:28:48 »

co ja veeeem neviem ako ostatni... ale ja ked nieco prehanam tak zakonite skor ci neskor musi prist "anti-obdobie" (z tohto treba vynat drogy vseobecne - anti-obdobie pri nich nie je aicke) - taakze ked hram privela skonci to tak ze pride cas ked nehram vobec (privela je viac ako 7 hodin denne cely tyzden) - je mi uz z toho potom nejako divne...

takze ked mozem davam povinnu hodku (frajerka v garsonke trpi) ked nie je doma davam povinne 2 hodky, a ked je v robote davam tak 3-4 a viac ak nahravam napr.... ale myslim ze v priemere to nie je vac ako 2/ denne

ty jo... ze nema cas na vyske.. .to boli casy a ze som studoval myslim tazku skolu - ale mimo skuskoveho som okrem pobehovania po okoli mesta, hrania a vypalovania si palice ani nic nerobil... to kludne priznam aj 5 - 6 /denne

a progress? - mhmm kamosi teda tvrdia ze progres je, a aj mne sa zda ze by to aj slo..akurat som si to skazil 2-3 rokmi ktore som namiesto hrania stravil s chlastom.. uz som ale na dobrej ceste a tie 2 -3 hodky priemerne s kludom priznam... jedna je malo aj ked rozcviceny som tak po polhodke najviac... najradsej mam rezim - hodku hrat (v kuse) potom prestavka - ciga abo jedlo, dalsia hodka vkuse - ciga abo shluk, dalsia hodka - po nej polhodka volno - a dalej uz podla chuti a potreby (nahravanie, cvicenie etc..) striedat ako treba - oddych je dla mna nutny;-)))

akosi... mi pritom ale celkom fici zivot.... niezeby mi nieco chybalo..ale cas si to berie - aj ked som vdacny bohu za to ten cas netravim cumenim na telku... (aj ked jamovacka pri TV je obcas pouzitelna sranda ako isto vsetci vieme...)

kamos ale aj tak raz povedal... treba hrat o ostatne sa nestaraj ak to znie dobre tebe...secko dojde samo ak budes hrat

tah do zhrania

Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #159 kedy: 10. Marec , 2008, 19:33:29 »

no niekedy ju ani nechytim, niekedy 5 minut a niekedy 1 hodinu. a potom aj tak moja hra vyzera, ale to mam tazko v pici Som frajer
moj clovek ha ha ha aj ked to chcem v blizkej buducnosti zmenit konecne Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #160 kedy: 10. Marec , 2008, 19:34:15 »

zhodou okolnosti posledne mesiace hram vacsinou denne aj taku hodku dokopy mozno... necvicim, len obcas si dam taku intenzivnejsiu 15 minutovku aby som aspon udrzal, co mam.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #161 kedy: 10. Marec , 2008, 19:41:25 »

ja som si dal teraz kondicnu polhodku..aj to uz na mna rodinny prislusnici zazerali, tak radsej nedrazdim.. a este aj v kuse kycham, tak to nemalo zmysel..
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #162 kedy: 10. Marec , 2008, 21:08:07 »

moj clovek ha ha ha aj ked to chcem v blizkej buducnosti zmenit konecne Zdravíčko

este mas ten elan do toho? mne sa nechce ha ha ha ja si hram len tak pre zabavku Na zdravie!
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #163 kedy: 10. Marec , 2008, 21:10:26 »

este mas ten elan do toho? mne sa nechce ha ha ha ja si hram len tak pre zabavku Na zdravie!

moje slova...treba hrat a nie cvicit...  Beeee
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #164 kedy: 10. Marec , 2008, 21:12:29 »

moje slova...treba hrat a nie cvicit...  Beeee
najpr treba cvicit, lebo potom sa to hrou velmi neda nazyvat  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.