Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 12:08:55
Strán: 1 ... 10 11 [12] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Priznajte kolko casu stravite pri gitare  (Prečítané 28854 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #165 kedy: 10. Marec , 2008, 21:14:43 »

najpr treba cvicit, lebo potom sa to hrou velmi neda nazyvat  Na zdravie!

to je jasne....nuz niekomu staci pentatonika + par akordov a niekomu ani cely arzenal teorie nie...  Na zdravie! stara znama vec...
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #166 kedy: 10. Marec , 2008, 21:17:58 »

joey: to styrioci nepochopi ha ha ha
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #167 kedy: 10. Marec , 2008, 21:21:00 »

ale chapem..len mam skromny nazor, ze na to aby som mohol hrat a prezenotvat sa ako gitarista, tak by som mal ovplyvat nejakymi zrucnostami.. a to sa da ziskat drilom... hrat mozem o aj tu pentatoniku a 3 akordy, ale treba to zahrat technicky dobre  Na zdravie! snad sa chapeme :)
« Posledná zmena: 10. Marec , 2008, 21:22:02 od styrioci » Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #168 kedy: 10. Marec , 2008, 21:21:18 »

joey: to styrioci nepochopi ha ha ha

ale tak su ludia narocnejsi a ludia jednoduchsi...podstatne je aby hudba naplnovala ducha a je jedno ako sa pri tom zapotis...  Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #169 kedy: 10. Marec , 2008, 21:22:46 »

jasne, sak ja som to tak vazne nemyslel :) len komu sa chce cvicit? mne nie ha ha ha respektive nejdem za tym tak, ze "ej dopice teraz si musim pocvicit" proste si chytim gitku a zahram si cosi pre radost ( ked mi to nejde, tak aj pre nasratie ), ale pohoda Na zdravie!
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #170 kedy: 10. Marec , 2008, 21:24:48 »

ale tak su ludia narocnejsi a ludia jednoduchsi...podstatne je aby hudba naplnovala ducha a je jedno ako sa pri tom zapotis...  Na zdravie!

hej, ale to s tymi jednoduchsimi ludmi si posral. to neni dobry nazov, to potom vyznie zle. treba povedat "menej narocnejsi pre hru"  Beeee
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #171 kedy: 10. Marec , 2008, 21:25:13 »

jasne, sak ja som to tak vazne nemyslel :) len komu sa chce cvicit? mne nie ha ha ha respektive nejdem za tym tak, ze "ej dopice teraz si musim pocvicit" proste si chytim gitku a zahram si cosi pre radost ( ked mi to nejde, tak aj pre nasratie ), ale pohoda Na zdravie!

total suhlas...  Na zdravie!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #172 kedy: 10. Marec , 2008, 21:27:05 »

Kazdy by mal cvicit aspon tolko, aby nemal problem s rytmom.
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #173 kedy: 11. Marec , 2008, 00:53:58 »

treba cvicit denno denne, ziadne frajerky, ked skola , tak ju poriadne flakat Žmurk chodit neskoro spat a skoro stavat, nemat uz ziadne otlacky prstov na lavej ruke...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #174 kedy: 11. Marec , 2008, 01:48:02 »

sakra ale co uz cvicit, ked pred sebou posledny rocnik vysky a potom starat sa o svoj gagor. Je mi do plaču no time for shred
Zaznamenané
JAROSLAV
Hosť
« Odpoveď #175 kedy: 28. Február , 2010, 01:23:28 »

treba cvicit denno denne, ziadne frajerky, ked skola , tak ju poriadne flakat Žmurk chodit neskoro spat a skoro stavat, nemat uz ziadne otlacky prstov na lavej ruke...  Bavím sa skvele
u mna kruta tealita Na zdravie!
Zaznamenané
brano_
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90

Gibson, negibson, Jolana je Jolana. :)


« Odpoveď #176 kedy: 28. Február , 2010, 11:11:09 »

Ci s Rytmusom?  Popiskujem si

Kazdy by mal cvicit aspon tolko, aby nemal problem s rytmom.
Zaznamenané
Mr.Patres
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #177 kedy: 24. Apríl , 2010, 00:49:07 »

no ked sa zadari tak aj cely den :D ...hlavne teda cez prazdniny to vyzera asi tak ze vstanem o nejakej desiatej ani nevidim este a uz mam v ruke gitaru az do vecera... teraz pocas skoly, hlavne teraz na konci ked je toho ppci vela tak toho casu moc neni, ale tie 2-3 hodinky sa snazim... ale ked budu letne prazdniny, to bude :D

...ale niekedy to netreba prehanat a aj na kamosov myslet... hlavne ked to je vasa kapela!!! bo castokrat sa mi uz stalo ze som bol doma a cvicil sam miesto toho aby som isiel do skusobne a hral s kapelou Nezahrávaj sa
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #178 kedy: 25. Apríl , 2010, 20:37:51 »

Gitaru vacsinou chytam do ruk za ucelom produkcie napadov, co pendluje tak v rozmedzi: denne 3-4 hodinky (maximum) az po 3x tyzden chvilku (minimum - co uz, niekedy clovek nema chut nic silit). To je tak 70% casu co stravim s gitarou. Naozaj cvicim fakt tak ze by sa to zmestilo do jedneho mesiaca napocitanim na prstoch jednej ruky, vacsinou tak 3-4 hodiny.

Co ale nerad v poslednej dobe zanedbavam je zahrievanie pred koncertom. Predtym som sral nato, ale posledne cca 2 mesiace sme hravali tyzdenne za sebou vikendy, myslim, ze bolo aj nieco cez tyzden a take dobre 4 hodky si poobede zahriat ruky a mozog su optimal pre mna. Potom si dat silnu kavu predtym a hra to jak same  :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 10 11 [12] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 22 otázok.