Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:38:36
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako vysoko mať gitaru  (Prečítané 30048 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #135 kedy: 16. December , 2007, 12:05:17 »

ale ja som nenapisal,ze TY mu mas dat facku :)...ja len hovorim,ze toto jeho rypanie si moze niekto zle vysvetlit,alebo proste moze mat ten dotycny vybusnejsiu povahu. Mna urcite nevytoci,ja som mierumilovny clovek a takto cez net by som sa na nikoho nevedel tak nasrat,aby som chcel niekoho bit. A ja sa nebijavam,resp. nevyvolavam bitky,lebo sa bojim,ze by som niekoho dost zranil a nechcem mat opletacky  Bavím sa skvele
neviem, hovorím že strácam prehľad, ale mám taký dojem, že rýpavejší si ty, ale to je subjektívny dojem vytvorený z toho, že som si všetky vaše príspevky až tak dôkladne neprečítal, serte na to, poďte sa vožrát  Som frajer
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #136 kedy: 16. December , 2007, 12:07:12 »

neviem, hovorím že strácam prehľad, ale mám taký dojem, že rýpavejší si ty, ale to je subjektívny dojem vytvorený z toho, že som si všetky vaše príspevky až tak dôkladne neprečítal, serte na to, poďte sa vožrát  Som frajer

no tak kedze ste kamarati,tak je logicke,ze rypavejsi som ja :)..ja sa ozrat nejdem,dokoncujem teraz jednu gitarovu orchestralku,potom to sem dam,budete sa moct vyjadrit  Bavím sa skvele
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #137 kedy: 16. December , 2007, 12:11:46 »

je to možné, ale hovorím serte už na tie neplodné hádky, trošku diplomacie a kreatívnejších príspevkov bych poprosil, alebo, humornejších  :)
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #138 kedy: 16. December , 2007, 12:15:32 »

je to možné, ale hovorím serte už na tie neplodné hádky, trošku diplomacie a kreatívnejších príspevkov bych poprosil, alebo, humornejších  :)

no tak odomna sa diplomacie nedockas,ja nie som politik  Bavím sa skvele...a ked chces humor,skus www.funny.sk  :)
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #139 kedy: 16. December , 2007, 12:22:14 »

no tak odomna sa diplomacie nedockas,ja nie som politik  Bavím sa skvele...a ked chces humor,skus www.funny.sk  :)
ale už tu máš taký malý dôkaz toho, že si hádavejší, rasťo mi odpovedal, no jo tato a viac už nič a ty odpovedáš na každú vetu a to nie asi preto, že sa poznáme osobne, je to taká malá psychologická anticipácia i keď na psychológa sa nepasujem Na zdravie!
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #140 kedy: 16. December , 2007, 12:29:48 »

ale už tu máš taký malý dôkaz toho, že si hádavejší, rasťo mi odpovedal, no jo tato a viac už nič a ty odpovedáš na každú vetu a to nie asi preto, že sa poznáme osobne, je to taká malá psychologická anticipácia i keď na psychológa sa nepasujem Na zdravie!

no vies,vy dvaja si mozte pokecat aj osobne,ale ja s vami nie  ha ha ha..ide o to,ze teraz mam nahodou cas,tak odpisujem,o polhodku ma tu uz neuvidis,az vecer :)
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #141 kedy: 16. December , 2007, 13:13:15 »

no tak odomna sa diplomacie nedockas,ja nie som politik  Bavím sa skvele...a ked chces humor,skus www.funny.sk  :)
diplomacia je vyššia forma komunikácie, myslím, že by mala fungovať aj medzi obyčajnými ľuďáma, nie len verejno aktívnymi
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #142 kedy: 16. December , 2007, 14:10:57 »

... A pastni sem nejake video,kde hra Bettencourt arpeggia cez vsetky struny,rad by som si to pozrel....

neviem, ci je to dost technicky narocne a ci su to arepeggia a ci su cez dost strun, ale mne sa ta exhibicia celkom pozdava a este pri tom aj bohovsky frajersky vyzera, ziadny teplos:



staci, ked si to pozres od 2:55 do 4:20
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #143 kedy: 16. December , 2007, 18:39:57 »

tak v tomto videu nejak extremne nizko gitaru nema,neviem,ako ju mava inokedy,ja som ziadny koncert s nim nevidel. Hra rychlo,ale v drvivej vacsine len na troch tenkych strunach. A na zaciatku,ked hral tie tappingy tak sedel..preco asi?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #144 kedy: 16. December , 2007, 18:41:42 »

lebo si potreboval oddychnut, kedze dovtedy behal po podiu jak divy. neviem - si urcite vacsi expert, ale mne sa nezdalo, ze hral iba na 3 tenkych strunach, ale ako hovorim - ja o tom nemam az take znalosti...
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #145 kedy: 16. December , 2007, 18:51:07 »

lebo si potreboval oddychnut, kedze dovtedy behal po podiu jak divy. neviem - si urcite vacsi expert, ale mne sa nezdalo, ze hral iba na 3 tenkych strunach, ale ako hovorim - ja o tom nemam az take znalosti...

hej,asi to bolo tym,ze si potreboval oddychnut..resp. nie asi,ale urcite. A urcite som napisal,ze hral IBA na tenkych strunach. Ale tak mozme sa dohodnut tak,ze je uplne jedno,kde ma clovek gitaru,trebars aj na kolenach,vsetko je to iba o cviceni,lebo uz sa mi nechce sa o tom bavit. Moze byt tak Huh!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #146 kedy: 16. December , 2007, 18:52:57 »

no konecne si to uznal. nie je to s Tebou az tak marne...
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #147 kedy: 16. December , 2007, 18:57:27 »

no konecne si to uznal. nie je to s Tebou az tak marne...

a mohol by si teraz ist vysvetlit tomu chlapcovi,ze Slash je pozer. Lebo mna ma v pazi. Ty tu mas najviac prispevkov,hadam do Teba nezapicuje  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #148 kedy: 16. December , 2007, 18:58:13 »

martinLM ma viac.
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #149 kedy: 16. December , 2007, 19:02:18 »

martinLM ma viac.

no ale mas tu vacsiu autoritu,to hadam uzna aj martinLM  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 22 otázok.