Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 03:15:18
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako vysoko mať gitaru  (Prečítané 30049 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 21. December , 2005, 21:08:48 »

brko: ja som nepovedal ze je zly, ale ze ma nezaujal...
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
Davofka
nováčik
*
Príspevkov: 54



« Odpoveď #16 kedy: 21. December , 2005, 21:42:58 »

admin mas pravdu, na skuske som si dal na jednu pesnicku dole gitaru ale ma po nej totalne boleli ruky!!!!!fakt je to na vyklbenie dobra rada;)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 21. December , 2005, 21:48:48 »

brko napísal:
Citácia
ja ked som zacinal na gitare hrat tak som ju mal na kozach a hralo sa mi v podode a teraz hram 4 roky a gitaru mam neco vyssie vajec a hra sa mi tiez peckovo nevjem a zase dakedy dostanem obdobie ked si dam gitaru na kozy a hram napr. ked si pozriem ac/dc koncert  tak gitara je urcite vyssie ale ked pozriem  dajaky iny tak to ide zase nizsie .. zavisi to od situacie ked zacinas tak ruky su este zkrehnute a nie su take ohybne ... ale bo no proste ako sa tebe hra dobre tak je najlepsie ...


Najskor pises, ze ju mas na kozach, potom ze pod vajcami. Nieco mi tu nesedi :S
Zaznamenané

Davofka
nováčik
*
Príspevkov: 54



« Odpoveď #18 kedy: 21. December , 2005, 21:55:25 »

to myslel ze ked kukne daky koncert kde maju nizsie gitary tak ze ho to chyti a ze si da aj on nizsie a potom zasa naopak, kukne petrucciho a uz ma z gitary podbradnik.....aspon dufam ze to tak myslel:whistle:
Zaznamenané
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #19 kedy: 21. December , 2005, 21:56:21 »

Ja som odjakziva mal vysoko gitaru, mie moc, ale nechcem aby ma boleli ruky.Nikto mi este nic nehovoril do toho ako ju mam vysoko.A moc frajerske sa mi to ani nezhliada, frajer je ten, kto vie hrat;)
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 21. December , 2005, 21:57:09 »

no hovorim teda ze teraz mi to je jedno  ako vyskoko si ju dam tak si ju teda davam podla toho naco som prave namotany vzdycky as mi dobre, nosi teda hra  ...

Naposledy upravil brko, : 21.12.2005 o 22:16
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 21. December , 2005, 22:06:06 »

Dorian ma pravdu, gitaru si zaves tak, aby sa ti co najlepsie hralo. Ak ti niekto povie, ze by si to mal zmenit, lebo to blbo vyzera, tak to asi bude koko*t, ktory o gitare nic nevie.



BTW: Ked som zacinal, tiez sa v skusobni vyskytol tipek, ktory mi povedal, ze s tou gitarou vyzeram jak trtko, ze by som si ju mal dat nizsie, ak chcem byt spravny rocker....a tiez v zivote gitaru v ruke nedrzal....tak to je

Naposledy upravil Altostratus, : 21.12.2005 o 22:23

Uaaa...niekto mi zobral bodik z karmy....Neser ma! Neser ma! Neser ma!

Naposledy upravil Altostratus, : 21.12.2005 o 22:29
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #22 kedy: 21. December , 2005, 22:16:59 »

ja som zistil, ze vyska basy a pohodlnost hrania sa velmi meni od toho co hram. ked si chodievam zahrat s punkovou kapelou, tak mi nieje prijemna basa pekne hore, nemozem sa do toho trsatkom tak energicky opriet.
naopak, ked hram funk a nejake prstove veci, tak mam radsej lepsi kontakt s basou a davam si ju vyssie.
Zaznamenané

o-yep sro
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 21. December , 2005, 22:32:11 »

Altostratus napísal:
Citácia


Uaaa...niekto mi zobral bodik z karmy....Neser ma! Neser ma! Neser ma!

Naposledy upravil Altostratus, : 21.12.2005 o 22:29



no sak mas jeden ja mam -3...
teda teraz mi ktosi ubral  teda - 4 ..

Naposledy upravil brko, : 21.12.2005 o 22:32
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 21. December , 2005, 22:47:17 »

...ak sa mam priznat, ja ju mam velmi nizko.... trochu nad kolenami.... hra sa mi sice zle, ale nikto ma nepresvedci, aby som si ju dal nizsie, lebo som tvrdohlavy debil..
ale ked to zvladol Jimmy Page, zvladnem to aj ja.... Beeee
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 21. December , 2005, 23:05:00 »

Pista ma pravdu, zalezi to od toho co hras.
Zaznamenané

Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 21. December , 2005, 23:27:40 »

hore ci dole v kazdej pozicii sa da nacvicit to co chces.. otazka je ako velmi sa ti chce a ako je image pre teba dolezity.. Su dokazy ze ludia co maju dole gitaru vedia vypalovat tak isto ako ty co maju gitaru hore cize je to na kazdom ako velmi sa mu chce..  to ked nieco tazsie budem chciet zahrat tak sa na to vykaslem lebo napr treba roztahovat velmi prsty??  nie ked chcem nacvicim to..  ked chcem mat gitaru na prirodzeni tak sa tam naucim hrat  ked nie dam vyssie je to otzaka ako velmi to chcem   tak nejako ja mam dost nizko na to aby sa mi hralo v pohode casom sa my bude hrat dobre  :silly:

Naposledy upravil Mr.Lado, : 21.12.2005 o 23:33
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #27 kedy: 21. December , 2005, 23:49:14 »

ja lubim mat vysoko gitaru, a co pod najvacsim uhlom.... podla mna to vyzera skvele, aj sa tak skvele hra...
 
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 22. December , 2005, 00:00:12 »


Paul Masvidal (Cynic, Aeon Spoke)

Streamujte http://video.google.com/videoplay?docid=4713339115060706480&q=lack+of+comprehension, tam hraju obaja (cize aj Schuldiner na obrazku vyssie)

Naposledy upravil martinlm, : 22.12.2005 o 00:03
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 22. December , 2005, 00:02:19 »

pan Lado... uplne s tebou nesuhlasim.. podla mna to plati iba po urcitu hranicu, niektore veci sa jednoducho na vajcach zahrat nedaju... pretoze ta nepusti dlzka ruk a prstov.. vsimaj, ze aj Wylde alebo Slash pri solovani vo vyssich polohach dvihaju gitaru hore.. Wylde si opiera nohu o odposluch, cize vlastne hra ako keby sedel...

vsetko je to ale len vec imageu... sak si predstavte punkera, co ma gitaru na kozach.... akoby to len vyzeralo...
no ludom, co prisli hudbu naozaj pocuvat, je uplne jedno kde ma hrac zavesenu gitaru, dolezite je to, ake zvuky z nej idu...
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.