Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 22:26:17
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DOD FX 70 Metal X  (Prečítané 3681 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
moDeee
nováčik
*
Príspevkov: 59



« kedy: 23. December , 2005, 19:59:20 »

Zdravim ! Chcem sa spytat ci mate skusenosti s tymto efektom, ma dobry zvuk ?alebo vsetko co o nom viete napiste sem THX :)
Zaznamenané

\"Sex, drugz, rock\'n\'roll !\"
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #1 kedy: 24. December , 2005, 00:16:25 »

modeeeeeeee: no ja som hral cez Digitech Death Metal, co by malo byt identicke, len pod novym vyrobcom... je to v podstate Digitech grunge vyhuleny s Gainom na plne pecky a trojpasmovym equalizerom. Nevyhoda je ze sa neda nastavovat ten gain - je stale meximalny a neni nan potenciometer...
Rozdiel medzi DOD a Digitechom je ten ze Digitech Death metal ma druhy vystup s kabinet simulatorom ako je uz u digitech single pedalov dobrym zvykom a je to uzitocna vec...
Inak ma death metal agresivny (na moj vkus az prilis prekresleny) zvuk... treba skusit, urcite to neni zle pre death metalistu - ale skorej pre Grindera, lebo to je asi najextremnejsi pedal aky existuje... na rockovu muziku by som to osobne v zivote nepouzil, je to velmi tvrde...ak ho mas k dispozicii kupit za rozumnu cenu, tak si ho kup, urcite vyskusas nieco nove a zaujimave Popiskujem si

Starý ujo DOD Death metal FX86


Mladý vnúčik Digitech Death metal


.... a tu je to na co si sa pytal :woohoo: DOD FX 70 X-metal

...neviem o nom nic. za moje zbytocne zavádzanie sa hlboko ospravedlnujem (stane sa :silly: ).
« Posledná zmena: 05. Január , 2007, 15:27:18 od Martinlm » Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 24. December , 2005, 00:20:18 »

chod na www.digitech.com a tam su aj dajake ukazky ..
Zaznamenané

moDeee
nováčik
*
Príspevkov: 59



« Odpoveď #3 kedy: 24. December , 2005, 01:08:35 »

Ak je tak ako hovoris ty Tomas tak to je na mna moc tvrdeee Smútim, si si isty ze je to to iste ako ten Digitech Death Metal ??
Zaznamenané

\"Sex, drugz, rock\'n\'roll !\"
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #4 kedy: 24. December , 2005, 01:18:23 »

modeee napísal:
Citácia
Ak je tak ako hovoris ty Tomas tak to je na mna moc tvrdeee Smútim, si si isty ze je to to iste ako ten Digitech Death Metal ??
100%-ne...  mne to pripada ako nejaka reedicia, zajtra, resp. dneska sa este skusim pozriet na nejake deataily, ze preco to teraz robi digitech, ale zvuk je ten isty naisto... a propos: za kolko sa ti da zohnat? spekulujem, hmmm... Ja som čert..
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
moDeee
nováčik
*
Príspevkov: 59



« Odpoveď #5 kedy: 24. December , 2005, 01:21:39 »

neviem este ked mi odpise chlapik ta kti napisem neboj :) toto zrejme nebude moj styl:side:
Zaznamenané

\"Sex, drugz, rock\'n\'roll !\"
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #6 kedy: 24. December , 2005, 01:30:44 »

modeee napísal:
Citácia
neviem este ked mi odpise chlapik ta kti napisem neboj :) toto zrejme nebude moj styl:side:
oukej, rozmyslal som totiz v mojom nedavnom grindovom obdobi ze si ho zaobstaram, ak by ho daval za rozumny peniaz, tak by som sa vedel dohodnut... B)
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 24. December , 2005, 20:49:44 »

Jolan - chalan sa pytal na DOD FX70 a ty si mu napisal o DOD FX 69 (grunge) a DOD FX 86 (Death Metal). Nedoplietol si to Huh!

Inak Grunge sa da v pohode pouzit na rozne situacie. Je to patentovane tranzistorove skreslenie, ktore sa vyskytovalo aj v najdrahsich procesoroch od Digitechu za par 10 tisic, nie je to iba samotna ta krabicka. Urcite nie je vhodne iba na tvrdu muziku ! Death Metal FX 86 bol iba pedal so skreslenim Grunge a agresivne nastavenymi korekciami. A kedze na nom nejde ubrat skreslenie, na nic ine ako tvrde hranie sa nehodi.

Ale Metal X nepoznam...
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #8 kedy: 24. December , 2005, 21:23:20 »

rastis napísal:
Citácia
Jolan - chalan sa pytal na DOD FX70 a ty si mu napisal o DOD FX 69 (grunge) a DOD FX 86 (Death Metal). Nedoplietol si to Huh!

Inak Grunge sa da v pohode pouzit na rozne situacie. Je to patentovane tranzistorove skreslenie, ktore sa vyskytovalo aj v najdrahsich procesoroch od Digitechu za par 10 tisic, nie je to iba samotna ta krabicka. Urcite nie je vhodne iba na tvrdu muziku ! Death Metal FX 86 bol iba pedal so skreslenim Grunge a agresivne nastavenymi korekciami. A kedze na nom nejde ubrat skreslenie, na nic ine ako tvrde hranie sa nehodi.

Ale Metal X nepoznam...

tak ja som slusny hlupak, boze moj, co sa so mnou deje...Si píš!!!!

modeee: hlboko sa ospravedlnujem!!!!!!!! nic nie je stratene, ak sa ti da tak ho vyskusaj... inak ho ani ja nepoznam, ani som o nom v zivote nepocul...

rastis: podla mojho nazoru to bude nieco nepodarenejsie od DOD, ked je to take nezname... maju totiz kopec aj nepodarenych pedalov... sam som na par bzuciakoch hral. avsak podla par recenzii co som vygooglil sa chlapikom celkom pacil, skoda ze boli len dve ( recenzie :woohoo: ) preto to nemusi byt 100% objektivne...
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
moDeee
nováčik
*
Príspevkov: 59



« Odpoveď #9 kedy: 24. December , 2005, 21:44:39 »

omg Tomas si ma riadne doplietol:laugh: ale neva aj som si myslel ze to nebude az take tvrde skreslenie, heh stava sa
Zaznamenané

\"Sex, drugz, rock\'n\'roll !\"
moDeee
nováčik
*
Príspevkov: 59



« Odpoveď #10 kedy: 24. December , 2005, 21:50:56 »

ak sa najde niekto kto s nim ma skusenosti nech napise sem do fora please :)
Zaznamenané

\"Sex, drugz, rock\'n\'roll !\"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 26. December , 2005, 20:44:52 »

jolan napísal:
Citácia
... maju totiz kopec aj nepodarenych pedalov... sam som na par bzuciakoch hral. ..


Hej, DOD mal dost aj naozaj zlych pedalov.

modeee - asi sa nevyhnes osobnej skusenosti, kedze nikto to tu asi nepozna...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 22 otázok.