Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 12:46:25
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Arzenal  (Prečítané 6422 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« kedy: 24. December , 2005, 21:40:31 »

Poznate tuto kapelku?
Ja mam od nich len jedno demo na ktorom su 4 pesnicky. Znie to pekne trashovo, su tam chybicky, ale mne sa to veeelmo paci a hned ma to dostalo. Nic o nich neviem a ani neviem ..... proste nic neviem ale chcel by som :) .

Naposledy upravil marjan, : 24.12.2005 o 21:41
Zaznamenané

grind rock
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 25. December , 2005, 00:53:20 »

Marjan, si tu nový, tak zatiaž nevieš, ale - keď zakladáš novú tému o nejakej kapelke, treba ju aj riadne uviesť. To zn. niečo o kapele napísať, prípadne uviesť link na stránku ...
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 25. December , 2005, 00:57:06 »

Chalan ty si robis srandu alebo co... ?Si píš!!!!!     .... ja v tejto kapele hram
Zaznamenané
Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #3 kedy: 25. December , 2005, 12:46:52 »

pitu napísal:
Citácia
Marjan, si tu nový, tak zatiaž nevieš, ale - keď zakladáš novú tému o nejakej kapelke, treba ju aj riadne uviesť. To zn. niečo o kapele napísať, prípadne uviesť link na stránku ...


jaj Pitu, lenze ja nic o nic neviem. Som sa chcel nieco dozvediet. Nasiel som tu sice link na ich stranku, ale nic tam neni Smútim .
Zaznamenané

grind rock
Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #4 kedy: 25. December , 2005, 12:49:11 »

astaroth777 napísal:
Citácia
Chalan ty si robis srandu alebo co... ?Si píš!!!!!     .... ja v tejto kapele hram


:blink: vahaaav tak to som teda necakal ...... Ak mi to dovolis ta k rad by som pochvalil cely Arzenal a pocuvaj sak nieco o vas napis. Som vas faking fan :woohoo:
Zaznamenané

grind rock
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 25. December , 2005, 13:05:15 »

No to demo co mas to je este nejak z roku 2002 tam som vtedy este nehral. Bolo to este vtedy nevyzrele a az do punku, hlavne Alkac ha ha ha
Lenze pak Arzenal uz dozrel a poslednych 5 veci co mali tak to bola fakt BOMBA, lenze pak odisiel doprovodny gitarista, ale hlavna zostava zostala cela...a islo im to celkom fajn...
Lenze stala sa jedna hrozna vec... proste ze moj bratranec (basak) zomrel. Nebudem tu rozoberat ako sa to stalo, ani nic podobne.
Tak sa Arzenal rozpadol a to bol taky impulz pre mna aby som zacal hrat na gitaru...tak som makal a makal...zacal som hrat s bubennikom trocha Death a ChoB a nejake ine blbosti... No a pak sa pridal aj gitarista z Arzenalu a ja som ukecal jedneho chalana na basu...a ucim ho. Tak v podstate teraz tvoria Arzenal 2ja povodni a 2ja novi clenovia. Zacali sme hravat Megadeth a Metallicu, lenze boli nejake problemy a par krat sme sa rozpadli a par krat dali dokopy. No ale chalanov stale do toho zenem takze hadam to uz pojde... trochu uz z toho vysli, ale casom sa hadam do toho dostanu.... teraz hravame take jednoduche veci aby sme sa poriadne zohrali> Kabat, Megadeth, Metallicu, Team, Tublatanku...a xcem teraz aj Accept a nejake covers Žmurk
Zaznamenané
Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #6 kedy: 25. December , 2005, 13:19:40 »

Noo ten alkac je podareny, mne sa tam pacili tie sola. Boli take \"rebelantske\" a mne to znelo akoby sutazili gitaristi, no proste parada. A kto tam naspieval na tom deme? Mal taky veruze zaujimavy hlas.

Vcera som tu pisal len tak, ci reku fakt niekto nepozna Arzenal a ono pozrime natrafil som na silny koren ha ha ha. Tak ked uz nic tak aspon mne tu mozes vypravat a vypravat co mate noveeho :)
Zaznamenané

grind rock
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 25. December , 2005, 13:39:58 »

No to spieval slolo gitarista.... spieval vtedy prvy krat...a dost falosne... ale uz je to lepsie....
Ti vravim ze vtedy to bolo este take nevyzrele a nehrali este ani v tonine ha ha ha ...
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 26. December , 2005, 00:19:07 »

Ja nic proti, ale netreba tu zakladat temu na \"garazove\" skupiny. Tato tema je o kapelach, ktore su ikony, boli alebo su prinosom pre gitarovu hudbu, a este Sign :) treba zasah Si píš!!! :silly:

btw. co od Teamu hrate?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 26. December , 2005, 00:35:45 »

lol, ze ikony... bambus zase perli ha ha ha

btw: az dojdem na toho pajaca, co furt klika na tie pripecene palceky pod mojim avatarom, tak mu zoberem mys! Neser ma! ...a dakam mu ju umiestnim Ja som čert..

Naposledy upravil Iggy, : 26.12.2005 o 00:37
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 26. December , 2005, 01:02:59 »

iMbUS napísal:
Citácia
Ja nic proti, ale netreba tu zakladat temu na \"garazove\" skupiny. Tato tema je o kapelach, ktore su ikony, boli alebo su prinosom pre gitarovu hudbu, a este Sign :) treba zasah Si píš!!! :silly:

btw. co od Teamu hrate?


sorry.... ze je tu zmatok kvoli nasej kapele...a nemozes to presunut inde...
od TEAM....klasika> Reklama na ticho, mala nocna burka Žmurk
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 26. December , 2005, 02:15:29 »

jasne klasika..to sme hrali aj my. paaaatram, ja ta naajdem naajdem uvidiis Žmurk
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 26. December , 2005, 10:03:51 »

a este musim dodat, ze do malej nocnej burky stahoval solo imbus vlastnousne, lebo sa mu ziadne nepacilo :))
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 26. December , 2005, 11:04:07 »

swordy napísal:
Citácia
a este musim dodat, ze do malej nocnej burky stahoval solo imbus vlastnousne, lebo sa mu ziadne nepacilo :))


No aj ja si vsetko podla ucha, bo taby na taketo veci asi niesu..... :)
Zaznamenané
proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 26. December , 2005, 20:46:46 »

no vypocul som nejake tie ukazky zo stranky arzenalu a vcelku usmevne boli;)
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 23 otázok.