Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 15:28:03
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater-Falling Into Infinity  (Prečítané 2061 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« kedy: 26. December , 2005, 19:02:44 »

Dost casto sa neviem rozhodnut, ktory album DT je moj najoblubenejsi....tento mam strasne rad (popri Awake). U mna mu kraluje Trial Of Tears a spolu s nim instrumentalka Hells Kitchen a Lines In The Sand. No a srdcovka Hollow Years. Ako ich tak vymenuvam, tak som si uvedomil, ze vlastne vsetky. DT tento album udajne prilis nemaju radi, vraj ich firma nutila hrat tak, ako nechceli. V rozhovoroch sa parkrat spominala pesnicka You, Not Me, vraj s nou kapela nieje spokojna, ale ja ju mam fakt rad. Proste perfektny album....super je aj naväzujuci zivak Once In A Livetime....tak sa vyjadrite

Naposledy upravil Mdr.Guitman, : 12.03.2006 o 19:15
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 26. December , 2005, 19:06:05 »

ja mam rad vsetky, takze aj tento. Viem, ze oni velmi nemaju radi to obdobie s Derekom, a aj vela fanusikov to obdobie nema rado.

Mne sa pacia takisto tie veci ako Trial Of Tears, to je strasne nedocenena vec. Hollow Years je vidno, ze to je taka popovica...jednoducha melodia pekna, ziadne sola nic. Ale fajne. No na budokane zahrali Hollow Years, ze som sa skoro posral..hlavne z toho sola.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 26. December , 2005, 19:21:29 »

Neviem, ci pricinou nespokojnosti s tym albumom je prave Sherinian...no ale prave som chcel spomenut, ked si tak kacirsky oznacil Hollow Years za popovku...live verzia je vazny zazitok....BTW Silent Man je tiez popovka?
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 26. December , 2005, 21:06:06 »

Tento album mam velmi rad - je iny, je svojsky, ma specificku atmosferu. A hlavne je tam minimum onanovania.

A samozrejme Peruvian Skies...to je dokonalost. Ci uz spev, ci ta atmosfera...
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 26. December , 2005, 23:13:17 »

jaaj na tej skladby sa mi nepaci jedna vec. A to, ze ked uplne vrcholi to feelingove solo jak svina, tak to tam useknu a ide riffovacka...to ma vzdy tak nasere :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.131 sekund, 22 otázok.