Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 06:44:45
Strán: [1] 2 3 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ibanez ValBee  (Prečítané 28375 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« kedy: 27. December , 2005, 12:39:21 »

Ibanez ValBee



5 W elektronkove mini kombo na domace pouzitie.

    *   Power Tube - 6L6GC x 1
    *   Pre Tube - 12AX7 x 1

    *  6.5\" IBANEZ ORIGINAL \"POWER JAM 654\" speaker


Vyzera to byt celkom zaujimavy produkt, zda sa, ze je to uplna novinka, takze otazkou ostava, kedy sa to dostane do obehu a aku cenu to bude mat. Predpokladam (a dufam), ze ale asi co najnizsiu.

Na stranke vyrobcu spominaju nieco o hi-gaine, ale s tou 1 elektronkou v predzosilnovaci si to neviem celkom dobre predstavit. Hmm..no rad sa necham prekvapit. :)


Co myslite - zaujimavy vyrobok, alebo blbost? :)

Naposledy upravil MageZ, : 27.12.2005 o 12:40
Zaznamenané

Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #1 kedy: 27. December , 2005, 12:46:38 »

Ked to nebude hrat uplna ako rit a ked to nebude stat viac ako 4k tak si to zo srandy kupim
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 27. December , 2005, 13:56:02 »

Mna skor zaujal ten maly 5w Epiphone Valve Junior. Ten ma len volume a nic ine, co mne vyhovuje, bez gainu sa zaobidem. Len samozrejme kedze Muziker je mimoriadne vydarena predajna, tak uz cakam na neho asi tristvrte roka. A to sa mi mali oni ozvat a informovat ma. Skratka, starostlivost a zaujem o zakaznika tu prekvita.
Cize aj tento Ibanez kym sem nahodou dorazi, tak si pockate par mesiacov (rokov).
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #3 kedy: 27. December , 2005, 14:32:45 »

No ja neviem... znacka Ibanez a dobry aparat maju od seba podla mojho nazoru dost daleko... volakedy do roku cca 2004 v katalogoch vzdy zdoraznovali, ze oni vyrabaju iba \"moderne technologie\", tym samozrejme mysleli tranzistorove komba a aparaty - doslova tam stalo \"naco utracat peniaze, za aparaty, ktore menia zvuk zo dna na den a su tazke? My vyrabame aparaty so SUCASNYM MODERNYM soundom\"... a zrazu, ked som sa dozvedel pred casom ze zacali vyrabat daku lampovu hlavu a teraz este toto.... no neviem, asi zistili ze pravda o dobrom zvuku lezi inde... k tomu kombu: nemusi to byt zle, ale nedoverujem tomu... treba skusit, kedze je to ibanez, bude to asi aj prijemna cena, kazdopadne ten epiphone junior mi pripada 1000x sympatickejsi...:huh:
P.S.: mne sa viacej hodi k elektronkovemu kombu vintage design ako takyto moderny patvar, preto inklinujem v mojich snoch skorej t epiphonu, ale to je subjektivny nazor Popiskujem si :silly:

Naposledy upravil jolan, : 27.12.2005 o 14:48
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #4 kedy: 27. December , 2005, 14:38:38 »

S vlastných skúsenosti môžem potvrdiť, ťe ak je niečo úplna novinka takto na náš trh príde tak o rok. Aj keď ponúkať obchodníci to budú samozrejme oveža skvôr. Aby som nekrivdil tak \" nie všetci\"
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #5 kedy: 27. December , 2005, 16:08:22 »

Suhlasim s Tebou Jolan, navyse na ten Epiphone maly som cital zvacsa pozitivne ohlasy, vraj je to idealne na domace cvicenie. Akurat tam treba vymenit zevraj lampy, lebo su tam najlacnejsie Sovteky.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #6 kedy: 27. December , 2005, 23:05:34 »

za ten ibanez to bude riadna palka, pocitam tak 7-10 tis...

http://cgi.ebay.de/IBANEZ-VBG-Roehrenamp-Valbee-OVP-Garantie_W0QQitemZ7376444636QQcategoryZ21763QQrdZ1QQcmdZViewItem
Zaznamenané

stoka!
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #7 kedy: 28. December , 2005, 10:02:19 »

no ten Epi Junior moze byt dost dobra vec na doma... tiez o tom rozmyslam. inac keby mal niekto chut to zbastlit doma tu je schema http://www.euthymia.org/DIY/VJstock.jpg . vyzera to dost jednoducho takze niekto zrucnejsi by nemal mat problem.
Zaznamenané
jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #8 kedy: 28. December , 2005, 10:13:58 »

sikovnejsi mozu porobit, sak je tam iba potak volume a to teoreticky nema byt nejaky zlozity obvod... ale ja si nan asi predsa len pockam, lebo k vyssie spominanej kategorii ja nepatrim :silly:
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
sanraal
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #9 kedy: 28. December , 2005, 11:01:37 »

prave tato tema ma priviedla k tomu, ze by mi domov bodlo nieco malicke dobre hrajuce :-) samozrejme tento ibanez si asi nekupim, predsalen... ibanez je fajn, ale mam od nich gitaru a to mi staci. gitary robit vedia, ale :-) idem asi pogooglit po niecom inom dobrom malom elektronkovom...

Naposledy upravil SanRaal, : 28.12.2005 o 11:02
Zaznamenané

Keep on rockin in the free world! :-D
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 06. Január , 2006, 13:57:50 »

Takze v Musik-produktive uz maju v ponuke.
Odhad ceny v podani miso_koloa bol spravny - 208 euro. :)

http://www.musik-produktiv.at/shop2/shop04.asp/artnr/100025487/sid/!18121995/quelle/listen

Ale za vyskusanie by to mozno stalo....motyka moze vystrelit. :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #11 kedy: 06. Január , 2006, 14:08:32 »

Dost drahe, je to pekne predrazene.
Neviete, co stoji v EU ten Epi Valve Junior? Nejako ho nemozem najst.
V USA stoji iba 110 $.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Duri112
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 06. Január , 2006, 14:10:59 »

takyto malicky je aj Marshall nie?...fiha, dokonca len 2 watty...
http://shop.muziker.sk/Default.aspx?content=detail&nid=3&nparams=kod_id:100979
Zaznamenané
moDeee
nováčik
*
Príspevkov: 59



« Odpoveď #13 kedy: 06. Január , 2006, 15:02:16 »

Marshall napísal:
Citácia
no ten Epi Junior moze byt dost dobra vec na doma... tiez o tom rozmyslam. inac keby mal niekto chut to zbastlit doma tu je schema http://www.euthymia.org/DIY/VJstock.jpg . vyzera to dost jednoducho takze niekto zrucnejsi by nemal mat problem.
nie je to zlozite,ale zvacsa tieto handamde efekty a podobne nemaju daky oslnujuci efekt je to az prilis jednoduche na to kolko to stoji v obchode
btw : Jolan patris k menej zrucnejsim ? to nemyslis vazne :)
Zaznamenané

\"Sex, drugz, rock\'n\'roll !\"
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #14 kedy: 06. Január , 2006, 15:44:19 »

nooo ked idu postavit slusne kopie marshallov, bugin, soldana... ktore na scheme vyzeraju podstatne zlozitejsie, tak preco nie toto ? :) podla mojho nazoru to ma preto taku cenu, ze je to lampove. dnes je taky trend, ze vsetko co je lampove je drahe.. a pritom nic nie je zlozite postavit. samozrejme sa plati aj za znacku a know-how to je jasna vec. a zas jasne, ze ked clovek nema original komponenty tak totozny zvuk tazko dosiahne.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 22 otázok.