Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 07:44:44
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ibanez ValBee  (Prečítané 28376 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #120 kedy: 12. Február , 2009, 12:34:47 »

najprv sa nauc hrat a potom ries aparat. ten zvuk sa robi rukami hentak ako hras to je uplne zle.  pravou rukou tlmit struny sa nauc to je zaklad.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #121 kedy: 12. Február , 2009, 14:36:46 »

wtf vy ste mi teda dali  Nechajte ma vydýchať  ?§!.  To co bolo? červená-von  ale každa rada je dobrá  Zdravíčko  Na zdravie!
okrem iného mne sa vždy lepšiehralo na stojaka (asi som pak menej chyboval v tom udere a tak) a preto sa mi ten zvuk aj viac páčil..
a na svoju obranu ešte dodám, že ak ste kukali len ten môj spiders cover, tak ja som v taboch odvolávku na tlmenie strun nenašiel..ale to to už kdesi bolo povedané, že taby klamú často..
myslel som, že to nahrám v sede presnejšie popri tom ako ma kamerka znervozňovala...
tak ja s tou svojou technikou skúsim niečo spraviť  Bacha na vec kamo! šaq nehram rok aby som zistil, že je to celé napiču  Nezahrávaj sa
« Posledná zmena: 12. Február , 2009, 14:38:49 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #122 kedy: 12. Február , 2009, 14:53:32 »

progrocker napísal:


Fuuuu, takze nove obzory sa mi otvaraju :cheer:  , 30W lampa doma v izbe , hm este mi pls. viac popis o tom attenuatore, co je zac a tak.... to je nejaky powerbrake ci ako sa to vola co sa zapoji do slucky?... v tomto zatial nemam jasno, ale radsej zalozim novu temu, alebo PM, bo to je este vacsi OT ako boli doteraz... ok? Žmurk
kup si to avt50 hra to super ked to mne stači musi to každemu ,hral som na tom pred tyždnom a chlapcom padli sanky akurat som mal hlavu a malu VHTbednu čiže podstatne lepši reprak,mne sa combo laney nepači ani trochu,hento ma aj slučku a da sa hrat do čisteho zvuku krabičkami mam to vyskušane  Zdravíčko
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #123 kedy: 12. Február , 2009, 14:58:24 »

wtf vy ste mi teda dali  Nechajte ma vydýchať  ?§!.  To co bolo? červená-von  ale každa rada je dobrá  Zdravíčko  Na zdravie!
okrem iného mne sa vždy lepšiehralo na stojaka (asi som pak menej chyboval v tom udere a tak) a preto sa mi ten zvuk aj viac páčil..
a na svoju obranu ešte dodám, že ak ste kukali len ten môj spiders cover, tak ja som v taboch odvolávku na tlmenie strun nenašiel..ale to to už kdesi bolo povedané, že taby klamú často..
myslel som, že to nahrám v sede presnejšie popri tom ako ma kamerka znervozňovala...
tak ja s tou svojou technikou skúsim niečo spraviť  Bacha na vec kamo! šaq nehram rok aby som zistil, že je to celé napiču  Nezahrávaj sa
len si pekne pozri ten palm muting Žmurk pozeral som aj dalsie tvoje videa  Zdravíčko
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #124 kedy: 12. Február , 2009, 15:05:27 »

neviem preco vsetci zhanaju digitalne efekty s 24 bitovymi prevodnikmi a analogy ked na youtube je 80kbitovy stream a vsetci z toho umieraju ake je to dobre.  Zdravíčko

Tak si musis zvolit lepsiu kvalitu videa, tam je audio v pohode. :)
Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #125 kedy: 12. Február , 2009, 15:13:47 »

tlmenie ešte chápem, brnkátko držim ako viem a vyhovuje mi to, i keď jasna nejaké zlé navyky môžem mať o ktorých neviem:) ale že mám napiču uder do strún to čo znamená?? ta šaq sa mi nezdá žeby do nich trieskam nejako divne..

Skus s tym drzanim trsatka nieco spravit, lebo mi to skor pripomina struhanie zemiakov. ?§!.
Zaznamenané

m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #126 kedy: 12. Február , 2009, 16:50:01 »

tak kapanek mi tieto všetky rady o brnkatku a tak dosť pokazili radosť z hry, ale tak ja sa z toho dostanem  Na zdravie!

a neni tu na to nejaka foto či tak??
že kde asi tak opreť ruku nech to nerobim ako martinlm povedal španielkovým spôsobom...
lebo bez opretej ruky sa mi hrá hrozne na fuck a sa mi zdá že trocha ju opierajú tí youtubaci...
proste s tým učiteľom je to bieda,,,
vlastne sa pýtam či je tu na fore, či inde na nete nejaky web\video či čo kde tieto veci sú jednoducho vysvetlené nech sa mám čoho chytiť krom štylu pokus a omyl  Som metlak
Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
zakky
Hosť
« Odpoveď #127 kedy: 12. Február , 2009, 17:05:42 »

Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #128 kedy: 12. Február , 2009, 17:44:46 »

tak kapanek mi tieto všetky rady o brnkatku a tak dosť pokazili radosť z hry, ale tak ja sa z toho dostanem  Na zdravie!


to je len dobre ze ti ju pokazili, aspon nezacnes byt so sebou spokojny, to je najhorsia vec. Na zdravie!
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #129 kedy: 12. Február , 2009, 17:54:35 »



podla mna ten clovek chujovo drzi brnkatko, opiera ho o bok ukazovaka
a nechapem velmi, preco sa palm muting rozobera v teme o gitarovom kombe Popiskujem si
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #130 kedy: 12. Február , 2009, 17:59:01 »


tomuto to podlamna zneje lepsie
  :)
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #131 kedy: 12. Február , 2009, 18:49:39 »

tak kapanek mi tieto všetky rady o brnkatku a tak dosť pokazili radosť z hry, ale tak ja sa z toho dostanem  Na zdravie!

K niektorym veciam sa dostanes sam. Aj ked sa ti zda nieco teraz ako blbost alebo ti nevyhovuje, tak za nejaku dobu zistis ze aj ta ruka to bude chcet hrat inac lebo to bude prirodzenejsie. Ale zbytocne je si pestovat nejake zle navyky.
Zaznamenané

m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #132 kedy: 12. Február , 2009, 19:19:20 »

podla mna ten clovek chujovo drzi brnkatko, opiera ho o bok ukazovaka
a nechapem velmi, preco sa palm muting rozobera v teme o gitarovom kombe Popiskujem si

lebo som bol upozorneny, že vraj hram na chuja a nepouživam palm muting, čim nezískavam zvuk aký potrebujem  Na zdravie! takže vlastne ma tu pekne zdrbali a poradili ako ušetriť  tým, že zbytočne nekúpim nové kombo Zdravíčko Bavím sa skvele

a po tom palme je už o niečo lepší aj keď som s tým len začal a je rozhodne čo dolaďovať Na zdravie!

ale pre všetkých:
dokáže tento môj tranzistor využiť potencial snímačov ako je napr. dimarzio evolution?
viem, že som o tom založil tému, a tam bolo povedané že nie úplne ale dokáže..(toto zastávali tí, ktorí nejaké tie snímače postriedali) dalšia skupinka zas hovorila, že riešiť snímače je v mojom prípade blbosť..bez aparátu, gitary..
potom to tam prešlo na nejaké iné podtémy...
ale napriek tomu mi ešte chodí po rozume, že či nie je vhodnejšie domáce kombíčko na to aby vynikli kvalitnejšie snímače..

ja viem, že si hovoríce tomu to z tých snímačov jebe a čaká od nich, že napravia čo ruky nevedia Beeee a do istej miery je to pravda...ale ja som zo sebou nikdy nebol úplne spkojný, len som si myslel že som na tom lepšie..
no i tak by som chcel zistiť že čo dokážu také snímače porobiť  Popiskujem si
Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #133 kedy: 12. Február , 2009, 19:29:55 »

...
ja viem, že si hovoríce tomu to z tých snímačov jebe...

ano, presne toto si hovorim. ak mas nejaku specialnu uchylku na snimace, kup si nejake. ale Tvoj problem je v Tebe - nevies vobec este hrat. mas uplne zle vsetko, zly ton, zle drzanie nastroja, zle drzanie brnkatka... vsetko. ale hlavne ze furt o tych snimacoch meles...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #134 kedy: 12. Február , 2009, 19:30:58 »

a neser sa stale dokolecka furt s tym istym do kazdej temy... toto iste, co riesis tu si nacal uz asi v piatich roznych temach... napisalo sa Ti uz uplne VSETKO !
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 22 otázok.