Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 10:31:14
Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ibanez ValBee  (Prečítané 28378 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #135 kedy: 12. Február , 2009, 19:32:19 »

a neser sa stale dokolecka furt s tym istym do kazdej temy... toto iste, co riesis tu si nacal uz asi v piatich roznych temach... napisalo sa Ti uz uplne VSETKO !

ja sa lahko nenaserem, ja som splachovací  Na zdravie!  Bravooo
okrem toho radšej sa pohádam na nete ako v hudobninách :)
« Posledná zmena: 12. Február , 2009, 19:33:29 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
zakky
Hosť
« Odpoveď #136 kedy: 12. Február , 2009, 20:00:50 »

vies co fakt si tie snimace kup! ale kup nejake s napisom keby to nahodou hralo rovnako, nech aspon dobre vyzeraju  Žmurk
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #137 kedy: 12. Február , 2009, 20:11:07 »

vies co fakt si tie snimace kup! ale kup nejake s napisom keby to nahodou hralo rovnako, nech aspon dobre vyzeraju  Žmurk

a urcite nech stoja aspon 300 €. Som frajer Beeee
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #138 kedy: 12. Február , 2009, 20:16:02 »

ja sa lahko nenaserem, ja som splachovací  Na zdravie!  Bravooo
okrem toho radšej sa pohádam na nete ako v hudobninách :)

len aby si sa coskoro nemusel ist hadat do hudobnin ked dostanes banan Bavím sa skvele
Zaznamenané
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #139 kedy: 12. Február , 2009, 21:34:00 »

snímače made in dobre vypadá zmena žiadna nescem  Na zdravie!
banán tiež nie, až tak toto forum nezadrbávam  Som metlak

krom toho pochybnosti sú zdravé  :)
navyše v maloktorej téme či už je moja či niekoho iného sa všetci jednoznačne nezhodnú, ale aj o tom je fórum a aj ma tie témy s lightovými hádkami vždy viac bavia..

a keď už mi tu pár ľudi vyčíta, že sa moje otázky opakujú, tak špecialne pre tento môj fanklub som vymazal niektoré moje témy, ktoré som založil odkedy riešim svoje zvukové evolution...okrem iného aj témy čo s tým nesúvyseli a uznal som, že tam nepatria  Som za vodou kámo
a síce viem, že ja som toho nakecal, ale už sa pôjdem hádať do tých hudobnín tentoraz (snaď) skutočne  Na zdravie!

takže klud páni gitaristi, bez takých ako ja by ste sa tu nudili  Žmurk a možno keď budem o pár rokov starší sa vyskáčete na mojom koncerte, ale nechcem nič urieknuť...mňa to fakt baví a že scem na sebe makať nie je len fráza v mojom prípade:)
tak s pánom bohom a nech Vám to hrá lepšie ako mne  Je to frajer
« Posledná zmena: 12. Február , 2009, 21:37:52 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
zakky
Hosť
« Odpoveď #140 kedy: 15. Február , 2009, 10:56:09 »

jaky ban? za co? sak ja sa zabavam  Bavím sa skvele
Zaznamenané
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #141 kedy: 15. Február , 2009, 17:08:56 »

jaky ban? za co? sak ja sa zabavam  Bavím sa skvele

šaq som reagoval na to čo písal cubo, že ked dostanem banán pôjdem sa hádať do hudobnin  Na zdravie! je to niekde hneď tu na tom 10tom liste niekde...
a praveže ja tiež neviem za čo by som mal dostať ban, ale kto vie možno mi ho raz niekto dá...
napr. z rastisa mám niekedy pocit, žeby bol rád keby ma kdesi zadrbe náklaďak na prechode a už sem nikdy nenapíšem  Som metlak  Bavím sa skvele ale aby som mu nekrivdil nie je sám čo niečo vyčítal, ale drbať na tie veci  Na zdravie! je to všetko v norme.. Zdravíčko
Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #142 kedy: 16. Február , 2009, 01:42:23 »

šaq som reagoval na to čo písal cubo, že ked dostanem banán pôjdem sa hádať do hudobnin  Na zdravie! je to niekde hneď tu na tom 10tom liste niekde...
a praveže ja tiež neviem za čo by som mal dostať ban, ale kto vie možno mi ho raz niekto dá...
napr. z rastisa mám niekedy pocit, žeby bol rád keby ma kdesi zadrbe náklaďak na prechode a už sem nikdy nenapíšem  Som metlak  Bavím sa skvele ale aby som mu nekrivdil nie je sám čo niečo vyčítal, ale drbať na tie veci  Na zdravie! je to všetko v norme.. Zdravíčko

kurnik klasicky tvrdohalvy Púchovčan  Na zdravie! dakeyd mi to dokonca pride jako by si bol z Beluše  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ale nič v zlom len tak dalej nedaj sa  Bacha na vec kamo! stojim za tebou  Na zdravie! dakedy možeme skočit na pifko a pokecať  Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.107 sekund, 22 otázok.