Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 08:01:49
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: cvicenie s metronomom  (Prečítané 14199 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #15 kedy: 13. Máj , 2007, 15:03:40 »

OMG  Fuuha zíram

 Beeee
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #16 kedy: 17. Máj , 2007, 16:46:30 »

podla mna je dobre cvicit vsetko co sa hra s metrom...stupnice.arpeggia,pentatoniku...proste secko

A pentatonika nie je stupnica, ze si ju napisal samostatne?  ?§!.
   no ale pentaonika je stupnica o dvoch tonoch na jednej strune..a klasicka ma 3 tony na jednej strune..ci ze som to oddelil

 Bavím sa skvele tak to som teda nevedel... cize ak zahram na jednej strune 3 a potom povedzme 10 prazec a na dalsej to iste tak to bude pentatonika?
Zaznamenané
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #17 kedy: 17. Máj , 2007, 17:44:01 »

veru iny frajer nebezpecne nazory v kazdej druhej teme.. ha ha ha
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #18 kedy: 17. Máj , 2007, 18:18:50 »

takze..pentatonika stupnica o piatich tonoch Si píš!!! Bacha na vec kamo!   napr...e-mol penta...egahd(zakl.  od tomu e) obrat od tonu d degahd obrat a hdega ...atd atd... a vopred sa ospravedlnujem za sposobeny problem ale svojim sposobom som mmal aj pravdu elbo pri pentatonickej stupnice..klasickej sa hra na kazdej strune iba 2 tony....dezto  na klasickej stupnici(dajme tomu e jonska) sa hraju tri tony na jednej strune
« Posledná zmena: 17. Máj , 2007, 18:24:00 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 17. Máj , 2007, 18:25:37 »

No a co, tak ma lacrosse vlastne pomenovania niektorych veci okol gitary Bacha na vec kamo!

Ja som sa raz jedneho chalana spytal, ze co cvici a on mi povedal, ze cvici normalne silove akordy, potom posuvacky a este rychle ha ha ha (cize v preklade - silove akordy su jasne, posuvacky - to mate, ked sa hra ten silovy akord a posuva sa po hmatniku hore dole, ako treba; a rychle, to je tremolo picking)
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #20 kedy: 17. Máj , 2007, 18:26:33 »

No a co, tak ma lacrosse vlastne pomenovania niektorych veci okol gitary Bacha na vec kamo!

Ja som sa raz jedneho chalana spytal, ze co cvici a on mi povedal, ze cvici normalne silove akordy, potom posuvacky a este rychle ha ha ha (cize v preklade - silove akordy su jasne, posuvacky - to mate, ked sa hra ten silovy akord a posuva sa po hmatniku hore dole, ako treba; a rychle, to je tremolo picking)
   dakujem velmo pekne..aspon jeden pochopil Na zdravie!
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 17. Máj , 2007, 18:35:09 »

Snad v tom mas jasno a tie tvoje opisy boli len ilustracne Žmurk
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #22 kedy: 17. Máj , 2007, 18:39:31 »

Snad v tom mas jasno a tie tvoje opisy boli len ilustracne Žmurk
no ono je pravda ze mam taky svojsky styl vyslovovania..inak povedane s gitarov som sa  stretol pred rockom ale jasno v tom mam
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #23 kedy: 17. Máj , 2007, 18:57:14 »

.inak povedane s gitarov som sa  stretol pred rockom

Vies co? Chod do p***.
Citujem z inej temy.
[no ale ide mi to celkom...sak uz 5 rokov hram..
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #24 kedy: 17. Máj , 2007, 20:22:37 »

Misko sa zahral na detektiva...ale aspon vsetci vieme ze niekto nas tu o*ebava  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #25 kedy: 17. Máj , 2007, 20:33:45 »

OT........
cakam lacrosse, ze sa k tomu vyjadris. Inak ta zajtra chytim pod krk a hodim ta na podium k Henrymu, nech nam ukazes, ako hra 13 rocny, co uz hra 5 rokov.     Bacha na vec kamo!        Na zdravie!
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #26 kedy: 17. Máj , 2007, 20:47:31 »

OT........
cakam lacrosse, ze sa k tomu vyjadris. Inak ta zajtra chytim pod krk a hodim ta na podium k Henrymu, nech nam ukazes, ako hra 13 rocny, co uz hra 5 rokov.     Bacha na vec kamo!        Na zdravie!
nekaz mi Henryho koncert lebo chytim pod krk ja teba... Beeee
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #27 kedy: 18. Máj , 2007, 12:50:31 »

ale ne tak...ja ked sa ma niekto pita ze kolko hram na gitare howorim rock ono je to zlozitejsie lebo asi 4 rocki som chodil do lud.skoly umenia...de som sa naucil velky koko*t..a rock chodim uz k dobremu ucitelovi...ale akoze gitare sa venujem tak no...lepsie rock..lebo sak vieme co nas ucia v lud .skole umenia...   postaci vysvetlenie???
« Posledná zmena: 18. Máj , 2007, 13:01:49 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #28 kedy: 18. Máj , 2007, 13:35:19 »

Ved ok. Mne je to v podstate uplne fuk. Len som mal divny pocit, ze si trapne vymyslas.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #29 kedy: 30. Máj , 2007, 11:41:25 »

ale ne tak...ja ked sa ma niekto pita ze kolko hram na gitare howorim rock ono je to zlozitejsie lebo asi 4 rocki som chodil do lud.skoly umenia...de som sa naucil velky kkt..a rock chodim uz k dobremu ucitelovi...ale akoze gitare sa venujem tak no...lepsie rock..lebo sak vieme co nas ucia v lud .skole umenia...   postaci vysvetlenie???

je to dobra blbost co tvrdis.. ano ludova skola umenia ta nenauci rockovu a metalo gitaru, ale da ti dobre zaklady... stupnice a tak...  ja napr. nechodim a ani som nechodil do hudobnej skoly.... ale nas druhy gitarista v kapele chodi...a zo vsetko najviac ma vie nasrat, ked sa vyhovara na ZUS...praveze mu to len pomohlo a to ci a ako cvici metalovu + rockovu alebo neviem aku gitaru doma je nom  Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.069 sekund, 22 otázok.