Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 16:29:44
Strán: 1 [2] 3 4 ... 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: YES  (Prečítané 60063 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 23. Máj , 2006, 16:49:36 »

Nevadí avalturien. :) Zmiatli ma tvoje príspevky, ale aj tvoj avatar. Žmurk
Zaznamenané

avalturien
nováčik
*
Príspevkov: 43


« Odpoveď #16 kedy: 23. Máj , 2006, 17:48:12 »

OT:Avatara som zvolil kvoli tomu, aby sa na mojich odpovediach ludia pozastavili;)
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 24. Máj , 2006, 13:42:50 »

avalturien napísal:
Citácia
OT:Avatara som zvolil kvoli tomu, aby sa na mojich odpovediach ludia pozastavili;)


A niektori az prilis dlho a co z toho vzniklo... Beeee
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #18 kedy: 29. Máj , 2006, 23:13:25 »

Uh , slovenske diskusne forum o Yes . Uz som si myslel , ze som v tejto republike jediny , kto ich pozna . Yes su pre mna ako droga . Cim viac , tym lepsie .Beeee
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Sulo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


without hope you cannot start a day


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 04. Jún , 2006, 18:40:31 »

avalturien napísal:
Citácia
Ano, spevak je velmi fajn. Pocul som zatial len Open Your Eyes. Tie ich napady su takisto fajn. Mam rad hudbu, ktora sa meni, prinasa neustale nove pocity...


myslim ze to nieje zrovna album na uvod.
zozen si starsie. ak mas rad art tak rozhodne Fragile,Yes album, Close To The Edge atd.
a rozhodne to co tu uz spomenul progrocker Genesis, ELP,WG Generator, Pink Floyd.
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #20 kedy: 04. Jún , 2006, 20:08:31 »

thom napísal:
Citácia
co poviete na matku progesivneho rocku?

Matka nematka, je to perfektna muzika.Žmurk Žmurk
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 06. Jún , 2006, 08:12:37 »

k yes sa mi tazko vyjadruje, lebo je to jedna s mojich najoblubenejsich a najinspirujucejsich kapiel, cize som samozrejme velmi zaujaty. ale da sa povedat: vyborni muzikanti+originalne napady a pristup kazdeho k svojmu nastroju (vratane spevu)+pristupnost hudby \"mase\"(70 roky aj 80 te -yes boli na vrcholoch rebrickov v usa aj anglicka)+to \"nieco\", co sposobi, ze ich hudba je ziva aj po skoro 40 rokoch... proste klasika najklasikovatejsia, kto raz prepadne yesu, suhlasim, ze je to ako droga :-) ako \"vstupne albumy\" na zoznamenie odporucam Close to the Edge (stara progresivna era 70 rokov, stary yes) alebo 90125 nova tvar yes z 80 rokov, rovnako dobra, len priamociarejsia. idem si pustit nejaky yes sakra!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Sulo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


without hope you cannot start a day


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 06. Jún , 2006, 12:37:16 »

Tiež mám YES rád aj keď viac sa mi páči tá stará tvorba. Od albumu Open Your Eyes mi to už pripadá dosť \"iné\" až natožko že sem tam frflem. Radšej chodím na koncerty kde hrajú to pravé orechové. Určite aj oni vedia prečo isté skladby hrajú už skoro 40 rockov a žudia ich počúvajú rovnako nadšene ako vtedy keď boli zložené.
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #23 kedy: 14. Jún , 2006, 19:55:17 »

Uz by Rhino mohol vydat na novo zremasterovane Yessongs , Yesshows a Big Generator.Neviem na co cakaju.Mam nervy.Neser ma!
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Sulo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


without hope you cannot start a day


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 15. Jún , 2006, 19:40:28 »

Nemaj nerv. Od Maja je v predaji remastrovane DVD 9012LIVE. Super zvuk aj obraz. Neviem ze by malo dojst k remastom yesshows, yessongs. Ani na stranke to nemaju. Upozornuju na turne Stewea Howa aj na koncert Howe,Wetton, Palmer, Downes k 25 vyrociu ASIA ale to sa k nam nedostane asi len na DVD.
Zaznamenané
plichto
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 19. Január , 2007, 22:38:19 »

Tak uz som tomu uplne prepadol, mam celu diskosku  (a tym nemyslim diskoteku :)) aj solove veci jednotlivych clenov su velmi fajn....
Ten ich gitarista je tiez dost originalny a ma pekny ton
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #26 kedy: 19. Január , 2007, 22:40:15 »

to plichto:ktory? Rabin alebo Howe?
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
plichto
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 19. Január , 2007, 22:42:25 »

to plichto:ktory? Rabin alebo Howe?

neviem, myslim toho co hrava sola, take rychlejsie ale aj melodickje
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #28 kedy: 19. Január , 2007, 22:45:47 »

melodickejsie,to bude Rabin.Je to dost dobry gitarista a navyse aj vynikajuci pan skladatel.Robil orchestralnu muziku aj k nejakym filmom.(aj ked moj favorit je skor Howe Žmurk )
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
plichto
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 19. Január , 2007, 23:09:47 »

tak mi skus nejako charakterizovat, ktore veci su howe a ktore rabin
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 22 otázok.