Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 19:12:46
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: YES  (Prečítané 60074 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #180 kedy: 03. November , 2009, 12:11:29 »

No ja som ten koncert az tak neprezival.Trochu som sa nudil ,bo to nebol az taky nařez,aky som cakal.No hold ,Rockovy dinosauri su uz stary a nevladzu.
..mimochodom ,tie male technicke nedostatky mal potesili a prebrali s monotonnosti. Bavím sa skvele
Napr...Howovi dali zozladenu spanielku  Bavím sa skvele spevakovi nezapojili gitaru a v jednej skladbe sa tak sekli ,ze gitarista ostal zarazeny ,jak tvrde Y ...ze to de sme Huh!??...ale hned sa zorientoval a slapali dalej.
Zaznamenané
Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #181 kedy: 04. November , 2009, 20:00:04 »

ze nevladzu ? ved drtili 2 hodiny aj 15 minut bez prestavky... to je dost slusny vykon.

to ani dnesne soplave hip-hap-hopove skuiny nevladzu dat take vystupenie :)

no a ta rozladena gitara, ta aj mna pobavila :) ... ale pravdupovediac, mohol hrat dalej, ja som nepocul ze je rozladena :-D
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #182 kedy: 04. November , 2009, 21:52:09 »

skoda toho tepleho kanadskeho spevaka...spieval velmi dobre ale jeho tanecne kreacie vyznievali akoby bol epilepticky geriatrik na viagre...a mozno bolo len dobre ze zabudli mu tu spanielu zapojit :D...ale inac fasa koncert...na to ze som tam isiel s malou dusickou a okrem 1 veci nic nepoznal, som odchadzal spokojny...
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #183 kedy: 05. November , 2009, 13:19:11 »

ze nevladzu ? ved drtili 2 hodiny aj 15 minut bez prestavky... to je dost slusny vykon.

to ani dnesne soplave hip-hap-hopove skuiny nevladzu dat take vystupenie :)

no a ta rozladena gitara, ta aj mna pobavila :) ... ale pravdupovediac, mohol hrat dalej, ja som nepocul ze je rozladena :-D
to ano.program mavaju tradicene taky dlhy ,ale spomalene hrali uz 2 skladbu a to nema s vytrvalostou nic spolocne...jaj ,setrili sa ,uz chapem  Bavím sa skvele
Inac to rozladenie by som si nevsimol ani ja  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #184 kedy: 06. November , 2009, 15:32:09 »

skoda toho tepleho kanadskeho spevaka...spieval velmi dobre ale jeho tanecne kreacie vyznievali akoby bol epilepticky geriatrik na viagre...a mozno bolo len dobre ze zabudli mu tu spanielu zapojit :D...ale inac fasa koncert...na to ze som tam isiel s malou dusickou a okrem 1 veci nic nepoznal, som odchadzal spokojny...

ako vies ze je ten spevak teply ?
ty si gay ? to spoznas ak je niekto teply ?
a ako vies ako vyzera epilepticky geriatrik na viagre ? stava sa ti to casto Huh!
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #185 kedy: 10. Jún , 2010, 07:24:59 »

len na primpomenutie jedna pekna vec od yes v super forme v roku 2002 (ja bol som na koncerte v prahe, toto je z amstru)



bol to skvely koncert
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #186 kedy: 08. Júl , 2010, 14:31:55 »

http://www.topky.sk/cl/11/759382/VIDEO-Zrutil-sa-koncertny-stan-sest-ludi-sa-zranilo
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #187 kedy: 09. Júl , 2010, 08:57:53 »


budem zlomyselny teraz (ale nikomu sa nic vazne zda sa nestalo nastastie) :

to sa uz Pan progBoh nemohol pozerat na to co vyvadzaju s tym cover spevakom... :-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #188 kedy: 09. Júl , 2010, 10:00:22 »

budem zlomyselny teraz (ale nikomu sa nic vazne zda sa nestalo nastastie) :

to sa uz Pan progBoh nemohol pozerat na to co vyvadzaju s tym cover spevakom... :-)
Popiskujem si


 Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #189 kedy: 11. Júl , 2011, 07:46:19 »

po 10 rokoch novy Yes - "Fly From Here"

Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #190 kedy: 11. Júl , 2011, 18:52:23 »

teraz si idem trosku naka... teda, vobec nie som nadseny z posledneho personalneho vyvoja vo vnutri yes, ale musim uznat, ze nova doska, ktoru som uz pocul (a stale pocuvam) ma prijemne prekvapila. nejde samozrejme o ziadne novatorske dielo, ale prekvapili ma tym, ze cele je to spravene velmi inteligentne a v ich charakteristickom duchu a "farbach" takpovediac. coho som sa najviac obaval, okrem nedostatku invencie - ucasti benoita davida - sa nakoniec celkom filistinsky otocilo v prospech veci v tom, ze album znie ako pokracovanie albumu "drama" zo 70 rokov. pocut charakteristicky rukopis producenta (aj vtedajsieho) trevora horna a klavesaka (aj vtedajsieho) tony kaye-a. a prave na volakedajsi hornov vokal sa podoba aj prinos benoita davida - cize, napriek tomu, ze mi tazko padne, ze na tomto vobec nie zlom albume nespieva moj progovy papez jon anderson, som  nie sklamany, ale skor navnadeny a ich buducu bratislavsku zastavku (ak bude) tentoraz nevynecham.  Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #191 kedy: 12. Júl , 2011, 16:03:59 »

aha, yesfan znamena akoze fanusik yes  :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #192 kedy: 12. Júl , 2011, 16:07:27 »

aha, yesfan znamena akoze fanusik yes  :)

nofan!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #193 kedy: 12. Júl , 2011, 16:26:40 »

nofan!
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #194 kedy: 12. Júl , 2011, 17:02:31 »


  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.