Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 17:28:30
Strán: 1 [2] 3 4 ... 63 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Yngwie Malmsteen  (Prečítané 207089 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 20. September , 2004, 11:57:54 »

Citácia
Originally posted by kubriel .... ma gitaru, ktoru by som nikdy nechcel a zvuk, na ktorom by som nehral...
Mas vysoke naroky na nastroj a zvuk, vsak ? Ani ja by som nechcel hrat na gitare tvaru srdca s troma krkmi do vsetkych stran, ale predsa to nebudem pouzivat ako argument proti niecomu uplne inemu Si píš!!!
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 20. September , 2004, 22:56:03 »

No ten jeho zvuk je OTRASNY!!! A keby mi niekto tu jeho gitku dal, tak hned ju predam... Proste nic pre mna.. Nebudem na Malmsteena hovorit nic zle, lebo mu nesiaham ani na päty.. ale nic pre mna zaujimaveho az na par kombinacii..
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 21. September , 2004, 08:28:23 »

Čo sa ti nepáči na Yngwieho zvuku? Krásny dlhý spevavý tón, žiadna uvrešťaná cirkulárka ani (momentálne ultramódny) chrchlák. Proste starý poctivý classicmetalový sólový higain.
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 21. September , 2004, 13:37:25 »

No ked toto je KRASNY DLHY A SPEVAVY TON TAK SOM ASI HLUCHY MORE!! Ten zvuk je otrasne pisklavy a necisty.. No ked chces krasny dlhy a spevavy ton tak jednoznacne Eric Johnson.. :)
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 21. September , 2004, 13:39:28 »

A este nieco kedy on vypusti z gitky dlhy spevavy ton? :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 21. September , 2004, 13:57:32 »

Kožko máš rokov, Spago? :hm:
Zaznamenané

Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 21. September , 2004, 18:18:45 »

No Pitu ide o to, ze z akej strany sa na to pozeras.. :)) Preco mi na taku otazku neposles sukromnu spravu? Pitu co sa ti nepaci? 19
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 21. September , 2004, 20:05:12 »

Ak ti to vadí, mohol si mi to poslať mailom. Nič proti tebe nemám, niekedy sa dá s tebou porozprávať, ale väčšinou odpovedáš ako 14ročný. Ešte k tomu dávaš svojim správam väčšiu dôležitosť, ako majú, dávaš zbytočne medzery medzi riadky, chechceš sa na všeličo, aj dosť nevhodne. Inak v pohode, každý musí vyzrieť. Som rád, že si tu, nenechaj sa odradiť.
Zaznamenané

Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 21. September , 2004, 20:39:29 »

to som si myslel.. no predsa si budem pisat ako sa mi paci a nebudem sa opičiť po ostatnych.. budem sa drzat svojho stylu.. inak zijem v inom svete ako vacsinu z vas.. :)
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 30. September , 2004, 21:47:20 »

spago ma pravdu.. alebo nie: a budme vsetci slusny, pisme slusne prispevky, ktore so vsetkim suhlasia.. ja om napiseal, co chcem, aj to, co si myslim o malmsteenovi.. vadi to niekomu? jeho zvuk ma vobec neoslovil, pekny dlhy ton prijemny, zvonivy si predstavujem inak.. a jeho gitara? hedndixovi pristala aj stylom, zvukom, aj setkim.. ale na malmsteenovi je **(""nie az taka pekna"") aj s nim samim
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
malmsteen1
nováčik
*
Príspevkov: 38



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 25. December , 2004, 10:35:33 »

podla mna je Malmsteen genius....hovorte si co chcete ale je to tak. Ti co to este nepochopili tak nevadi, k takej hudbe sa musi clovek prepracovat. Co sa tyka jeho zvuku? Vela z vas ho tu riadne sprdla, ale to je aspon dokaz ze vie hrat!!! Ze nie je prepchaty efektami ako napr. Vai ( nic proti nemu, aj to je skvely gitarista, ale niekedy ta gitara hra ako pekny synťák)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 25. December , 2004, 11:31:53 »

fuha co to mas za avatara? hehe tento bol vlozeny do vyberu na prianie jedneho staleho uzivatela, takze sa dohodnite, kto ho bude pouzivat :)
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #27 kedy: 25. December , 2004, 23:36:59 »

mne sa jeho zvuk paci. aj gitary. aj jeho veci co hra. precitene je to tak, ze poznam cloveka ktoreho dokazu niektore yngwieho sola rozplakat. treba sa do toho trosku vcitit. nieje to zrejme pre kazdeho ale ti pre ktorich je to urcene, si najdu co je treba. to plati pre kazdeho gitaristu. vlastne je zbytocne diskutovat. moj favorit je album rising force aj s far beyond the sun a ostatnymi peckami. a este blue z alchemy. to je krasa.
Zaznamenané
malmsteen1
nováčik
*
Príspevkov: 38



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 26. December , 2004, 13:33:38 »

no jo...to su vsetko pecky ( Rising force neni o com)...inak aj ta jeho prva kapelka Steeler je fajn...taky klasicky rock ale je to docela zaujimave. Mne sa paci Arpeggios from hell, Brothers alebo Deamon driver este... Technicky velmi dobre veci... :-))
Zaznamenané
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #29 kedy: 31. December , 2004, 17:24:20 »

mne je z yngwieho zle. Tucne prasa, ktory je az moc exibicionisticky, nevie co ma robit s peniazmi,ked likviduje gitary a jeho zvuk mi vobec nesedi. tahave tony som absolutne unho nezaznamenal. Berem jeho virtuozitu..ale Vai so Satrianim ho totalne zhodili
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 63 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.