Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 16:00:25
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aký silný aparát  (Prečítané 5907 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jimmi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 82



« Odpoveď #15 kedy: 02. Január , 2006, 16:54:20 »

to Martilm: tak mas asik zly reprak, ja by som skor povedal ze basov je malo a stredov vysok tak fajne skus co uznas za vhodne a potom mi napis ako to dopadlo ale asi to bude v repraku ...neprehnal si ho neako Huh!
Zaznamenané

Rock & Roll ain´t noise pollution
ROCK & ROLL ain´t gonna die.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 02. Január , 2006, 20:26:32 »

Nie, kolko stal ten tvoj? Moj 1990,- pred 3 rokmi z Ziline. Cize je mozne, ze to je nejake podradny Celestion, na ucte je napisane Special Edition Celestion, reprak ma vzadu znamu cierno bielu nalepku...

Mozno len potrebuje ine nastavenie korekcii atd. Este sa s nim pohram, kym ho vyhodim :)
Zaznamenané

ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #17 kedy: 02. Január , 2006, 20:54:31 »

no ja mam 50W laney  celolampu a zatial mi to na vykon vzdy stacilo..ked sa tu uz spominali styly..na metal to teda nie je..lebo to nema take skreslenie..kto chce hrat nasupnutu tvrdu muziku,asi by si mal zabezpecit marshall alebo messu,mozno tomu este trochu dostavit dakou podarenou krabicou..ale to nie je o vykone ale o type zvuku alebo ako by som to povedal..a dostal sa ku mne aj taky nazor,ze to prave orechove pri celolampe je skreslenie koncaku..a to si fakt neviem predstavit ako by si musel omastit koniec dakemu 300W lampovemu aparatu :)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 02. Január , 2006, 20:56:55 »

Prave preto, ak mas 50W Marshall, tak sa to este da. Mesa Boogie koncovymi lampami neskresluje, rovnako overdrive krabicky nerobia dobrotu (ale naco by boli, vsak).
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 02. Január , 2006, 21:07:33 »

Ja mam 50W Marshall lampu. V skusobni to mam vzadu prepnute na polovicny vykon a hlasitost mam okolo polovice. Dal by som aj hlasnejsie, ale to uz Iggy reve, ze nech sa dam tichsie :) Na koncertoch davam na plny vykon a tiez nieco za polovicu volume. Hram metal, nedokrmujem nicim a staci to.
predtym som mal 50W tranzistor kombo a do skusobne tiez dost postacujuce.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 02. Január , 2006, 21:36:43 »

neviem si predstavit skusobnu, v ktorej nestaci 30W elektronkovy aparat. jeden klubovy koncert som odohral na 30W lampovom kombe, co sice nebolo idealne, ale revalo to prekvapivo nahlas. bambus ma v skusobni polovicny vykon a ako spominal, zakazdym do neho hucime aj s basakom, nech sa da tichsie. ja nemam tu moznost prepinat, takze idem furt na plny vykon, ale volume mam niekde medzi 1/4 az 1/3 iba malokedy vyhulim viac...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 02. Január , 2006, 21:41:46 »

chlapi, vy zjavne neviete o com je rock and roll..Žmurk ha ha ha Ja som čert..
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 02. Január , 2006, 21:50:17 »

To je ina vec, napriklad som cital nazor chalana, jemu bolo 50W malo, lebo jeho bubenik tak trieskal do bicich, ze aj ked to kombo (bolo to kombo) malo 50W, hlasne bolo dost, ale v kapele ako celku sa nepresadilo. Tam pomoze asi len viac preprakov.
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 02. Január , 2006, 21:50:39 »

magez : jasne, ze nie. my sme nudni skrachovani metlaci ha ha ha
martinlm : prave to! ono je to ovela viac o tej bedni ako o zosiku, pretoze ten jeden menic sa hlada aj v skusobni obcas nepohodlne, kdezto 4x12\" pocujes vsade, takmer bez ohladu na to, kde stojis

Naposledy upravil Iggy, : 02.01.2006 o 21:52
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #24 kedy: 03. Január , 2006, 12:55:25 »

Myslim ze v neposlednom rade je to o tom ako mas ten zvuk spraveny..lebo to nemusi byt len o sile,ked sa nevie v kapele presadit,mozno nejde len o to ze je potichu,ale o to ze je nevyrazny oproti ostatnym,mozno by sa hodilo trochu ho zmenit aby bol priebojnejsi..no a k tym bicim v skusobni-tomu vravim smola..chlapik musi zo skusok odchadzat ohucany ze mu este dalsie dva dni duni v hlave Žmurk
Zaznamenané
sn3d
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #25 kedy: 05. Január , 2006, 12:29:19 »

Ohladom otazky aky silny aparat ma napada jedna otazka.. Osobne co si myslite o  Vox AD50VT s reproduktorom 1x12\" ? Bude stihat v garazi?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 05. Január , 2006, 12:38:48 »

Urcite bude a ak k nemu pripojis externy box, tak to bude az az.

Naposledy upravil martinlm, : 05.01.2006 o 12:39
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.